Ranking gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy do 10000 zł – Nasze TOP10 z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł!

Poszukujesz odpowiedniego gastronomicznego ekspresu? Polecamy nasze zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – wrzesień 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy do 10000 zł.


Najlepsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy do 10000 zł ★ Ranking TOP10 wrzesień 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy do 10000 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł jest aktualny na wrzesień 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to wydajne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i nieskomplikowane w obsłudze. Posiadają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są bezawaryjne i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, gwarantuje jednostajną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku właściwości technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lilość grup: 2efektywność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 różnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion standardowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni fachowy ekspres wytworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler o dużej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i wyjątkowo prosty w obsłudze.powiększoną moc gwarantujący dużą wydajność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

3 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online niezawodne ekspresy do kawy z linii Z cechują się eleganckim i solidnym designem, który bez wątpienia przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy, a także manometrem. Obudowa pozostała produkowana całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler gwarantujący jednostajną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:pokrywa całkowicie stworzona ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepławbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry technologiczne:liczba grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWskuteczność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmobjętość bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dostosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekstandardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.wykwintna , a także ciekawy wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i nad wyraz prosty w obsłudze.Kompaktowe rozmiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

4 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i nietrudne w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezawaryjne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są optymalne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte, a także inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i niezawodne ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2produktywność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 rozmaitych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wytworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i szczególnie prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

6 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i nieskomplikowane w obsłudze. Mają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezawaryjne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, gwarantuje jednostajną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są optymalne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wytwarzany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i szczególnie prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

9 # Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS

Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS Najniższa Cena Online niezawodne ekspresy do kawy z linii Z znamionują się szykownym i mocnym designem, który z całą pewnością przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Pokrywa została tworzona całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia i taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa kompletnie tworzona ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła zastosowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 rozmaitych dawek pojemnościowych automatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniawbudowany młynek Tranquilomożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 3,1 kWwydajność: 240 filiżanek espresso/hwymiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dopasowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanektypowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres stworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.elegancka i niebanalny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i wyjątkowo prosty w obsłudze.posiada czytelny manometr ułatwiający kontrolę procesu parzenia kawy. Kompaktowe wymiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.wbudowany młynek powoduje, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być dedykowana niezwykle mała powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy do 10000 zł ★ Ranking TOP10 wrzesień 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy do 10000 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z bardzo tanimi ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł jest aktualny na wrzesień 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to wydajne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i nieskomplikowane w obsłudze. Posiadają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są bezawaryjne i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, gwarantuje jednostajną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku właściwości technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lilość grup: 2efektywność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 różnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion standardowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni fachowy ekspres wytworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler o dużej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i wyjątkowo prosty w obsłudze.powiększoną moc gwarantujący dużą wydajność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

3 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online niezawodne ekspresy do kawy z linii Z cechują się eleganckim i solidnym designem, który bez wątpienia przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy, a także manometrem. Obudowa pozostała produkowana całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler gwarantujący jednostajną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:pokrywa całkowicie stworzona ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepławbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry technologiczne:liczba grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWskuteczność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmobjętość bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dostosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekstandardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.wykwintna , a także ciekawy wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i nad wyraz prosty w obsłudze.Kompaktowe rozmiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

4 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i nietrudne w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezawaryjne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są optymalne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte, a także inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i niezawodne ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2produktywność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 rozmaitych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wytworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i szczególnie prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

6 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i nieskomplikowane w obsłudze. Mają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezawaryjne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, gwarantuje jednostajną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są optymalne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wytwarzany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i szczególnie prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

9 # Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS

Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS Najniższa Cena Online niezawodne ekspresy do kawy z linii Z znamionują się szykownym i mocnym designem, który z całą pewnością przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Pokrywa została tworzona całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia i taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa kompletnie tworzona ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła zastosowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 rozmaitych dawek pojemnościowych automatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniawbudowany młynek Tranquilomożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 3,1 kWwydajność: 240 filiżanek espresso/hwymiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dopasowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanektypowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres stworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.elegancka i niebanalny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i wyjątkowo prosty w obsłudze.posiada czytelny manometr ułatwiający kontrolę procesu parzenia kawy. Kompaktowe wymiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.wbudowany młynek powoduje, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być dedykowana niezwykle mała powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Podsumowanie, czyli jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy do 10000 zł najlepszy?

Aktualizacja zestawienia – wrzesień 2022.


Najchętniej wybierane ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy do 10000 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy do 10000 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Rekomendowane gastronomiczne ekspresy do kawy ciśnieniowe ★ Zestawienie wrzesień 2022 ★

Nadal bez ekspresu gastronomicznego? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych ciśnieniowych ekspresów do kawy dla gastronomii.


Krótkie FAQ o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy do 10000 zł?

Zawarte w rankingach informacje z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy do 10000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy do 10000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy do 10000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii do 10000 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy do 10000 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.