Ranking żelazek parowych Blaupunkt – Nasze TOP10 z żelazkami na parę Blaupunkt!

Poszukujesz odpowiedniego żelazka do prasowania? Polecamy nasze zestawienia z żelazkami na parę Blaupunkt, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – lipiec 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach żelazek parowych Blaupunkt.


Najlepsze żelazka parowe Blaupunkt ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Blaupunkt było najchętniej wybierane przez Użytkowników. Przygotowany ranking z żelazkami na parę Blaupunkt jest aktualny na lipiec 2024.

2 # Blaupunkt Żelazko hsi201 (2000w) hsi201 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen

Blaupunkt Żelazko hsi201 (2000w) hsi201 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen Najniższa Cena Online Żelazko parowe Blaupunkt HSI201BL 2170W do 80g/minŻelazko parowe doskonale wyprasuje twoje ubrania. Zbiornik na wodę o objętości 200 ml, moc maksymalna 2170 W, stopa pokryta teflonem, blokada kapania i samoczyszczenie NAJWAŻNIEJSZE cechyStrumień pary: do 25 g/minWyrzut pary: do 80 g/minStopa pokryta teflonemWielkość stopy żelazka: 20,6 x 11,3 cmDługość kabla zasilającego: 1,9 mFunkcje: anti-calc, anti-drip (blokada kapania), samooczyszczenieZbiornik na wodę: 200 mlZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 HzMoc: 1830-2170 W Niezwykła funkcjonalnośćZadbane i wyprasowane ubrania to wizytówka każdego z nas, dlatego żelazko jest niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Prasowanie nie zawsze jednak kojarzy nam się z przyjemną czynnością. Warto zatem dobrać takie żelazko, którego obsługa będzie szybka i prosta, a także bezpieczna dla prasowanych dzianin. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu najmocniej wymagających użytkowników, firma Blaupunkt stworzyła postępowe i ergonomiczne żelazko parowe HSI201BL.wykonana para jest przenoszona strumieniem do 25 g/min do dysz w stopie żelazka. Po wciśnięciu przycisku dopełniającego wyrzutu pary urządzenie wytwarza strumień o sile do 80 g pary wodnej na minutę, dzięki temu choćby nieprzystępne do prasowania oraz bardzo pogniecione tkaniny nie stanowią problemu.Stopa pokryta teflonem gwarantuje lekkie przesuwanie urządzenia po dzianinach, korzystnie wpływając na komfort prasowania, a także równomiernie rozprowadza temperaturę po całej swojej powierzchni i nie powoduje zadrapań na tkaninach. nowoczesna technikaŻelazko parowe HSI201BL zostało zaopatrzone w funkcję anti-calc, która zapobiega odkładaniu się kamienia w kanalikach parowych. Dzięki zaimplementowaniu wbudowanego filtra żywicznego, woda zmiękczana jest bezpośrednio w zbiorniku, a żelazko zachowuje swoje parametry widocznie dłużej. Funkcja anti-drip, dzięki zastosowaniu specjalnej membrany w stopie żelazka, dba o trafne rozprowadzanie pary wodnej, uniemożliwiając kapaniu kropel na tkaninę.Wygoda używaniaKabel zasilający o długości 1,9 m pozwala na luźne operowanie urządzeniem, a zbiornik na wodę o obszerności 200 ml wystarcza na wygodne wyprasowanie nawet większej ilości dzianin. Uniwersalny, innowacyjny design urządzenia i biało-różowa kolorystyka na pewno przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.
  • Producent Blaupunkt 
  • Moc 2000 W
  • Rodzaj parowe 
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.2 l
  • Kolor biały, czarny 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najtańsze żelazka parowe Blaupunkt ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jakie żelazko parowe Blaupunkt jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z bardzo tanimi żelazkami na parę Blaupunkt jest aktualny na lipiec 2024.

1 # Blaupunkt Żelazko hsi201 (2000w) hsi201 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen

Blaupunkt Żelazko hsi201 (2000w) hsi201 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen Najniższa Cena Online Żelazko parowe Blaupunkt HSI201BL 2170W do 80g/minŻelazko parowe genialnie wyprasuje twoje ubrania. Zbiornik na wodę o obszerności 200 ml, moc maksymalna 2170 W, stopa pokryta teflonem, blokada kapania i samoczyszczenie NAJWAŻNIEJSZE właściwościStrumień pary: do 25 g/minWyrzut pary: do 80 g/minStopa pokryta teflonemWielkość stopy żelazka: 20,6 x 11,3 cmDługość kabla zasilającego: 1,9 mFunkcje: anti-calc, anti-drip (blokada kapania), samooczyszczenieZbiornik na wodę: 200 mlZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 HzMoc: 1830-2170 W Niezwykła funkcjonalnośćZadbane i wyprasowane ubrania to wizytówka każdego z nas, dlatego żelazko jest potrzebnym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Prasowanie nie za każdym razem jednak kojarzy nam się z miłą czynnością. Warto zatem dobrać takie żelazko, którego obsługa będzie szybka i prosta oraz bezpieczna dla prasowanych dzianin. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu najmocniej wymagających użytkowników, marka Blaupunkt stworzyła nowoczesne i użyteczne żelazko parowe HSI201BL.tworzona para jest przenoszona strumieniem do 25 g/min do dysz w stopie żelazka. Po wciśnięciu przycisku dopełniającego wyrzutu pary urządzenie kreuje strumień o sile do 80 g pary wodnej na minutę, dzięki temu nawet nieprzystępne do prasowania i niezwykle pogniecione dzianiny nie stanowią problemu.Stopa pokryta teflonem zapewnia lekkie przesuwanie urządzenia po tkaninach, należycie wpływając na komfort prasowania oraz równomiernie rozprowadza temperaturę po całej swej powierzchni i nie powoduje zadrapań na tkaninach. progresywna technikaŻelazko parowe HSI201BL zostało wyposażone w funkcję anti-calc, która zapobiega odkładaniu się kamienia w kanalikach parowych. Dzięki zastosowaniu wbudowanego filtra żywicznego, woda zmiękczana jest bezpośrednio w zbiorniku, a żelazko zachowuje swoje cechy widocznie dłużej. Funkcja anti-drip, dzięki zaimplementowaniu specjalnej membrany w stopie żelazka, dba o optymalne rozprowadzanie pary wodnej, uniemożliwiając kapaniu kropel na tkaninę.Wygoda wykorzystywaniaKabel zasilający o długości 1,9 m umożliwia luźne operowanie urządzeniem, a zbiornik na wodę o pojemności 200 ml wystarcza na komfortowe wyprasowanie choćby większej ilości tkanin. Uniwersalny, innowacyjny design urządzenia i biało-różowa kolorystyka na pewno przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.
  • Producent Blaupunkt 
  • Moc 2000 W
  • Rodzaj parowe 
  • Pojemność zbiornika na wodę 0.2 l
  • Kolor biały, czarny 

Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jakie żelazko parowe Blaupunkt najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – lipiec 2024.


Najchętniej wybierane żelazka parowe Blaupunkt ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze żelazka parowe Blaupunkt ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z żelazkami do prasowania:


Najlepsze żelazka parowe ★ Zestawienie lipiec 2024 ★

Nadal bez żelazkami do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych parowych żelazek do prasowania.


Krótkie FAQ o żelazkach parowych Blaupunkt

#1 Gdzie szukać opinii o żelazkach parowych Blaupunkt?

Zawarte w rankingach informacje z żelazkami na parę Blaupunkt odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jakie żelazko parowe Blaupunkt najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych żelazkach parowych Blaupunkt warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie żelazka parowe Blaupunkt są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z żelazkami na parę Blaupunkt zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach żelazek parowych Blaupunkt to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *