Ranking wyciskarek do cytrusów Blaupunkt – Nasze TOP10 z wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt!

Poszukujesz odpowiedniej wyciskarki do domu? Polecamy nasze zestawienia z wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – wrzesień 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach wyciskarek do cytrusów Blaupunkt.


Najlepsze wyciskarki do cytrusów Blaupunkt ★ Ranking TOP10 wrzesień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wyciskarka do cytrusów Blaupunkt była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt jest aktualny na wrzesień 2023.

1 # Blaupunkt CJS401

Blaupunkt CJS401 Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów BLAUPUNKT CJS401 cechy: * objętość wbudowanego pojemnika na sok: 1,2l * Regulacja grubości sitka (gęstości soku) * Schowek na przewód * Miarka ilości soku * Dwa kierunki obrotu stożka * Dwa stożki o różnorodnych średnicach * Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free) * Zasilanie 230V~50/60Hz, moc: 40W * rozmiary: 21,5 x 14,5 x 23,3 cm * Waga: 0,96 kg Blaupunkt CJS401 to wysokiej klasy wyciskarka do cytrusów, z którą w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok. ŁATWA W OBSŁUDZE tradycyjna budowa CJS401 pozwoli na przygotowanie soku nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Starczy przekroić owoc na pół, włączyć urządzenie, przyłożyć owoc do stożka wyciskającego i już po chwili cieszyć się świeżym, zdrowym sokiem. W komplecie znajdują się dwa stożki, do śladowych i pokaźniejszych cytrusów. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy użyć stożka o obszerniejszym wymiarze, zaś świetny do wyciśnięcia soku z cytryny czy znikomej pomarańczy będzie stożek mniejszy. Urządzenie posiada też filtr nastawny służący do kontrolowania ilości miąższu w soku, dzięki temu użytkownik ma możliwość przypasowania gęstości przygotowywanego napoju wg własnych upodobań. DBAJ O SWOJE ZDROWIE Dzięki wyciskarce CJS401 mamy możliwość przygotowania soku pełnego witamin, enzymów i fitosubstancji, a tym samym dostarczenia do organizmu trafnej ilości części odżywczych, co ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm ma mniejszą niepodatność na wszechobecne infekcje. Dzbanek na sok o maksymalnej objętości 1,2 l ze skalą pomiarową pozwoli przygotować taką liczba soku, na jaką masz ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną efektywność podczas przyrządzania soku. UNIWERSALNY DESIGN * postępowy projekt wyciskarki CJS401 ze stalowymi i czarnymi akcentami będzie idealnie prezentował się w każdej postępowej kuchni. Gdy urządzenie nie jest w użyciu, miejsce przeznaczone na przechowywanie kabla pozwoli Ci utrzymać porządek albo schować wyciskarkę do kuchennej szafki. Prosta kompozycja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. * elementy plastikowe tworzone są z wysokojakościowego materiału dostosowanego do kontaktu z żywnością, pozbawione są szkodliwego bisfenolu A (BPA-free), użytkownik ma zatem pewność, że soki z wyciskarki CJS401 będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe.
 • Producent Blaupunkt 
 • Funkcje regulacja gęstości soku 
 • Kolor stalowy, czarny, srebrny 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 1.2 l
 • Pojemnik na sok tak 

2 # Blaupunkt CJP301

Blaupunkt CJP301 Najniższa Cena Online CJP301 WYCISKARKA DO CYTRUSÓW CJP301 to nadzwyczajnej jakości kompaktowa wyciskarka do cytrysów, dzięki której w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok.ŁATWA W OBSŁUDZEDzięki konwencjonalnej i bezkompromisowej konstrukcji wyciskarki CJP301 przygotowanie soku jest proste i może je wykonać choćby niedoświadczony użytkownik. Starczy przekroić cytrusa na pół, włączyć urządzenie, przyłożyć owoc do stożka wyciskającego i już po chwili radować się świeżym, zdrowym sokiem. W komplecie znajdują się dwa stożki, do niewielkich i obszerniejszych owoców. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy zastosować stożka o pokaźniejszym rozmiarze, zaś znakomity do wyciśnięcia soku z cytryny lub znikomych pomarańczy będzie stożek mniejszy.DBAJ O SWOJE ZDROWIEDzięki wyciskarce CJP301 mamy możliwość przygotowania soku pełnego witamin, enzymów i fitosubstancji, a tym samym dostarczenia do organizmu odpowiedniej ilości elementów odżywczych, co ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm ma mniejszą odporność na wszechobecne infekcje. Dzbanek na sok o obszerności 0,5l ze skalą pomiarową pozwoli Ci przygotować taką ilość soku, na jaką mamy w danej chwili ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną skuteczność podczas przyrządzania soku.UNIWERSALNY DESIGNklasyczny projekt wyciskarki CJP301 będzie prezentował się nieprzeciętnie w każdej kuchni. Drobny wymiar urządzenia i zwijacz przewodu pozwoli utrzymać porządek, gdy urządzenie nie jest w użyciu, można je z łatwością schować do kuchennej szafki. Prosta konstrukcja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. Części plastikowe wytworzone są z wysokogatunkowego materiału przypasowanego do kontaktu z żywnością i pozbawione zgubnego bisfenolu A (BPA), dzięki czemu użytkownik ma pewność, iż przygotowane w wyciskarce CJP301 soki będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe.EAN: 5901750500886Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT CJP301typ wyciskarki: Do cytrusówobjętość: 0.5 lMoc: 40 Wekran LCD: NiePodstawa przeciwpoślizgowa: TakAkcesoria w zestawie: Dwa stożki o różnych średnicachKolor: białywymiary: 210 x 164 x 154 mmWaga: 0.6 kgPozostałe parametry: Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
 • Pojemnik na sok tak 

3 # Blaupunkt CJS601

Blaupunkt CJS601 Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów Blaupunkt 1,7l 100WPyszne, wyciskane soki z cytrusów to dostatek smaku i witamin. Są pyszne pożywne i zdrowe. Przygotowanie tego napoju w prędki i prosty sposób umożliwi wyciskarka do cytrusów CJS601 producenta Blaupunkt, z którą w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 100WPojemność zaimplementowanego pojemnika na sok: 1,7l (użyteczne 1,5l)Miarka ilości sokuDwa kierunki obrotu stożkaWykonanie: Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free) Dwa stożkiW zestawie z modelem CJS601znajdują się dwa stożki, do znikomych i obszerniejszych cytrusów. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy użyć stożka o obszerniejszym rozmiarze, zaś doskonały do wyciśnięcia soku z cytryny albo niedużej pomarańczy będzie stożek mniejszy. Urządzenie posiada też filtr nastawny służący do kontrolowania ilości miąższu w soku, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dobrania gęstości przygotowywanego napoju wg własnych upodobań. zaimplementowany dzbanek na sok Dzbanek na sok o maksymalnej objętości 1,7 l z miarką ilości soku pozwoli przygotować taką liczba soku, na jaką aktualnie mamy ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną efektywność w trakcie przyrządzania soku. innowacyjny projekt wyciskarki CJS601 ze stalowymi i czarnymi akcentami wpasuje się we wnętrze każdej nowoczesnej kuchni. Gdy urządzenie nie jest w użyciu, miejsce przeznaczone na przechowywanie kabla pozwoli utrzymać porządek albo schować wyciskarkę do kuchennej szafki. Prosta kompozycja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. Komponenty plastikowe wykonane są z wysokogatunkowego materiału dostosowanego do kontaktu z żywnością, pozbawione są destrukcyjnego bisfenolu A (BPA-free), użytkownik ma zatem pewność, iż soki z wyciskarki CJS601 będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe. SPECYFIKACJA technologicznAPojemność wbudowanego pojemnika na sok: 1,7 l (użyteczne 1,5 l)Miarka ilości sokuDwa kierunki obrotu stożkaDwa stożki o różnych średnicachWysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 100 WWymiary: 25,3 x 18,7 x 25,7 cm
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor srebrny 
 • Moc 100 W

Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Najtańsze wyciskarki do cytrusów Blaupunkt ★ Ranking TOP10 wrzesień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wyciskarka do cytrusów Blaupunkt jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt jest aktualny na wrzesień 2023.

1 # Blaupunkt CJS401

Blaupunkt CJS401 Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów BLAUPUNKT CJS401 cechy: * objętość wbudowanego pojemnika na sok: 1,2l * Regulacja grubości sitka (gęstości soku) * Schowek na przewód * Miarka ilości soku * Dwa kierunki obrotu stożka * Dwa stożki o różnorodnych średnicach * Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free) * Zasilanie 230V~50/60Hz, moc: 40W * rozmiary: 21,5 x 14,5 x 23,3 cm * Waga: 0,96 kg Blaupunkt CJS401 to wysokiej klasy wyciskarka do cytrusów, z którą w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok. ŁATWA W OBSŁUDZE tradycyjna budowa CJS401 pozwoli na przygotowanie soku nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Starczy przekroić owoc na pół, włączyć urządzenie, przyłożyć owoc do stożka wyciskającego i już po chwili cieszyć się świeżym, zdrowym sokiem. W komplecie znajdują się dwa stożki, do śladowych i pokaźniejszych cytrusów. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy użyć stożka o obszerniejszym wymiarze, zaś świetny do wyciśnięcia soku z cytryny czy znikomej pomarańczy będzie stożek mniejszy. Urządzenie posiada też filtr nastawny służący do kontrolowania ilości miąższu w soku, dzięki temu użytkownik ma możliwość przypasowania gęstości przygotowywanego napoju wg własnych upodobań. DBAJ O SWOJE ZDROWIE Dzięki wyciskarce CJS401 mamy możliwość przygotowania soku pełnego witamin, enzymów i fitosubstancji, a tym samym dostarczenia do organizmu trafnej ilości części odżywczych, co ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm ma mniejszą niepodatność na wszechobecne infekcje. Dzbanek na sok o maksymalnej objętości 1,2 l ze skalą pomiarową pozwoli przygotować taką liczba soku, na jaką masz ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną efektywność podczas przyrządzania soku. UNIWERSALNY DESIGN * postępowy projekt wyciskarki CJS401 ze stalowymi i czarnymi akcentami będzie idealnie prezentował się w każdej postępowej kuchni. Gdy urządzenie nie jest w użyciu, miejsce przeznaczone na przechowywanie kabla pozwoli Ci utrzymać porządek albo schować wyciskarkę do kuchennej szafki. Prosta kompozycja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. * elementy plastikowe tworzone są z wysokojakościowego materiału dostosowanego do kontaktu z żywnością, pozbawione są szkodliwego bisfenolu A (BPA-free), użytkownik ma zatem pewność, że soki z wyciskarki CJS401 będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe.
 • Producent Blaupunkt 
 • Funkcje regulacja gęstości soku 
 • Kolor stalowy, czarny, srebrny 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 1.2 l
 • Pojemnik na sok tak 

2 # Blaupunkt CJP301

Blaupunkt CJP301 Najniższa Cena Online CJP301 WYCISKARKA DO CYTRUSÓW CJP301 to nadzwyczajnej jakości kompaktowa wyciskarka do cytrysów, dzięki której w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok.ŁATWA W OBSŁUDZEDzięki konwencjonalnej i bezkompromisowej konstrukcji wyciskarki CJP301 przygotowanie soku jest proste i może je wykonać choćby niedoświadczony użytkownik. Starczy przekroić cytrusa na pół, włączyć urządzenie, przyłożyć owoc do stożka wyciskającego i już po chwili radować się świeżym, zdrowym sokiem. W komplecie znajdują się dwa stożki, do niewielkich i obszerniejszych owoców. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy zastosować stożka o pokaźniejszym rozmiarze, zaś znakomity do wyciśnięcia soku z cytryny lub znikomych pomarańczy będzie stożek mniejszy.DBAJ O SWOJE ZDROWIEDzięki wyciskarce CJP301 mamy możliwość przygotowania soku pełnego witamin, enzymów i fitosubstancji, a tym samym dostarczenia do organizmu odpowiedniej ilości elementów odżywczych, co ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm ma mniejszą odporność na wszechobecne infekcje. Dzbanek na sok o obszerności 0,5l ze skalą pomiarową pozwoli Ci przygotować taką ilość soku, na jaką mamy w danej chwili ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną skuteczność podczas przyrządzania soku.UNIWERSALNY DESIGNklasyczny projekt wyciskarki CJP301 będzie prezentował się nieprzeciętnie w każdej kuchni. Drobny wymiar urządzenia i zwijacz przewodu pozwoli utrzymać porządek, gdy urządzenie nie jest w użyciu, można je z łatwością schować do kuchennej szafki. Prosta konstrukcja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. Części plastikowe wytworzone są z wysokogatunkowego materiału przypasowanego do kontaktu z żywnością i pozbawione zgubnego bisfenolu A (BPA), dzięki czemu użytkownik ma pewność, iż przygotowane w wyciskarce CJP301 soki będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe.EAN: 5901750500886Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: BLAUPUNKT CJP301typ wyciskarki: Do cytrusówobjętość: 0.5 lMoc: 40 Wekran LCD: NiePodstawa przeciwpoślizgowa: TakAkcesoria w zestawie: Dwa stożki o różnych średnicachKolor: białywymiary: 210 x 164 x 154 mmWaga: 0.6 kgPozostałe parametry: Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor biały 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 0.5 l
 • Pojemnik na sok tak 

3 # Blaupunkt CJS601

Blaupunkt CJS601 Najniższa Cena Online Wyciskarka do cytrusów Blaupunkt 1,7l 100WPyszne, wyciskane soki z cytrusów to dostatek smaku i witamin. Są pyszne pożywne i zdrowe. Przygotowanie tego napoju w prędki i prosty sposób umożliwi wyciskarka do cytrusów CJS601 producenta Blaupunkt, z którą w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 100WPojemność zaimplementowanego pojemnika na sok: 1,7l (użyteczne 1,5l)Miarka ilości sokuDwa kierunki obrotu stożkaWykonanie: Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free) Dwa stożkiW zestawie z modelem CJS601znajdują się dwa stożki, do znikomych i obszerniejszych cytrusów. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy użyć stożka o obszerniejszym rozmiarze, zaś doskonały do wyciśnięcia soku z cytryny albo niedużej pomarańczy będzie stożek mniejszy. Urządzenie posiada też filtr nastawny służący do kontrolowania ilości miąższu w soku, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dobrania gęstości przygotowywanego napoju wg własnych upodobań. zaimplementowany dzbanek na sok Dzbanek na sok o maksymalnej objętości 1,7 l z miarką ilości soku pozwoli przygotować taką liczba soku, na jaką aktualnie mamy ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną efektywność w trakcie przyrządzania soku. innowacyjny projekt wyciskarki CJS601 ze stalowymi i czarnymi akcentami wpasuje się we wnętrze każdej nowoczesnej kuchni. Gdy urządzenie nie jest w użyciu, miejsce przeznaczone na przechowywanie kabla pozwoli utrzymać porządek albo schować wyciskarkę do kuchennej szafki. Prosta kompozycja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. Komponenty plastikowe wykonane są z wysokogatunkowego materiału dostosowanego do kontaktu z żywnością, pozbawione są destrukcyjnego bisfenolu A (BPA-free), użytkownik ma zatem pewność, iż soki z wyciskarki CJS601 będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe. SPECYFIKACJA technologicznAPojemność wbudowanego pojemnika na sok: 1,7 l (użyteczne 1,5 l)Miarka ilości sokuDwa kierunki obrotu stożkaDwa stożki o różnych średnicachWysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 100 WWymiary: 25,3 x 18,7 x 25,7 cm
 • Producent Blaupunkt 
 • Kolor srebrny 
 • Moc 100 W

Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do cytrusów Blaupunkt najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – wrzesień 2023.


Najchętniej wybierane wyciskarki do cytrusów Blaupunkt ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze wyciskarki do cytrusów Blaupunkt ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z wyciskarkami i wyciskaczami:


Dobre wyciskarki do cytrusów ★ TOP6 wrzesień 2023 ★

Nadal bez wyciskarki? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych wyciskaczy i wyciskarek do owoców cytrusowych.


Krótkie FAQ o wyciskarkach do cytrusów Blaupunkt

#1 Gdzie szukać opinii o wyciskarkach do cytrusów Blaupunkt?

Zawarte w rankingach informacje z wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka wyciskarka do cytrusów Blaupunkt najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych wyciskarkach do cytrusów Blaupunkt warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie wyciskarki do cytrusów Blaupunkt są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z wyciskarkami do cytrusów Blaupunkt zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach wyciskarek do cytrusów Blaupunkt to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *