Ranking żelazek parowych bordowych do 200 zł – Nasze TOP10 z bordowymi żelazkami na parę do 200 zł!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania? Polecamy nasze zestawienia z bordowymi żelazkami na parę do 200 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – maj 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych bordowych do 200 zł.


Najlepsze żelazka parowe bordowe do 200 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe bordowe do 200 zł było najchętniej wybierane przez Internautów. Przygotowany ranking z bordowymi żelazkami na parę do 200 zł jest aktualny na maj 2024.

1 # Żelazko BEKO SIM3126R, kolor bordowy

Żelazko BEKO SIM3126R, kolor bordowy Najniższa Cena Online Żelazko Beko SIM3126R parowe bordowe para 120g/min Kompaktowe żelazko parowe o mocy 2600 W. Wytwarzanie pary 35 g/min. Uderzenie pary 120 g/min. Regulacja ilości wyprodukowanej pary. Regulacja temperatury przy użyciu pokrętła. pojemność zbiornika na wodę 240 ml. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Kolor: bordowyMoc: 2600WWytwarzanie pary: 35 g/minUderzenie pary: 120 g/minRodzaj stopy: CeramicznaPojemność zbiornika na wodę: 240 ml Lekkie i kompaktowe żelazko z funkcją „strażaka" o mocy 2600W, ciągłym strumieniem pary do 35g/min, a także uderzeniem pary 120g/min.Ceramiczna stopa żelazka zagwarantuje równomierny rozkład temperatury, wyśmienity poślizg oraz efektywną dystrybucję pary.Podświetlenie w pokrętle regulacji informuje, iż żelazko osiągnęło ustawiony poziom temperatury i jest gotowe do pracy. Zasygnalizuje też uruchomienie trybu automatycznego wyłączania.wbudowany system bezpieczeństwa przeciwpożarowego sprawia, że żelazko pozostawione w pozycji poziomej wyłączy się automatycznie już po 30 sekundach, a w pozycji pionowej po 8 minutach. obfite przyciski wyrzutu pary i spryskiwacza, a także przełącznik ilości dystrybuowanej pary komfortowe i efektywne prasowanie.stabilna szeroka podstawa obniża ryzyko, iż żelazko zostanie przypadkowo przewrócone, gdy jest ustawione w pozycji pionowej.Blokada kapania, system antywapienny i funkcja samoczyszczenia to uzupełniające mocne strony tego żelazka.Zbiornik o obszerności 240 ml z obfitym otworem do komfortowego dolewania wody to kompromis między niewielkim rozmiarem żelazka a adekwatnym czasem pracy, bez konieczności częstego kompletowania.W zestawie znajduje się dozownik, którym wygodnie uzupełnisz wodę w zbiorniku, bez zapotrzebowania przenoszenia całego żelazka. SPECYFIKACJA technicznA:wariant: Kolor:Kompaktowe żelazko parowe: BordowyMoc: 2600 WWytwarzanie pary: 35 g/minUderzenie pary: 120 g/minRodzaj stopy: CeramicznaAutomatyczne wyłączanie: TakPrasowanie z parą / na sucho: Tak/TakRegulacja temperatury: TakRegulacja ilości tworzonej pary: TakBlokada kapania: TakPionowe uderzenie pary: TakSpryskiwanie wodą: TakSystem antywapienny: TakFunkcja samoczyszczenia: TakLampka kontrolna: TakPojemność zbiornika na wodę: 240 mlPrzewód obracany o 360°: TakDługość przewodu: 2 mAkcesoria: Pojemnik do nalewania wodyZasilanie: 220-240V, 50/60 Hz
  • Producent Beko 
  • Kolor bordowy 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe bordowe do 200 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe bordowe do 200 zł jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi bordowymi żelazkami na parę do 200 zł jest aktualny na maj 2024.

1 # Żelazko BEKO SIM3126R, kolor bordowy

Żelazko BEKO SIM3126R, kolor bordowy Najniższa Cena Online Żelazko Beko SIM3126R parowe bordowe para 120g/min Kompaktowe żelazko parowe o mocy 2600 W. Wytwarzanie pary 35 g/min. Uderzenie pary 120 g/min. Regulacja ilości stworzonej pary. Regulacja temperatury przy użyciu pokrętła. pojemność zbiornika na wodę 240 ml. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Kolor: bordowyMoc: 2600WWytwarzanie pary: 35 g/minUderzenie pary: 120 g/minRodzaj stopy: CeramicznaPojemność zbiornika na wodę: 240 ml Lekkie i kompaktowe żelazko z funkcją „strażaka" o mocy 2600W, ciągłym strumieniem pary do 35g/min i uderzeniem pary 120g/min.Ceramiczna stopa żelazka zapewnia równomierny rozkład temperatury, wspaniały poślizg i wydajną dystrybucję pary.Podświetlenie w pokrętle regulacji sygnalizuje, iż żelazko osiągnęło ustawiony poziom temperatury i jest gotowe do pracy. Zasygnalizuje dodatkowo uruchomienie trybu samoczynnego wyłączania.zaimplementowany system bezpieczeństwa przeciwpożarowego powoduje, iż żelazko pozostawione w pozycji poziomej wyłączy się automatycznie już po 30 sekundach, a w pozycji pionowej po 8 minutach. szerokie przyciski wyrzutu pary i spryskiwacza oraz przełącznik ilości dystrybuowanej pary komfortowe i sprawne prasowanie.jednostajna wielka podstawa zniża ryzyko, że żelazko zostanie przypadkowo przewrócone, gdy jest ustawione w pozycji pionowej.Blokada kapania, system antywapienny i funkcja samoczyszczenia to dopełniające zalety tego żelazka.Zbiornik o objętości 240 ml z dużym otworem do komfortowego dolewania wody to kompromis pomiędzy niewielkim rozmiarem żelazka a optymalnym czasem pracy, bez konieczności częstego kompletowania.W zestawie znajduje się dozownik, którym komfortowo uzupełnisz wodę w zbiorniku, bez potrzeby przenoszenia całego żelazka. SPECYFIKACJA technologicznA:wariant: Kolor:Kompaktowe żelazko parowe: BordowyMoc: 2600 WWytwarzanie pary: 35 g/minUderzenie pary: 120 g/minRodzaj stopy: CeramicznaAutomatyczne wyłączanie: TakPrasowanie z parą / na sucho: Tak/TakRegulacja temperatury: TakRegulacja ilości produkowanej pary: TakBlokada kapania: TakPionowe uderzenie pary: TakSpryskiwanie wodą: TakSystem antywapienny: TakFunkcja samoczyszczenia: TakLampka kontrolna: TakPojemność zbiornika na wodę: 240 mlPrzewód obracany o 360°: TakDługość przewodu: 2 mAkcesoria: Pojemnik do nalewania wodyZasilanie: 220-240V, 50/60 Hz
  • Producent Beko 
  • Kolor bordowy 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe bordowe do 200 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – maj 2024.


Najchętniej wybierane żelazka parowe bordowe do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe bordowe do 200 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Polecane żelazka parowe do 200 zł ★ Zestawienie maj 2024 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych parowych żelazek do prasowania do 200 zł.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych bordowych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych bordowych do 200 zł?

Zawarte w rankingach informacje z bordowymi żelazkami na parę do 200 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe bordowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych bordowych do 200 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe bordowe do 200 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z bordowymi żelazkami na parę do 200 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach żelazek parowych bordowych do 200 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *