Ranking wyciskarek gastronomicznych do 2000 zł – Nasze TOP10 z gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł!

Poszukujesz odpowiedniej wyciskarki do gastronomii? Polecamy nasze zestawienia z gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – maj 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach wyciskarek gastronomicznych do 2000 zł.


Najlepsze wyciskarki gastronomiczne do 2000 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wyciskarka gastronomiczna do 2000 zł była najchętniej wybierana przez Kupujących. Przygotowany ranking z gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł jest aktualny na maj 2024.

3 # Hendi Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod Product ID

Hendi Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod Product ID Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. Ze wsadem manualnymSoki ze świeżo wyciśniętych owoców stanowią zdrową alternatywę dla słodkich, gazowanych napojów i soków udających 100%. Profesjonalna wyciskarka do cytrusów to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do barów, restauracji, kawiarni i niewiele znaczącej gastronomii, nieprzeciętnie sprawdza się także w domowych warunkach.Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: tylko jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.Urządzenie ma wyjmowany pojemnik na sok, osłonę antyrozpryskową, nakładkę stożkową z sitkiem tworzone z najwyższej jakości stali nierdzewnej, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Szarą aluminiową podstawę a także ręczny dociskacz, dzięki długiemu, praktycznemu uchwytowi jest bezpieczna w użytkowaniu. Prędkość obrotowa wyciskarki wynosi 980 obrotów na minutę. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zapewnia pewne trzymanie się urządzenia na blacie. --//--CharakterystykaKolor Czarny, Srebro Maksymalna szybkość obrotowa 980 obr./min. MateriałyMateriał Aluminium, Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,23 wymiarySzerokość (mm) 280 Głębokość (mm) 200 Wysokość (mm) 470 Waga (kg) 10,5
  • Producent Hendi 

Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Najtańsze wyciskarki gastronomiczne do 2000 zł ★ Ranking TOP10 maj 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wyciskarka gastronomiczna do 2000 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 # Hendi Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod Product ID

Hendi Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. ze wsadem manualnym - kod Product ID Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów, 230W, 980 obr./min. Ze wsadem manualnymSoki ze świeżo wyciśniętych owoców stanowią zdrową alternatywę dla słodkich, gazowanych napojów i soków udających 100%. Profesjonalna wyciskarka do cytrusów to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do barów, restauracji, kawiarni, a także małej gastronomii, idealnie sprawdza się także w domowych warunkach.Obsługa wyciskarki jest banalnie prosta: tylko jeden włącznik, soczyste owoce i chwila dzielą Cię od pysznego, świeżego soku.Urządzenie ma wyjmowany pojemnik na sok, osłonę antyrozpryskową, nakładkę stożkową z sitkiem wyprodukowane z najwyższej jakości stali rdzoodpornej, o wysokiej wytrzymałości na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Szarą aluminiową podstawę a także ręczny dociskacz, dzięki długiemu, poręcznemu uchwytowi jest bezpieczna w stosowaniu. Prędkość obrotowa wyciskarki wynosi 980 obrotów na minutę. Ciężar korpusu wraz z gumowymi nóżkami zapewnia pewne trzymanie się urządzenia na blacie. --//--CharakterystykaKolor Czarny, Srebro Maksymalna prędkość obrotowa 980 obr./min. MateriałyMateriał Aluminium, Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,23 wymiarySzerokość (mm) 280 Głębokość (mm) 200 Wysokość (mm) 470 Waga (kg) 10,5
  • Producent Hendi 

Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka gastronomiczna do 2000 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – maj 2024.


Najchętniej wybierane wyciskarki gastronomiczne do 2000 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze wyciskarki gastronomiczne do 2000 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Polecane wyciskarki gastronomiczne ★ Zestawienie maj 2024 ★

Nadal bez wyciskarki? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych wyciskaczy i wyciskarekdo gastronomii.


Krótkie FAQ o wyciskarkach gastronomicznych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wyciskarkach gastronomicznych do 2000 zł?

Zawarte w rankingach informacje z gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka wyciskarka gastronomiczna do 2000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych wyciskarkach gastronomicznych do 2000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie wyciskarki gastronomiczne do 2000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z gastronomicznymi wyciskarkami do 2000 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach wyciskarek gastronomicznych do 2000 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *