Ranking żelazek parowych Tefal – Nasze TOP10 z żelazkami na parę Tefal!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania ubrań? Polecamy nasze zestawienia z żelazkami na parę Tefal, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – maj 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych Tefal.


Najlepsze żelazka parowe Tefal ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Tefal było najchętniej wybierane przez Konsumentów. Przygotowany ranking z żelazkami na parę Tefal jest aktualny na maj 2024.

6 # Tefal Smart Protect Plus FV6870, FV6870

Tefal Smart Protect Plus FV6870, FV6870 Najniższa Cena Online Czas wysyłki (w godzinach)144Ocena wytrzymałości na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach5funkcjonalny uchwytNiePionowy strumień pary pozwala na prasowanie wiszących tkaninTakSystem antyskalowyTakBezprzewodowyNieCiągły strumień paryTak, 40 g/minBlokada kapania uniemożliwia kapaniu wody na prasowane ubraniaTakZmienna para wodnaTakCiągła dyfuzja paryBoczne, Czubek, SerceSilne uderzenie pary260 g/minsamoczynne wyłączanie zasilaniaTakautomatyczne wyłączanie po8 minFunkcja spryskiwaniaTakFunkcja pary pod ciśnieniemTakprecyzyjna końcówkaTakWielkość otworu napełnianianad wyraz pokaźnyTryb ECOTakStopa żelazkaDurilium AirGlide soleplateprzeznaczony do podróżyNieKolektor antykamiennyNiejednostajny stojak do żelazkaTakDługość przewodu2 mpojemność zbiornika na wodę0,27 lKolor artykułuCzerwonyModelŻelazko suche i parowePodwójne napięcieNieMoc żelazka2800 WSzerokość towaru135 mmSzerokość opakowania140 mmWaga artykułu1,44 kgGłębokość opakowania340 mmWysokość artykułu160 mmGłębokość artykułu310 mmWaga wraz z opakowaniem1,67 kgWysokość opakowania180 mmMiejsce na nawinięcie przewodu sieciowego upraszcza jego przechowywanieNieSchowek na przewód sieciowyNieProdukty na warstwę palety36 szt.Szerokość brutto palety80 cmWaga brutto palety199 kgProduktów na palecie108 szt.Długość brutto palety120 cmWarstwy na paletę3 szt.Wysokość brutto palety120,6 cmWskaźnik zakamienieniaNiepkwiu27.51.23.0
  • Producent Tefal 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe Tefal ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Tefal jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi żelazkami na parę Tefal jest aktualny na maj 2024.

5 # Tefal Smart Protect Plus FV6870, FV6870

Tefal Smart Protect Plus FV6870, FV6870 Najniższa Cena Online Czas wysyłki (w godzinach)144Ocena niepodatności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach5poręczny uchwytNiePionowy strumień pary zezwala na prasowanie wiszących tkaninTakSystem antyskalowyTakBezprzewodowyNieCiągły strumień paryTak, 40 g/minBlokada kapania uniemożliwia kapaniu wody na prasowane ubraniaTakZmienna para wodnaTakCiągła dyfuzja paryBoczne, Czubek, SerceSilne uderzenie pary260 g/minsamoczynne wyłączanie zasilaniaTakautomatyczne wyłączanie po8 minFunkcja spryskiwaniaTakFunkcja pary pod ciśnieniemTakskrupulatna końcówkaTakWielkość otworu napełnianiabardzo obszernyTryb ECOTakStopa żelazkaDurilium AirGlide soleplateasygnowany do podróżyNieKolektor antykamiennyNiestabilny stojak do żelazkaTakDługość przewodu2 mpojemność zbiornika na wodę0,27 lKolor artykułuCzerwonyModelŻelazko suche i parowePodwójne napięcieNieMoc żelazka2800 WSzerokość towaru135 mmSzerokość opakowania140 mmWaga produktu1,44 kgGłębokość opakowania340 mmWysokość produktu160 mmGłębokość towaru310 mmWaga wraz z opakowaniem1,67 kgWysokość opakowania180 mmMiejsce na nawinięcie przewodu sieciowego upraszcza jego przechowywanieNieSchowek na kabel sieciowyNieProdukty na warstwę palety36 szt.Szerokość brutto palety80 cmWaga brutto palety199 kgProduktów na palecie108 szt.Długość brutto palety120 cmWarstwy na paletę3 szt.Wysokość brutto palety120,6 cmWskaźnik zakamienieniaNiepkwiu27.51.23.0
  • Producent Tefal 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe Tefal najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – maj 2024.


Najchętniej wybierane żelazka parowe Tefal ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe Tefal ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najlepsze żelazka parowe ★ Ranking maj 2024 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych parowych żelazek do prasowania.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych Tefal

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych Tefal?

Zawarte w rankingach informacje z żelazkami na parę Tefal odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe Tefal najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych Tefal warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe Tefal są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z żelazkami na parę Tefal zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach żelazek parowych Tefal to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *