Ranking żelazek parowych Philips do 100 zł – Nasze TOP10 z żelazkami na parę Philips do 100 zł!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania? Polecamy nasze zestawienia z żelazkami na parę Philips do 100 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – kwiecień 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych Philips do 100 zł.


Najlepsze żelazka parowe Philips do 100 zł ★ Ranking TOP10 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Philips do 100 zł było najchętniej wybierane przez Użytkowników. Przygotowany ranking z żelazkami na parę Philips do 100 zł jest aktualny na kwiecień 2024.

1 # PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40

PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40 Najniższa Cena Online Żelazko Philips GC1742/404 ustawienia pary zapewniają ulepszone efekty prasowania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Silne uderzenie pary do 90 gNieprzywierająca stopaZapobieganie osadzaniu się kamienia220 ml pojemności2000 WSpryskiwaczSzerszy otwór na wodęKońcówka Triple Precision Zbiornik wody o obszerności 220 ml zezwala na długie prasowanie pokaźny zbiornik wody o pojemności 220 ml pozwala na wyprasowanie większej ilości ciuchów za jednym razem. zamek funkcji Calc-Clean zagwarantuje długotrwały strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. Ponadto suwak funkcji Calc-Clean usprawnia likwidowanie kamienia z żelazka. By utrzymać poprawne działanie żelazka parowego Philips, w przypadku korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu. Ciągły strumień pary do 25 g/min usprawnia rozprasowywanie Ciągły strumień pary do 25 g/min upraszcza rozprasowywanie. Zastosowany spryskiwacz równomiernie zwilża dzianinęSpryskiwacz wytwarza delikatną mgiełkę wody, która równomiernie zwilża tkaninę, upraszczając rozprasowanie zagnieceń.Moc do 2000 W zezwala na ciągłe wytwarzanie dużej ilości paryMoc do 2000 W zezwala na ciągłe wytwarzanie znacznej ilości pary.większa stopa żelazka pozwala wyprasować obszerniejszą powierzchnię jednym ruchem**W porównaniu z poprzednimi modelami z serii Comfort Szerszy otwór łatwe napełnianie*Nieprzywierająca stopa usprawnia prasowanie i zapewnia prędki poślizg na każdej dzianinieStopa żelazka producenta Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą warstwą zapewniającą dobry poślizg na wszelkich rodzajach dzianin.Końcówka Triple Precision zezwala na dotarcie do najtrudniej dostępnych miejscKońcówka stożka parowego tego żelazka Philips jest skrupulatna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików i gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików, a także pomiędzy plisami.*W porównaniu z poprzednimi modelami z serii Comfort dane technicznE:prędkie likwidowanie zagnieceńCiągły strumień pary 25 g/minMoc 2000 WSilne uderzenie pary Do 90 gZróżnicowane stopnie pary TakStopa żelazka Nieprzywierająca stopaSpryskiwacz TakPojemność zbiornika wody 220 mlWskaźnik TakUsuwanie kamienia i czyszczenie zaimplementowany zamek błyskawiczny funkcji Calc-CleanWaga żelazka 0,72 kgKolor CzerwonyDługość przewodu 1,9 mCzas podgrzewania 30 sMoc Tryb włączenia (tryb ECO)
  • Producent Philips 
  • Moc 2000 W
  • Długość przewodu 1.9 m
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.22 l
  • Kolor biały, czerwony 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe Philips do 100 zł ★ Ranking TOP10 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Philips do 100 zł jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi żelazkami na parę Philips do 100 zł jest aktualny na kwiecień 2024.

1 # PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40

PHILIPS ŻELAZKO GC1742/40, GC1742/40 Najniższa Cena Online Żelazko Philips GC1742/404 ustawienia pary zapewniają udoskonalone efekty prasowania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Silne uderzenie pary do 90 gNieprzywierająca stopaZapobieganie osadzaniu się kamienia220 ml pojemności2000 WSpryskiwaczSzerszy otwór na wodęKońcówka Triple Precision Zbiornik wody o pojemności 220 ml pozwala na długie prasowanie znaczny zbiornik wody o obszerności 220 ml pozwala na wyprasowanie obszerniejszej ilości ubrań za jednym razem. zamek błyskawiczny funkcji Calc-Clean zagwarantuje długookresowy strumień pary Z tym żelazkiem parowym można używać zwykłej wody z kranu. Na dodatek suwak funkcji Calc-Clean usprawnia usuwanie kamienia z żelazka. Żeby utrzymać prawidłowe działanie żelazka parowego Philips, w sytuacji korzystania z wody z kranu należy używać tej funkcji raz w miesiącu. Ciągły strumień pary do 25 g/min ułatwia rozprasowywanie Ciągły strumień pary do 25 g/min usprawnia rozprasowywanie. Zastosowany spryskiwacz równomiernie zwilża dzianinęSpryskiwacz kreuje delikatną mgiełkę wody, która równomiernie zwilża tkaninę, upraszczając rozprasowanie zagnieceń.Moc do 2000 W zezwala na ciągłe wytwarzanie znacznej ilości paryMoc do 2000 W umożliwia ciągłe wytwarzanie sporej ilości pary.większa stopa żelazka pozwala wyprasować obszerniejszą powierzchnię jednym ruchem**W porównaniu z poprzednimi modelami z linii Comfort Szerszy otwór nieskomplikowane napełnianie*Nieprzywierająca stopa usprawnia prasowanie i zagwarantuje szybki poślizg na każdej dzianinieStopa żelazka marki Philips jest pokryta specjalną, nieprzywierającą warstwą gwarantującą korzystny poślizg na wszystkich rodzajach dzianin.Końcówka Triple Precision pozwala na dotarcie do najtrudniej przystępnych miejscKońcówka stożka parowego tego żelazka Philips jest skrupulatna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików i gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików oraz między plisami.*W porównaniu z poprzednimi modelami z serii Comfort dane technicznE:szybkie eliminowanie zagnieceńCiągły strumień pary 25 g/minMoc 2000 WSilne uderzenie pary Do 90 gZróżnicowane poziomy pary TakStopa żelazka Nieprzywierająca stopaSpryskiwacz TakPojemność zbiornika wody 220 mlWskaźnik TakUsuwanie kamienia i czyszczenie zastosowany zamek błyskawiczny funkcji Calc-CleanWaga żelazka 0,72 kgKolor CzerwonyDługość przewodu 1,9 mCzas podgrzewania 30 sMoc Tryb włączenia (tryb ECO)
  • Producent Philips 
  • Moc 2000 W
  • Długość przewodu 1.9 m
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.22 l
  • Kolor biały, czerwony 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe Philips do 100 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – kwiecień 2024.


Najchętniej wybierane żelazka parowe Philips do 100 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe Philips do 100 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Polecane żelazka parowe do 100 zł ★ Zestawienie kwiecień 2024 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych parowych żelazek do prasowania do 100 zł.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych Philips do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych Philips do 100 zł?

Zawarte w rankingach informacje z żelazkami na parę Philips do 100 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe Philips do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych Philips do 100 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe Philips do 100 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z żelazkami na parę Philips do 100 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach żelazek parowych Philips do 100 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *