Ranking gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Bartscher – Nasze TOP10 z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher!

Poszukujesz odpowiedniego gastronomicznego ekspresu? Polecamy nasze zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – wrzesień 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Bartscher.


Najlepsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Bartscher ★ Ranking TOP10 wrzesień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Bartscher był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher jest aktualny na wrzesień 2023.

1 # Ekspres ciśnieniowy do kawy easy black 250 marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy easy black 250 marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy automatyczny do kawy Easy black 250 marki Bartscher. Świetnie spełni oczekiwania w niewielkich restauracjach, stołówkach hotelowych i w warunkach domowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ok. 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna wydajność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne. Ekspres zezwala na dobranie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, dodatkowo posiada wskaźnik poziomu napełnienia oraz sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka i bloku zaparzającego. Ekspres wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 litra. Zbiornik na kawę ziarnistą o obszerności 250 g. Pojemność zbiornika na resztki wystarczy na ok. 15 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 4 przepisy kawowe z możliwością indywidualnej zmiany parametrów. Wyświetlacz urządzenia demonstruje gotowe do użycia programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe i komunikaty usterek. Ekspres został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co umożliwia wykorzystanie własnego pojemnika na mleko. Ekspres został zaopatrzony w wydajny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka ma regulację wysokości w zakresie od 8 do 11,5 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw równocześnie. W dodatku ekspres ma funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy oraz przełącznik wyboru gorącego mleka lub spieniania mleka. Pokrywa ekspresu w kolorze srebrno-czarnym wytworzona z tworzywa nienaturalnego. W komplecie z ekspresem dołączony wężyk do mleka o dł. 33 cm i łyżeczka do kawy. W przypadku prawidłowej konserwacji ekspresu można przede wszystkim założyć, iż następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem podanych ilości pobrań kawy: Pompa: 12 000 pobrań Zawór drenażowy: 15.000 pobrań Zespół zaparzacza, młynek i uszczelki: 20.000 pobrań
  • Producent Bartscher 

2 # Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 classic marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 classic marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy samoczynny do kawy KV1 Classic marki Bartscher. Genialnie stanie na wysokości zadania w restauracjach, stołówkach hotelowych, a także w warunkach domowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ok. 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna skuteczność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne. Ekspres umożliwia przypasowanie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, w dodatku posiada wskaźnik poziomu napełnienia i sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka, a także bloku zaparzającego. Ekspres wyekwipowany jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 litra. Ponadto zastosowane stałe przyłącze wody 1/2", umożliwiające podpięcie go do sieci wodnej. Zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1000 g. Pojemność zbiornika na resztki starczy na ok. 35 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 3 przepisy kawowe z możliwością jednostkowej zmiany parametrów. (Espresso, cappuccino, latte macchiato, gorąca woda). Istnieje także możliwość zapisania własnych przepisów kawowych. Wyświetlacz urządzenia przedstawia gotowe do użycia programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe i komunikaty usterek. Ekspres został wyekwipowany w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co pozwala na użycie własnego pojemnika na mleko. Istnieje również możliwość regulacji temperatury dozowanego mleka. Ekspres ma także możliwość przygotowywania napoju z kawy mielonej. Ekspres został zaopatrzony w sprawny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka posiada regulację wysokości w zakresie od 10 do 16 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw mlecznych jednocześnie. Na dodatek ekspres posiada funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy i przełącznik wyboru gorącego mleka lub spieniania mleka. Obudowa ekspresu w odcieniu srebrno-czarnym wyprodukowana z tworzywa sztucznego. W zestawie z ekspresem dołączony wężyk do mleka o dł. 50 cm, wężyk do mleka z regulatorem przepływu o dł. 50 cm, wąż doprowadzający wodę o dł. 150 cm. W przypadku korzystnej konserwacji ekspresu można na ogół założyć, iż następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem przekazanych ilości pobrań kawy: Zespół zaparzacza: 50.000 pobrań Pompa, Zawór drenażowy, młynek i uszczelki: 25.000 pobrań Awarie wyżej wymienionych części zużywalnych po osiągnięciu przekazanej ilości pobrań nie świadczą o wadliwości ekspresu do kawy.
  • Producent Bartscher 

3 # Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 comfort marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 comfort marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy samoczynny do kawy KV1 Classic firmy Bartscher. Genialnie spełni oczekiwania w restauracjach oraz stołówkach hotelowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ponad 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna produktywność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne z 7-calowym wyświetlaczem. Ekspres zezwala na dopasowanie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, temperaturę mleka. W dodatku posiada wskaźnik poziomu napełnienia oraz sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka i bloku zaparzającego. Ekspres wyekwipowany jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma objętość 6 litra. Dodatkowo wbudowane stałe przyłącze wody 1/2", umożliwiające podpięcie go do sieci wodnej, a także przyłącze umożliwiające podpięcie wody z zewnętrznego dystrybutora. Zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1000 g. Objętość zbiornika na resztki starczy na ok. 35 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 23 przepisy kawowe z możliwością jednostkowej zmiany parametrów. Istnieje także możliwość zapisania własnych przepisów kawowych. Ekran urządzenia ukazuje gotowe do zastosowania programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe, głośność i komunikaty usterek. Ekspres został zaopatrzony w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co pozwala na wykorzystanie własnego pojemnika na mleko. Istnieje także możliwość regulacji temperatury dozowanego mleka. Ekspres ma również możliwość przygotowywania napoju z kawy mielonej. Ekspres został wyekwipowany w sprawny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka posiada regulację wysokości w zakresie od 10 do 16,5 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw mlecznych równocześnie. Na dodatek ekspres posiada funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy i przełącznik wyboru gorącego mleka albo spieniania mleka. Pokrywa ekspresu w odcieniu srebrno-czarnym tworzona z tworzywa sztucznego. W zestawie z ekspresem załączone 2 wężyki do mleka o dł. 50 cm, wąż doprowadzający wodę o dł. 150 cm, a także wąż doprowadzający wodę o dł. 200 cm. W przypadku prawidłowej konserwacji ekspresu można typowo założyć, że następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem przekazanych ilości pobrań kawy: Zespół zaparzacza: 50.000 pobrań Pompa, Zawór drenażowy, młynek i uszczelki: 25.000 pobrań Awarie wyżej wymienionych części zużywalnych po osiągnięciu podanej ilości pobrań nie świadczą o wadliwości ekspresu do kawy.
  • Producent Bartscher 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Bartscher ★ Ranking TOP10 wrzesień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Bartscher jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z bardzo tanimi ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher jest aktualny na wrzesień 2023.

1 # Ekspres ciśnieniowy do kawy easy black 250 marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy easy black 250 marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy automatyczny do kawy Easy black 250 marki Bartscher. Świetnie spełni oczekiwania w niewielkich restauracjach, stołówkach hotelowych i w warunkach domowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ok. 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna wydajność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne. Ekspres zezwala na dobranie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, dodatkowo posiada wskaźnik poziomu napełnienia oraz sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka i bloku zaparzającego. Ekspres wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 litra. Zbiornik na kawę ziarnistą o obszerności 250 g. Pojemność zbiornika na resztki wystarczy na ok. 15 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 4 przepisy kawowe z możliwością indywidualnej zmiany parametrów. Wyświetlacz urządzenia demonstruje gotowe do użycia programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe i komunikaty usterek. Ekspres został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co umożliwia wykorzystanie własnego pojemnika na mleko. Ekspres został zaopatrzony w wydajny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka ma regulację wysokości w zakresie od 8 do 11,5 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw równocześnie. W dodatku ekspres ma funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy oraz przełącznik wyboru gorącego mleka lub spieniania mleka. Pokrywa ekspresu w kolorze srebrno-czarnym wytworzona z tworzywa nienaturalnego. W komplecie z ekspresem dołączony wężyk do mleka o dł. 33 cm i łyżeczka do kawy. W przypadku prawidłowej konserwacji ekspresu można przede wszystkim założyć, iż następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem podanych ilości pobrań kawy: Pompa: 12 000 pobrań Zawór drenażowy: 15.000 pobrań Zespół zaparzacza, młynek i uszczelki: 20.000 pobrań
  • Producent Bartscher 

2 # Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 classic marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 classic marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy samoczynny do kawy KV1 Classic marki Bartscher. Genialnie stanie na wysokości zadania w restauracjach, stołówkach hotelowych, a także w warunkach domowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ok. 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna skuteczność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne. Ekspres umożliwia przypasowanie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, w dodatku posiada wskaźnik poziomu napełnienia i sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka, a także bloku zaparzającego. Ekspres wyekwipowany jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 litra. Ponadto zastosowane stałe przyłącze wody 1/2", umożliwiające podpięcie go do sieci wodnej. Zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1000 g. Pojemność zbiornika na resztki starczy na ok. 35 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 3 przepisy kawowe z możliwością jednostkowej zmiany parametrów. (Espresso, cappuccino, latte macchiato, gorąca woda). Istnieje także możliwość zapisania własnych przepisów kawowych. Wyświetlacz urządzenia przedstawia gotowe do użycia programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe i komunikaty usterek. Ekspres został wyekwipowany w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co pozwala na użycie własnego pojemnika na mleko. Istnieje również możliwość regulacji temperatury dozowanego mleka. Ekspres ma także możliwość przygotowywania napoju z kawy mielonej. Ekspres został zaopatrzony w sprawny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka posiada regulację wysokości w zakresie od 10 do 16 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw mlecznych jednocześnie. Na dodatek ekspres posiada funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy i przełącznik wyboru gorącego mleka lub spieniania mleka. Obudowa ekspresu w odcieniu srebrno-czarnym wyprodukowana z tworzywa sztucznego. W zestawie z ekspresem dołączony wężyk do mleka o dł. 50 cm, wężyk do mleka z regulatorem przepływu o dł. 50 cm, wąż doprowadzający wodę o dł. 150 cm. W przypadku korzystnej konserwacji ekspresu można na ogół założyć, iż następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem przekazanych ilości pobrań kawy: Zespół zaparzacza: 50.000 pobrań Pompa, Zawór drenażowy, młynek i uszczelki: 25.000 pobrań Awarie wyżej wymienionych części zużywalnych po osiągnięciu przekazanej ilości pobrań nie świadczą o wadliwości ekspresu do kawy.
  • Producent Bartscher 

3 # Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 comfort marki Bartscher

Ekspres ciśnieniowy do kawy kv1 comfort marki Bartscher Najniższa Cena Online Ekspres ciśnieniowy samoczynny do kawy KV1 Classic firmy Bartscher. Genialnie spełni oczekiwania w restauracjach oraz stołówkach hotelowych. Ekspres dopasowany jest do parzenia ponad 80 filiżanek kawy na dzień. Jego maksymalna produktywność wynosi 40 filiżanek po 120 ml na godzinę. Sterowanie elektroniczne z 7-calowym wyświetlaczem. Ekspres zezwala na dopasowanie ustawień grubości mielenia kawy w skali 5-stopniowej, dozowania kawy, ilości wody i temperatury wody, temperaturę mleka. W dodatku posiada wskaźnik poziomu napełnienia oraz sygnalizację konieczności odkamieniania. W pamięci zapisane są także programy czyszczące układ spieniania mleka i bloku zaparzającego. Ekspres wyekwipowany jest w wyjmowany zbiornik na wodę ma objętość 6 litra. Dodatkowo wbudowane stałe przyłącze wody 1/2", umożliwiające podpięcie go do sieci wodnej, a także przyłącze umożliwiające podpięcie wody z zewnętrznego dystrybutora. Zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1000 g. Objętość zbiornika na resztki starczy na ok. 35 filiżanek kawy. W pamięci urządzenia zaprogramowane 23 przepisy kawowe z możliwością jednostkowej zmiany parametrów. Istnieje także możliwość zapisania własnych przepisów kawowych. Ekran urządzenia ukazuje gotowe do zastosowania programy, status parzenia kawy, informacje serwisowe, głośność i komunikaty usterek. Ekspres został zaopatrzony w funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie czuwania. Mleko do kaw mlecznych dozowane jest za pomocą wężyka, co pozwala na wykorzystanie własnego pojemnika na mleko. Istnieje także możliwość regulacji temperatury dozowanego mleka. Ekspres ma również możliwość przygotowywania napoju z kawy mielonej. Ekspres został wyekwipowany w sprawny stalowy młynek stożkowy. Ciśnienie pompy ekspresu wynosi 19 barów. Wylewka posiada regulację wysokości w zakresie od 10 do 16,5 cm. Ekspres ma możliwość parzenia dwóch kaw mlecznych równocześnie. Na dodatek ekspres posiada funkcję liczenia filiżanek zaparzonej kawy i przełącznik wyboru gorącego mleka albo spieniania mleka. Pokrywa ekspresu w odcieniu srebrno-czarnym tworzona z tworzywa sztucznego. W zestawie z ekspresem załączone 2 wężyki do mleka o dł. 50 cm, wąż doprowadzający wodę o dł. 150 cm, a także wąż doprowadzający wodę o dł. 200 cm. W przypadku prawidłowej konserwacji ekspresu można typowo założyć, że następujące części nie ulegną zużyciu przed przygotowaniem przekazanych ilości pobrań kawy: Zespół zaparzacza: 50.000 pobrań Pompa, Zawór drenażowy, młynek i uszczelki: 25.000 pobrań Awarie wyżej wymienionych części zużywalnych po osiągnięciu podanej ilości pobrań nie świadczą o wadliwości ekspresu do kawy.
  • Producent Bartscher 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Podsumowanie, czyli jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Bartscher najlepszy?

Aktualizacja zestawienia – wrzesień 2023.


Najchętniej wybierane ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Bartscher ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Bartscher ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Polecane gastronomiczne ekspresy do kawy ciśnieniowe ★ Zestawienie wrzesień 2023 ★

Nadal bez ekspresu gastronomicznego? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych ciśnieniowych ekspresów do kawy dla gastronomii.


Krótkie FAQ o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Bartscher

#1 Gdzie szukać opinii o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Bartscher?

Zawarte w rankingach informacje z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Bartscher najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Bartscher warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Bartscher są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Bartscher zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Bartscher to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *