Ranking żelazek parowych Philips do 200 zł – Nasze TOP10 z żelazkami na parę Philips do 200 zł!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania ubrań? Polecamy nasze zestawienia z żelazkami na parę Philips do 200 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – grudzień 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych Philips do 200 zł.


Najlepsze żelazka parowe Philips do 200 zł ★ Ranking TOP10 grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Philips do 200 zł było najchętniej wybierane przez Użytkowników. Przygotowany ranking z żelazkami na parę Philips do 200 zł jest aktualny na grudzień 2023.

2 # PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40

PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40 Najniższa Cena Online Żelazko Philips GC1742/404 ustawienia pary zapewniają ulepszone efekty prasowania NAJWAŻNIEJSZE parametry:Silne uderzenie pary do 90 gNieprzywierająca stopaZapobieganie osadzaniu się kamienia220 ml pojemności2000 WSpryskiwaczSzerszy otwór na wodęKońcówka Triple Precision Zbiornik wody o objętości 220 ml umożliwia długie prasowanie spory zbiornik wody o objętości 220 ml pozwala na wyprasowanie pokaźniejszej ilości ubrań za jednym razem. suwak funkcji Calc-Clean zagwarantuje długookresowy strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. W dodatku zamek funkcji Calc-Clean usprawnia likwidowanie kamienia z żelazka. Aby utrzymać prawidłowe działanie żelazka parowego Philips, w sytuacji korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu. Ciągły strumień pary do 25 g/min upraszcza rozprasowywanie Ciągły strumień pary do 25 g/min ułatwia rozprasowywanie. Zastosowany spryskiwacz równomiernie zwilża tkaninęSpryskiwacz kreuje delikatną mgiełkę wody, która równomiernie zwilża dzianinę, usprawniając rozprasowanie zagnieceń.Moc do 2000 W zezwala na ciągłe wytwarzanie sporej ilości paryMoc do 2000 W pozwala na ciągłe wytwarzanie znacznej ilości pary.obszerniejsza stopa żelazka pozwala wyprasować pokaźniejszą powierzchnię jednym ruchem**W porównaniu z poprzednimi modelami z serii Comfort Szerszy otwór nietrudne napełnianie*Nieprzywierająca stopa ułatwia prasowanie i zagwarantuje szybki poślizg na każdej dzianinieStopa żelazka firmy Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą powłoką gwarantującą dobry poślizg na wszystkich rodzajach dzianin.Końcówka Triple Precision zezwala na dotarcie do najtrudniej przystępnych miejscKońcówka stożka parowego tego żelazka Philips jest precyzyjna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików, a także gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików i pomiędzy plisami.*W porównaniu z poprzednimi modelami z linii Comfort informacje technologicznE:szybkie likwidowanie zagnieceńCiągły strumień pary 25 g/minMoc 2000 WSilne uderzenie pary Do 90 gZróżnicowane poziomy pary TakStopa żelazka Nieprzywierająca stopaSpryskiwacz TakPojemność zbiornika wody 220 mlWskaźnik TakUsuwanie kamienia i czyszczenie wbudowany zamek błyskawiczny funkcji Calc-CleanWaga żelazka 0,72 kgKolor CzerwonyDługość przewodu 1,9 mCzas podgrzewania 30 sMoc Tryb włączenia (tryb ECO)
  • Producent Philips 
  • Moc 2000 W
  • Długość przewodu 1.9 m
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.22 l
  • Kolor biały, czerwony 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe Philips do 200 zł ★ Ranking TOP10 grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Philips do 200 zł jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi żelazkami na parę Philips do 200 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 # PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40

PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40 Najniższa Cena Online Żelazko Philips GC1742/404 ustawienia pary zapewniają lepsze efekty prasowania NAJWAŻNIEJSZE cechy:Silne uderzenie pary do 90 gNieprzywierająca stopaZapobieganie osadzaniu się kamienia220 ml objętości2000 WSpryskiwaczSzerszy otwór na wodęKońcówka Triple Precision Zbiornik wody o obszerności 220 ml zezwala na długie prasowanie obszerny zbiornik wody o obszerności 220 ml umożliwia wyprasowanie obszerniejszej ilości ubrań za jednym razem. suwak funkcji Calc-Clean gwarantuje długotrwały strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. Na dodatek zamek błyskawiczny funkcji Calc-Clean upraszcza usuwanie kamienia z żelazka. Żeby utrzymać dobre działanie żelazka parowego Philips, w sytuacji korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu. Ciągły strumień pary do 25 g/min ułatwia rozprasowywanie Ciągły strumień pary do 25 g/min upraszcza rozprasowywanie. Zastosowany spryskiwacz równomiernie zwilża dzianinęSpryskiwacz buduje delikatną mgiełkę wody, która równomiernie zwilża tkaninę, ułatwiając rozprasowanie zagnieceń.Moc do 2000 W umożliwia ciągłe wytwarzanie obszernej ilości paryMoc do 2000 W umożliwia ciągłe wytwarzanie pokaźnej ilości pary.pokaźniejsza stopa żelazka pozwala wyprasować większą powierzchnię jednym ruchem**W porównaniu z poprzednimi modelami z linii Comfort Szerszy otwór przystępne napełnianie*Nieprzywierająca stopa usprawnia prasowanie i zagwarantuje szybki poślizg na każdej tkaninieStopa żelazka producenta Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą warstwą zapewniającą korzystny poślizg na wszelkich rodzajach tkanin.Końcówka Triple Precision pozwala na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejscKońcówka stożka parowego tego żelazka Philips jest precyzyjna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki zarys. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików oraz między plisami.*W porównaniu z poprzednimi modelami z serii Comfort informacje technicznE:szybkie usuwanie zagnieceńCiągły strumień pary 25 g/minMoc 2000 WSilne uderzenie pary Do 90 gZróżnicowane poziomy pary TakStopa żelazka Nieprzywierająca stopaSpryskiwacz TakPojemność zbiornika wody 220 mlWskaźnik TakUsuwanie kamienia i czyszczenie wbudowany zamek funkcji Calc-CleanWaga żelazka 0,72 kgKolor CzerwonyDługość przewodu 1,9 mCzas podgrzewania 30 sMoc Tryb włączenia (tryb ECO)
  • Producent Philips 
  • Moc 2000 W
  • Długość przewodu 1.9 m
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.22 l
  • Kolor biały, czerwony 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe Philips do 200 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – grudzień 2023.


Najchętniej wybierane żelazka parowe Philips do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe Philips do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Rekomendowane żelazka parowe do 200 zł ★ Ranking grudzień 2023 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych parowych żelazek do prasowania do 200 zł.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych Philips do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych Philips do 200 zł?

Zawarte w rankingach informacje z żelazkami na parę Philips do 200 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe Philips do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych Philips do 200 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe Philips do 200 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z żelazkami na parę Philips do 200 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach żelazek parowych Philips do 200 zł to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *