Ranking żelazek parowych zielonych do 200 zł – Nasze TOP10 z zielonymi żelazkami na parę do 200 zł!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania? Polecamy nasze zestawienia z zielonymi żelazkami na parę do 200 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – maj 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych zielonych do 200 zł.


Najlepsze żelazka parowe zielone do 200 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe zielone do 200 zł było najchętniej wybierane przez Użytkowników. Przygotowany ranking z zielonymi żelazkami na parę do 200 zł jest aktualny na maj 2024.

1 # MPM Product ŻELAZKO ST.CER. MZE-04C, s5.876MZE-04

MPM Product ŻELAZKO ST.CER. MZE-04C, s5.876MZE-04 Najniższa Cena Online Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-04/CŻelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-04 to szereg możliwości, które pozwolą radować się doskonałą gładkością ulubionych ubrań. Funkcja STRAŻAK zapewnia komfort i bezpieczeństwo. dzięki temu urządzenie wyłączy się jeśli zostanie zostawione zaledwie parę minut w bezruchu. Model przystępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. NAJWAŻNIEJSZE typ: Żelazko paroweStopa ceramicznaSystem ANTI-DRIP - zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturachSystem antywapienny ANTI-CALCUderzenie pary: 75 g/min.Ciągły wyrzut pary: 0-20g/min.Lampka kontrolna temperaturySpryskiwaczZbiornik na wodę o objętości 330 mlMoc: 2400-2800 W Regulacja mocy pary Żelazko MZE-04 za sprawą regulacji mocy pary i regulacji temperatury zagwarantuje wydajne usuwanie fałd i zagięć dla wszystkich wariant dzianin. Długi, 3 metrowy przewód i możliwość pracy w poziome pozwoli łatwo odświeżyć zasłony. Dzięki wysokiej mocy i ciągłemu wyrzutowi pary żelazko prasuje błyskawicznie i skutecznie. Znaczny zbiornik wodęŻelazko parowe MZE-04 zostało zaopatrzone w obszerny, 330-mililitrowy pojemnik na wodę. Taka objętość pokaźnie skraca czas pracy. Dla powiększenia komfortu urządzenie automatyczną blokadę przed przegrzaniem i rączkę pokrytą specjalną, antypoślizgową powłoką zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo w trakcie prasowania. Żelazko parowe i jego funkcjeŻelazko parowe MZE-04 ergonomiczną funkcję ANTI DRIP, który uniemożliwia kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach.Funkcja SELF CLEAN gwarantuje samooczyszczenie z osadu. dzięki temu konserwacja żelazka jest banalnie prosta i wydłuża czas jego stosowania. SPECYFIKACJA technologicznAFunkcjefunkcja AUTO-SHUT OFF (strażak) - bezpieczne elektroniczne wyłączenia żelazkastopa ceramicznaidealnie wyprofilowany stożek SPECIAL TIP docierający do trudno dostępnych miejscsystem ANTI-DRIP - zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturachfunkcja SELF CLEAN - samooczyszczanie z osadusystem antywapienny ANTI-CALCuderzenie pary 75 g/min.ciągły wyrzut pary 0-20g/min.lampka kontrolna temperaturyspryskiwaczfunkcja VERTICAL IRONING - prasowanie w pioniezbiornik na wodę o objętości 330 mlpowierzchnia rączki pokryta warstwą przeciwpoślizgowąobrotowy kabel sieciowy o długości 3 mautomatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniemregulacja mocy pary, regulacja temperaturyWyposażeniepojemnik do nalewania wodyParametryzasilanie: 220-240 V, 50/60 Hzmoc: 2400-2800 W
 • Producent MPM Product 
 • Moc 2800 W
 • Rodzaj parowe 
 • Długość przewodu 3 m
 • Pojemność zbiornika na wodę 0.33 l
 • Kolor zielony, biały, czarny 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe zielone do 200 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe zielone do 200 zł jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi zielonymi żelazkami na parę do 200 zł jest aktualny na maj 2024.

1 # MPM Product ŻELAZKO ST.CER. MZE-04C, s5.876MZE-04

MPM Product ŻELAZKO ST.CER. MZE-04C, s5.876MZE-04 Najniższa Cena Online Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-04/CŻelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-04 to szereg możliwości, które pozwolą radować się perfekcyjną gładkością ulubionych ubrań. Funkcja STRAŻAK gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. dzięki czemu urządzenie wyłączy się jeśli zostanie zostawione zaledwie parę minut w bezruchu. Model przystępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. NAJWAŻNIEJSZE typ: Żelazko paroweStopa ceramicznaSystem ANTI-DRIP - zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturachSystem antywapienny ANTI-CALCUderzenie pary: 75 g/min.Ciągły wyrzut pary: 0-20g/min.Lampka kontrolna temperaturySpryskiwaczZbiornik na wodę o objętości 330 mlMoc: 2400-2800 W Regulacja mocy pary Żelazko MZE-04 za sprawą regulacji mocy pary i regulacji temperatury gwarantuje efektywne likwidowanie fałd i zagięć dla wszystkich rodzaj dzianin. Długi, 3 metrowy przewód i możliwość pracy w poziome pozwoli z łatwością odświeżyć zasłony. Dzięki wysokiej mocy i ciągłemu wyrzutowi pary żelazko prasuje szybko i efektywnie. Obfity zbiornik wodęŻelazko parowe MZE-04 zostało zaopatrzone w obszerny, 330-mililitrowy pojemnik na wodę. Taka objętość pokaźnie skraca czas pracy. Dla rozszerzenia komfortu urządzenie samoczynną blokadę przed przegrzaniem i rączkę pokrytą specjalną, przeciwpoślizgową warstwą zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo podczas prasowania. Żelazko parowe i jego funkcjeŻelazko parowe MZE-04 ergonomiczną funkcję ANTI DRIP, który uniemożliwia kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach.Funkcja SELF CLEAN zapewnia samooczyszczenie z osadu. dzięki czemu konserwacja żelazka jest banalnie prosta i wydłuża czas jego używania. SPECYFIKACJA technologicznAFunkcjefunkcja AUTO-SHUT OFF (strażak) - bezpieczne elektroniczne wyłączenia żelazkastopa ceramicznaidealnie wyprofilowany stożek SPECIAL TIP docierający do trudno przystępnych miejscsystem ANTI-DRIP - zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturachfunkcja SELF CLEAN - samooczyszczanie z osadusystem antywapienny ANTI-CALCuderzenie pary 75 g/min.ciągły wyrzut pary 0-20g/min.lampka kontrolna temperaturyspryskiwaczfunkcja VERTICAL IRONING - prasowanie w pioniezbiornik na wodę o pojemności 330 mlpowierzchnia rączki pokryta powłoką antypoślizgowąobrotowy przewód sieciowy o długości 3 mautomatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniemregulacja mocy pary, regulacja temperaturyWyposażeniepojemnik do nalewania wodyParametryzasilanie: 220-240 V, 50/60 Hzmoc: 2400-2800 W
 • Producent MPM Product 
 • Moc 2800 W
 • Rodzaj parowe 
 • Długość przewodu 3 m
 • Pojemność zbiornika na wodę 0.33 l
 • Kolor zielony, biały, czarny 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe zielone do 200 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – maj 2024.


Najchętniej wybierane żelazka parowe zielone do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe zielone do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najlepsze żelazka parowe do 200 zł ★ TOP6 maj 2024 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych parowych żelazek do prasowania do 200 zł.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych zielonych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych zielonych do 200 zł?

Zawarte w rankingach informacje z zielonymi żelazkami na parę do 200 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe zielone do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych zielonych do 200 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe zielone do 200 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z zielonymi żelazkami na parę do 200 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach żelazek parowych zielonych do 200 zł to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *