Ranking włączników światła Karlik do 30 zł – Nasze TOP10 z włącznikami światła Karlik do 30 zł!

Poszukujesz odpowiedniego włącznika światła do kontaktów elektrycznych? Polecamy nasze zestawienia z włącznikami światła Karlik do 30 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – maj 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach włączników światła Karlik do 30 zł.


Najlepsze włączniki światła Karlik do 30 zł ★ Ranking TOP10 maj 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki włącznik wyłącznik światła Karlik do 30 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z włącznikami światła Karlik do 30 zł jest aktualny na maj 2023.

1 # Łącznik schodowy Karlik Mini 12MWP-33 podwójny czarny mat

Łącznik schodowy Karlik Mini 12MWP-33 podwójny czarny mat Najniższa Cena Online MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIK MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIK - seria łączników, gniazdek i elektroniki KARLIK MINI to rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza ze względu na swój minimalizm oraz elegancję. Części elektroniczne kolekcji MINI to najmniejsze tego typu osprzęt na polskim rynku. Do wyboru mamy obfity wachlarz kolorystyczny aż siedmiu odcieni mechanizmów, siedmiu barw ramek uniwersalnych z tworzywa sztucznego i dziewiętnastu odcieni ramek pośrednich, co pozwoli nam na przystępne i wygodne dopasowanie tych minimalistycznych elementów wystroju do naszego wnętrza. Ramki pośrednie to pozwalający na całkowitą personalizację barw ramek wedle naszego uznania na ponad 900 sposobów, co daje nam niepowtarzalność względem innych mniej podatnych na konfigurację ramek. W skład linii KARLIK MINI wchodzi aż 90 mechanizmów od prostych gniazdek i łączników po progresywny osprzęt elektroniczny taki jak: wejścia multimedialne, satelitarne, sterownicze oraz regulatory i czujniki ruchu. Kolekcja MINI proponuję dodatkowo łączniki rodzaju amerykańskiego są to niezwykłe mechanizmy dźwigniowe, które wyróżniają się na tle innych tradycyjnych łączników pozwalając na wprowadzenie specyficzności do naszego wnętrza. atrybuty techniczne: kolekcja i wariant: MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIKkolor: czarny matstopień ochrony: IP20/IP44napięcie znamionowe: 250 Vprąd znamionowy: 10 AXpodłączenie: zaciski śruboweniepodatność na UV: odpornewysokość: 80 mm szerokość: 80 mm KARLIK MINI to postępowe i wytworne rozwiązanie w kwestii łączników i gniazdek oraz składników elektroniki domowej. Szeroki wybór odcieni, mechanizmów i akcesoriów skonsoliduje się choćby do najszczególniej wymagających potrzeb i pozytywnie wpłynie na komfort życia. Minimalizm wzornictwa powoduje,kolekcja będzie pasować do praktycznie każdego stylu wykończenia wnętrz. Przejrzyj inne elementy serii KARLIK MINI na mezoko.com.
 • Producent Karlik 

2 # KARLIK JUNIOR WGHP-1d Łącznik jednobiegunowy z gniazdem hermetycznym (klapka dymna) biały, 5903292631950

KARLIK JUNIOR WGHP-1d Łącznik jednobiegunowy z gniazdem hermetycznym (klapka dymna) biały, 5903292631950 Najniższa Cena Online JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK - producent Karlik to polski marka osprzętu elektroinstalacyjnego. Wysoka jakość wykonania i estetyka to atrybuty, które możemy odnaleźć w każdym produkcie tej producenta. Kolekcja natynkowa JUNIOR może być stosowana wszędzie tam, gdzie jest wysoki poziom zapylenia i wilgoci - ponadto w przemyśle. Występuje w 4 kolorach: biały, brązowy, popielaty, a także popielaty/grafitowy. Produkty JUNIOR to zgrabna, kompaktowa forma o niewielkich rozmiarach spełniająca normy szczelności IP54. Ogromną zaletą gniazd hermetycznych JUNIOR jest możliwość podniesienia ich klapki pod kątem 150 poziomów, co usprawnia podłączenie wtyczki do gniazd. atuty kolekcji Karlik JUNIOR: - wygodny montaż natynkowy, - dobra jakość zacisków śrubowych, - niepodatność na uszkodzenia, - zapewniają ochronę przed pyłem, kurzem i bryzgami wody, - łączniki przystępne są, też w wersji z podświetleniem co usprawnia zlokalizowanie łącznika w ciemności i zagwarantuje bezpieczeństwo, - dostępne są również gniazda mające zastosowane przesłony torów prądowych, zabezpieczające dzieci przed dostępem do części niebezpiecznych instalacji elektrycznej. cechy technologiczne: seria i typ: JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK materiał wykonania: tworzywo sztuczne prąd znamionowy wyłącznika: 10 AXprąd znamionowy gniazda: 16 napięcie znamionowe: 250 V podświetlenie: niestopień ochrony: IP 54 ilość klawiszy: 1przesłony torów prądowych: niegłębokość: 50 mmwysokość: 141,6 mmszerokość: 62 mm podłączenie: zaciski śrubowesposób montażu: natynkowywersja: pionowakolor: białykolor klapki: dymnykolor klawisza: białyKarlik to polska producent specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swojej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki, a także wyłączniki elektryczne. Firma stawia na najwyższą jakoś swoich produktów poprzez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości używane do ich produkcji. Sprawdź potrzebnie inne produkty producenta KARLIK na mezoko.com!
 • Producent KARLIK 

4 # Przycisk żaluzjowy deco 27dwp-8 roletowy szary mat marki Karlik

Przycisk żaluzjowy deco 27dwp-8 roletowy szary mat marki Karlik Najniższa Cena Online DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIK DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIK - Karlik DECO to progresywna, subtelna i wykwintna kolekcja osprzętu elektroinstalacyjnego. Prosta forma i obszerna paleta kolorystyczna powodują, że produkty DECO stanowią rewelacyjne dopełnienie wszystkich innowacyjnych wnętrz. Mechanizmy wyłączników i gniazd można scalać z przeróżnymi kształtami i kolorami ramek, które wchodzą w skład kolekcji. Bogata kolorystyka osprzętu i jego modułowość sprawia,linia DECO daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych kompilacji. W ofercie wyszukamy niezawodne i nowoczesne mechanizmy takie jak: łączniki, gniazda, gniazda abonenckie RTV-SAT, gniazda antenowe TV i SAT, gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda multimedialne, regulatory, sterowniki, czujniki i mnóstwo innych. Wszystkie te produkty pozwalają kreować systemy podnoszące jakość życia. W skład kolekcji wchodzą też akcesoria rodzaju: moduły podświetlające łączniki, uszczelniacz IP 44 do łączników, czy puszki montażowe natynkowe pozwalające wykorzystać modułu podtynkowego do montażu natynkowego. Dodatkowym atutem Karlik DECO są także gniazda bryzgoszczelne z klapką - sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje pokaźniejsza wilgotność lub wysokie zapylenie. parametry techniczne: linia i rodzaj: DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIKprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 Vrozmiary: 90,2 mm x 90,2 mm x 36,7 mmsposób montażu: podtynkowymateriał wykonania: tworzywo nienaturalnekolor: szary matstopień ochrony: IP20 Karlik to polska marka specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki i wyłączniki elektryczne. Firma stawia na najwyższą jakoś swoich produktów przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości wykorzystywane do ich produkcji. Zobacz niezbędnie inne produkty producenta KARLIK na mezoko.com!
 • Producent Karlik 

5 # Mechanizm łącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) 12MWP-6.1, 12MWP-6.1/KRL

Mechanizm łącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) 12MWP-6.1, 12MWP-6.1/KRL Najniższa Cena Online MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIK MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIK- nowoczesny mechanizm wyłącznika krzyżowego z kolekcji MINI producenta Karlik. Łącznik krzyżowy asygnowany jest do instalacji pomiędzy łącznikami schodowymi. Doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych w wielopiętrowych budynkach. Stworzony został z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Ma jeden klawisz bez piktogramu. Przypasowany jest do konstrukcji podtynkowego, natomiast podłączenie odbywa się przy pomocy zacisków śrubowych. Jego napięcie znamionowe wynosi 250 V~, a prąd znamionowy to 10 AX. Łącznik możemy wyposażyć w moduł podświetlający żarowy albo w technologii LED ( biały, biały LED, zielony, niebieski, czerwony ), a także uszczelniacz podnoszący stopień ochrony do IP 44. linia łączników, gniazdek i elektroniki KARLIK MINI to rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza ze względu na swój minimalizm oraz elegancję. Elementy elektroniczne serii MINI to najmniejsze tego typu osprzęt na polskim rynku. Do wyboru mamy obfity wachlarz kolorystyczny aż siedmiu barw mechanizmów, siedmiu odcieni ramek uniwersalnych z tworzywa nienaturalnego i dziewiętnastu kolorów ramek pośrednich, co pozwoli nam na łatwe i wygodne dopasowanie tych minimalistycznych części aranżacji do naszego wnętrza. W skład kolekcji KARLIK MINI wchodzi aż 90 mechanizmów od prostych gniazdek i łączników po progresywny osprzęt elektroniczny taki jak: wejścia multimedialne, satelitarne, sterownicze i regulatory i czujniki ruchu. Linia MINI oferuję na dodatek łączniki rodzaju amerykańskiego są to niezwykłe mechanizmy dźwigniowe, które wyróżniają się na tle innych tradycyjnych łączników pozwalając na wprowadzenie specyficzności do naszego wnętrza. parametry techniczne: linia i rodzaj: MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIKmateriał wykonania: tworzywo sztuczneprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 V~podłączenie: zaciski śruboweodporność na UV: takstopień ochrony IP: IP 20/IP 44kolor: czarny mat KARLIK MINI to progresywne i szykowne rozwiązanie w kwestii łączników i gniazdek oraz części elektroniki domowej. Pokaźny wybór barw, mechanizmów i akcesoriów dopasuje się nawet do najmocniej wymagających potrzeb, a także pozytywnie wpłynie na komfort życia. Minimalizm wzornictwa powoduje,seria będzie pasować do praktycznie każdego stylu wykończenia wnętrz. Przejrzyj inne elementy kolekcji KARLIK MINI na mezoko.com.
 • Producent Karlik Elektrotechnik sp. z o.o. 

7 # DECO Łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 (5901832007739)

DECO Łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 (5901832007739) Najniższa Cena Online DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIK DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIK - Karlik DECO to progresywna, subtelna i stylowa linia osprzętu elektroinstalacyjnego. Prosta forma i obszerna paleta kolorystyczna powodują, że produkty DECO stanowią znakomite dopełnienie wszelkich innowacyjnych wnętrz. Mechanizmy wyłączników i gniazd można bratać z najróżniejszymi kształtami i kolorami ramek, które wchodzą w skład kolekcji. Bogata kolorystyka osprzętu i jego modułowość sprawia,kolekcja DECO daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych kompozycji. W ofercie wyszukamy bezusterkowe i innowacyjne mechanizmy takie jak: łączniki, gniazda, gniazda abonenckie RTV-SAT, gniazda antenowe TV i SAT, gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda multimedialne, regulatory, sterowniki, czujniki i niemało innych. Wszystkie te produkty pozwalają kreować systemy podnoszące jakość życia. W skład kolekcji wchodzą także akcesoria rodzaju: moduły podświetlające łączniki, uszczelniacz IP 44 do łączników, czy puszki montażowe natynkowe zezwalające zastosować modułu podtynkowego do konstrukcji natynkowego. Dodatkowym atutem Karlik DECO są też gniazda bryzgoszczelne z klapką - sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje większa wilgotność lub wysokie zapylenie. atrybuty techniczne: linia i wariant: DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIKprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 Vwymiary: 90,2 mm x 90,2 mm x 47 mmsposób konstrukcji: podtynkowymateriał wykonania: tworzywo nienaturalnekolor: czarny matstopień ochrony: IP20 Karlik to polska producent specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki, a także wyłączniki elektryczne. Marka stawia na najwyższą jakoś swoich produktów przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości wykorzystywane do ich produkcji. Sprawdź koniecznie inne produkty firmy KARLIK na mezoko.com!
 • Producent Karlik Elektrotechnik sp. z o.o. 

8 # Łącznik podtynkowy krzyżowy Karlik Deco 11DWP-6 grafitowy (5903418064433)

Łącznik podtynkowy krzyżowy Karlik Deco 11DWP-6 grafitowy (5903418064433) Najniższa Cena Online Wyłącznik krzyżowy 11DWP-6, grafitowy KARLIK DECO linia podtynkowa Deco należy do osprzętu modułowego co oznacza że do każdego osprzętu należy dokupić osobno ramkę, według upodobania osprzęt można scalać z ramkami jedno lub wielokrotnymi. Współczesna architektura i nowoczesne wyposażanie wnętrz stawiają wysokie wymagania wizualne jak i jakościowe, także względem osprzętu elektroinstalacyjnego, ale są serie gniazd i łączników które zaspokajają te oczekiwania. Do takich serii należy na dodatek Deco, charakteryzując się jakością wykonania i niezawodnością swych systemów. Aspekt wizualny także nie został pominięty przy projektowaniu serii. Deco może pochwalić się nieprzemijalną formą wpasowującą się w sporo aranżacji i nieprzemijającym designem na przestrzeni lat. kolekcja ma bogatą palete barw, łączników i gniazd do wyboru oraz wielokolorowe ramki uniwersalne, drewniane a dodatkowo także ramki posiadające efekt szkła co daje nieograniczone możliwości łączenia i komponowania własnych aranżacji. marka w kolekcji Deco udostępnia kupującemu takie odcienie jak: biały beżowy grafitowy brązowy srebrny czarny czarny mat kolor naturalnego drewna (w sytuacji ramek drewnianych) na dodatek mnóstwo barw ramek z konsekwencją szkła
 • Producent Karlik 

9 # DECO łącznik podtynkowy schodowyczarny mat12DWP-3 Karlik (5903418069469)

DECO łącznik podtynkowy schodowyczarny mat12DWP-3 Karlik (5903418069469) Najniższa Cena Online DECO Wyłącznik schodowy czarny mat 12DWP-3 KARLIK DECO Wyłącznik schodowy czarny mat 12DWP-3 KARLIK - seria podtynkowa Deco należy do osprzętu modułowego co oznacza że do każdego osprzętu należy dokupić osobno ramkę, według upodobania osprzęt można konsolidować z ramkami jedno lub wielokrotnymi. Współczesna architektura i nowoczesne wyposażanie wnętrz stawiają wysokie wymagania wizualne jak i jakościowe, także względem osprzętu elektroinstalacyjnego, chociaż są serie gniazd i łączników które zaspokajają te oczekiwania. Do takich kolekcji należy również Deco, charakteryzując się jakością wykonania i bezusterkowością swych systemów. Aspekt wizualny także nie został pominięty przy projektowaniu linii. Deco może pochwalić się ponadczasową formą wpasowującą się w mnóstwo aranżacji i nieprzemijającym designem na przestrzeni lat. kolekcja posiada bogatą palete barw, łączników i gniazd do wyboru oraz wielokolorowe ramki uniwersalne, drewniane a dodatkowo także ramki mające efekt szkła co daje nieograniczone możliwości łączenia i komponowania własnych aranżacji. producent w kolekcji Deco udostępnia kupującemu takie kolory jak: biały beżowy grafitowy brązowy srebrny czarny czarny mat kolor naturalnego drewna (w sytuacji ramek drewnianych) w dodatku sporo barw ramek z efektem szkła Karlik to polska firma specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki oraz wyłączniki elektryczne. Marka stawia na najwyższą jakoś swoich produktów po przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości używane do ich produkcji. Sprawdź potrzebnie inne produkty firmy KARLIK na mezoko.com!
 • Producent KARLIK ELEKTROTECHNIK 

10 # Deco Wyłącznik zwierny światło Karlik czarny mat 12DWP-5 (5903418069483)

Deco Wyłącznik zwierny światło Karlik czarny mat 12DWP-5 (5903418069483) Najniższa Cena Online Łącznik zwierny światło wyekwipowany jest w jeden klawisz. Służy do podłączenia w obrębie pojedynczego obwodu. 12DWP-5 jest łącznikiem chwilowym (bistabilnym). Naciśnięcie klawisza powoduje załączenie w obwodzie i trwa do momentu puszczenia klawisza. Przycisk zwierny światło ma sprężynę, dzięki której po puszczeniu przycisku klawisz automatycznie powraca do pozycji wyjściowej. W prawym dolnym rogu znajduje się piktogram demonstrujący żarówkę. 12DWP-5 posiada stopień ochrony na czynniki zewnętrzne IP20. W celu podwyższenia stopnia ochrony na IP44, należy dokupić ramkę pośrednią do łączników IP44(DRPH) oraz uszczelniacz U-1. Łącznik wytwarzany jest z wysokiej klasy tworzywa ASA, które jest wytrzymałe na zarysowania i promieniowanie ultrafioletowe. Mechanizm nie ma podświetlenia, jednak można dokupić moduł podświetlający L-1 albo moduł LED L-2. 12DWP-5 jest produktem modułowym, co daje możliwość tworzenia zestawów. Łącznik zwierny światło przystępny jest w 7 kolorach: biały, beżowy, metaliczny metalik, brązowy metalik, złoty metalik, grafit, czarny mat. atrybuty: seria: DECOtyp: podtynkowyModel: łącznik zwierny światłotyp tworzywa: ASAKolor: czarny matNapięcie robocze: 230V ACMaksymalne obciążenie: 10AStopień ochrony: IP20, IP44- po zaimplementowaniu ramki pośredniej DRPH oraz uszczelniacza U-1Mocowanie do puszki: na pazurkiWyposażenie: moduł podświetlający L-1 lub L-2, ramka pośrednia DRPH, uszczelniacz U-1, ramki pojedyncze i wielokrotne w układzie pionowym bądź poziomym Gwarancja: 5 lat
 • Producent KARLIK ELEKTROTECHNIK 

Podobne zestawienia z włącznikami do kontaktów elektrycznych:


Najtańsze włączniki światła Karlik do 30 zł ★ Ranking TOP5 maj 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaki włącznik wyłącznik światła Karlik do 30 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z bardzo tanimi włącznikami światła Karlik do 30 zł jest aktualny na maj 2023.

1 # Łącznik schodowy Karlik Mini 12MWP-33 podwójny czarny mat

Łącznik schodowy Karlik Mini 12MWP-33 podwójny czarny mat Najniższa Cena Online MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIK MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIK - seria łączników, gniazdek i elektroniki KARLIK MINI to rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza ze względu na swój minimalizm oraz elegancję. Części elektroniczne kolekcji MINI to najmniejsze tego typu osprzęt na polskim rynku. Do wyboru mamy obfity wachlarz kolorystyczny aż siedmiu odcieni mechanizmów, siedmiu barw ramek uniwersalnych z tworzywa sztucznego i dziewiętnastu odcieni ramek pośrednich, co pozwoli nam na przystępne i wygodne dopasowanie tych minimalistycznych elementów wystroju do naszego wnętrza. Ramki pośrednie to pozwalający na całkowitą personalizację barw ramek wedle naszego uznania na ponad 900 sposobów, co daje nam niepowtarzalność względem innych mniej podatnych na konfigurację ramek. W skład linii KARLIK MINI wchodzi aż 90 mechanizmów od prostych gniazdek i łączników po progresywny osprzęt elektroniczny taki jak: wejścia multimedialne, satelitarne, sterownicze oraz regulatory i czujniki ruchu. Kolekcja MINI proponuję dodatkowo łączniki rodzaju amerykańskiego są to niezwykłe mechanizmy dźwigniowe, które wyróżniają się na tle innych tradycyjnych łączników pozwalając na wprowadzenie specyficzności do naszego wnętrza. atrybuty techniczne: kolekcja i wariant: MINI Mechanizm wyłącznika 2 podwójnego schodowego czarny mat 12MWP-33 KARLIKkolor: czarny matstopień ochrony: IP20/IP44napięcie znamionowe: 250 Vprąd znamionowy: 10 AXpodłączenie: zaciski śruboweniepodatność na UV: odpornewysokość: 80 mm szerokość: 80 mm KARLIK MINI to postępowe i wytworne rozwiązanie w kwestii łączników i gniazdek oraz składników elektroniki domowej. Szeroki wybór odcieni, mechanizmów i akcesoriów skonsoliduje się choćby do najszczególniej wymagających potrzeb i pozytywnie wpłynie na komfort życia. Minimalizm wzornictwa powoduje,kolekcja będzie pasować do praktycznie każdego stylu wykończenia wnętrz. Przejrzyj inne elementy serii KARLIK MINI na mezoko.com.
 • Producent Karlik 

2 # KARLIK JUNIOR WGHP-1d Łącznik jednobiegunowy z gniazdem hermetycznym (klapka dymna) biały, 5903292631950

KARLIK JUNIOR WGHP-1d Łącznik jednobiegunowy z gniazdem hermetycznym (klapka dymna) biały, 5903292631950 Najniższa Cena Online JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK - producent Karlik to polski marka osprzętu elektroinstalacyjnego. Wysoka jakość wykonania i estetyka to atrybuty, które możemy odnaleźć w każdym produkcie tej producenta. Kolekcja natynkowa JUNIOR może być stosowana wszędzie tam, gdzie jest wysoki poziom zapylenia i wilgoci - ponadto w przemyśle. Występuje w 4 kolorach: biały, brązowy, popielaty, a także popielaty/grafitowy. Produkty JUNIOR to zgrabna, kompaktowa forma o niewielkich rozmiarach spełniająca normy szczelności IP54. Ogromną zaletą gniazd hermetycznych JUNIOR jest możliwość podniesienia ich klapki pod kątem 150 poziomów, co usprawnia podłączenie wtyczki do gniazd. atuty kolekcji Karlik JUNIOR: - wygodny montaż natynkowy, - dobra jakość zacisków śrubowych, - niepodatność na uszkodzenia, - zapewniają ochronę przed pyłem, kurzem i bryzgami wody, - łączniki przystępne są, też w wersji z podświetleniem co usprawnia zlokalizowanie łącznika w ciemności i zagwarantuje bezpieczeństwo, - dostępne są również gniazda mające zastosowane przesłony torów prądowych, zabezpieczające dzieci przed dostępem do części niebezpiecznych instalacji elektrycznej. cechy technologiczne: seria i typ: JUNIOR Wyłącznik 1 pojedynczy z gniazdo hermetyczne z uziemieniem biały (klapka dymna) IP54 10 AX (łącznik) 16 A (gniazdo) 250 V WGHP-1d KARLIK materiał wykonania: tworzywo sztuczne prąd znamionowy wyłącznika: 10 AXprąd znamionowy gniazda: 16 napięcie znamionowe: 250 V podświetlenie: niestopień ochrony: IP 54 ilość klawiszy: 1przesłony torów prądowych: niegłębokość: 50 mmwysokość: 141,6 mmszerokość: 62 mm podłączenie: zaciski śrubowesposób montażu: natynkowywersja: pionowakolor: białykolor klapki: dymnykolor klawisza: białyKarlik to polska producent specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swojej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki, a także wyłączniki elektryczne. Firma stawia na najwyższą jakoś swoich produktów poprzez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości używane do ich produkcji. Sprawdź potrzebnie inne produkty producenta KARLIK na mezoko.com!
 • Producent KARLIK 

4 # Przycisk żaluzjowy deco 27dwp-8 roletowy szary mat marki Karlik

Przycisk żaluzjowy deco 27dwp-8 roletowy szary mat marki Karlik Najniższa Cena Online DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIK DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIK - Karlik DECO to progresywna, subtelna i wykwintna kolekcja osprzętu elektroinstalacyjnego. Prosta forma i obszerna paleta kolorystyczna powodują, że produkty DECO stanowią rewelacyjne dopełnienie wszystkich innowacyjnych wnętrz. Mechanizmy wyłączników i gniazd można scalać z przeróżnymi kształtami i kolorami ramek, które wchodzą w skład kolekcji. Bogata kolorystyka osprzętu i jego modułowość sprawia,linia DECO daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych kompilacji. W ofercie wyszukamy niezawodne i nowoczesne mechanizmy takie jak: łączniki, gniazda, gniazda abonenckie RTV-SAT, gniazda antenowe TV i SAT, gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda multimedialne, regulatory, sterowniki, czujniki i mnóstwo innych. Wszystkie te produkty pozwalają kreować systemy podnoszące jakość życia. W skład kolekcji wchodzą też akcesoria rodzaju: moduły podświetlające łączniki, uszczelniacz IP 44 do łączników, czy puszki montażowe natynkowe pozwalające wykorzystać modułu podtynkowego do montażu natynkowego. Dodatkowym atutem Karlik DECO są także gniazda bryzgoszczelne z klapką - sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje pokaźniejsza wilgotność lub wysokie zapylenie. parametry techniczne: linia i rodzaj: DECO Mechanizm przycisku żaluzjowego (wyłącznik zwierny) szary mat 27DWP-8 KARLIKprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 Vrozmiary: 90,2 mm x 90,2 mm x 36,7 mmsposób montażu: podtynkowymateriał wykonania: tworzywo nienaturalnekolor: szary matstopień ochrony: IP20 Karlik to polska marka specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki i wyłączniki elektryczne. Firma stawia na najwyższą jakoś swoich produktów przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości wykorzystywane do ich produkcji. Zobacz niezbędnie inne produkty producenta KARLIK na mezoko.com!
 • Producent Karlik 

5 # Mechanizm łącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) 12MWP-6.1, 12MWP-6.1/KRL

Mechanizm łącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) 12MWP-6.1, 12MWP-6.1/KRL Najniższa Cena Online MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIK MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIK- nowoczesny mechanizm wyłącznika krzyżowego z kolekcji MINI producenta Karlik. Łącznik krzyżowy asygnowany jest do instalacji pomiędzy łącznikami schodowymi. Doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych w wielopiętrowych budynkach. Stworzony został z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Ma jeden klawisz bez piktogramu. Przypasowany jest do konstrukcji podtynkowego, natomiast podłączenie odbywa się przy pomocy zacisków śrubowych. Jego napięcie znamionowe wynosi 250 V~, a prąd znamionowy to 10 AX. Łącznik możemy wyposażyć w moduł podświetlający żarowy albo w technologii LED ( biały, biały LED, zielony, niebieski, czerwony ), a także uszczelniacz podnoszący stopień ochrony do IP 44. linia łączników, gniazdek i elektroniki KARLIK MINI to rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza ze względu na swój minimalizm oraz elegancję. Elementy elektroniczne serii MINI to najmniejsze tego typu osprzęt na polskim rynku. Do wyboru mamy obfity wachlarz kolorystyczny aż siedmiu barw mechanizmów, siedmiu odcieni ramek uniwersalnych z tworzywa nienaturalnego i dziewiętnastu kolorów ramek pośrednich, co pozwoli nam na łatwe i wygodne dopasowanie tych minimalistycznych części aranżacji do naszego wnętrza. W skład kolekcji KARLIK MINI wchodzi aż 90 mechanizmów od prostych gniazdek i łączników po progresywny osprzęt elektroniczny taki jak: wejścia multimedialne, satelitarne, sterownicze i regulatory i czujniki ruchu. Linia MINI oferuję na dodatek łączniki rodzaju amerykańskiego są to niezwykłe mechanizmy dźwigniowe, które wyróżniają się na tle innych tradycyjnych łączników pozwalając na wprowadzenie specyficzności do naszego wnętrza. parametry techniczne: linia i rodzaj: MINI Mechanizm wyłącznika krzyżowego (jeden klawisz bez piktogramu) czarny mat 12MWP-6.1 KARLIKmateriał wykonania: tworzywo sztuczneprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 V~podłączenie: zaciski śruboweodporność na UV: takstopień ochrony IP: IP 20/IP 44kolor: czarny mat KARLIK MINI to progresywne i szykowne rozwiązanie w kwestii łączników i gniazdek oraz części elektroniki domowej. Pokaźny wybór barw, mechanizmów i akcesoriów dopasuje się nawet do najmocniej wymagających potrzeb, a także pozytywnie wpłynie na komfort życia. Minimalizm wzornictwa powoduje,seria będzie pasować do praktycznie każdego stylu wykończenia wnętrz. Przejrzyj inne elementy kolekcji KARLIK MINI na mezoko.com.
 • Producent Karlik Elektrotechnik sp. z o.o. 

7 # DECO Łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 (5901832007739)

DECO Łącznik jednobiegunowy w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 (5901832007739) Najniższa Cena Online DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIK DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIK - Karlik DECO to progresywna, subtelna i stylowa linia osprzętu elektroinstalacyjnego. Prosta forma i obszerna paleta kolorystyczna powodują, że produkty DECO stanowią znakomite dopełnienie wszelkich innowacyjnych wnętrz. Mechanizmy wyłączników i gniazd można bratać z najróżniejszymi kształtami i kolorami ramek, które wchodzą w skład kolekcji. Bogata kolorystyka osprzętu i jego modułowość sprawia,kolekcja DECO daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych kompozycji. W ofercie wyszukamy bezusterkowe i innowacyjne mechanizmy takie jak: łączniki, gniazda, gniazda abonenckie RTV-SAT, gniazda antenowe TV i SAT, gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda multimedialne, regulatory, sterowniki, czujniki i niemało innych. Wszystkie te produkty pozwalają kreować systemy podnoszące jakość życia. W skład kolekcji wchodzą także akcesoria rodzaju: moduły podświetlające łączniki, uszczelniacz IP 44 do łączników, czy puszki montażowe natynkowe zezwalające zastosować modułu podtynkowego do konstrukcji natynkowego. Dodatkowym atutem Karlik DECO są też gniazda bryzgoszczelne z klapką - sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje większa wilgotność lub wysokie zapylenie. atrybuty techniczne: linia i wariant: DECO Mechanizm wyłącznika 1-biegunowego w stylu amerykańskim czarny mat 12DWPUS-1 KARLIKprąd znamionowy: 10 AXnapięcie znamionowe: 250 Vwymiary: 90,2 mm x 90,2 mm x 47 mmsposób konstrukcji: podtynkowymateriał wykonania: tworzywo nienaturalnekolor: czarny matstopień ochrony: IP20 Karlik to polska producent specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki, a także wyłączniki elektryczne. Marka stawia na najwyższą jakoś swoich produktów przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości wykorzystywane do ich produkcji. Sprawdź koniecznie inne produkty firmy KARLIK na mezoko.com!
 • Producent Karlik Elektrotechnik sp. z o.o. 

8 # Łącznik podtynkowy krzyżowy Karlik Deco 11DWP-6 grafitowy (5903418064433)

Łącznik podtynkowy krzyżowy Karlik Deco 11DWP-6 grafitowy (5903418064433) Najniższa Cena Online Wyłącznik krzyżowy 11DWP-6, grafitowy KARLIK DECO linia podtynkowa Deco należy do osprzętu modułowego co oznacza że do każdego osprzętu należy dokupić osobno ramkę, według upodobania osprzęt można scalać z ramkami jedno lub wielokrotnymi. Współczesna architektura i nowoczesne wyposażanie wnętrz stawiają wysokie wymagania wizualne jak i jakościowe, także względem osprzętu elektroinstalacyjnego, ale są serie gniazd i łączników które zaspokajają te oczekiwania. Do takich serii należy na dodatek Deco, charakteryzując się jakością wykonania i niezawodnością swych systemów. Aspekt wizualny także nie został pominięty przy projektowaniu serii. Deco może pochwalić się nieprzemijalną formą wpasowującą się w sporo aranżacji i nieprzemijającym designem na przestrzeni lat. kolekcja ma bogatą palete barw, łączników i gniazd do wyboru oraz wielokolorowe ramki uniwersalne, drewniane a dodatkowo także ramki posiadające efekt szkła co daje nieograniczone możliwości łączenia i komponowania własnych aranżacji. marka w kolekcji Deco udostępnia kupującemu takie odcienie jak: biały beżowy grafitowy brązowy srebrny czarny czarny mat kolor naturalnego drewna (w sytuacji ramek drewnianych) na dodatek mnóstwo barw ramek z konsekwencją szkła
 • Producent Karlik 

9 # DECO łącznik podtynkowy schodowyczarny mat12DWP-3 Karlik (5903418069469)

DECO łącznik podtynkowy schodowyczarny mat12DWP-3 Karlik (5903418069469) Najniższa Cena Online DECO Wyłącznik schodowy czarny mat 12DWP-3 KARLIK DECO Wyłącznik schodowy czarny mat 12DWP-3 KARLIK - seria podtynkowa Deco należy do osprzętu modułowego co oznacza że do każdego osprzętu należy dokupić osobno ramkę, według upodobania osprzęt można konsolidować z ramkami jedno lub wielokrotnymi. Współczesna architektura i nowoczesne wyposażanie wnętrz stawiają wysokie wymagania wizualne jak i jakościowe, także względem osprzętu elektroinstalacyjnego, chociaż są serie gniazd i łączników które zaspokajają te oczekiwania. Do takich kolekcji należy również Deco, charakteryzując się jakością wykonania i bezusterkowością swych systemów. Aspekt wizualny także nie został pominięty przy projektowaniu linii. Deco może pochwalić się ponadczasową formą wpasowującą się w mnóstwo aranżacji i nieprzemijającym designem na przestrzeni lat. kolekcja posiada bogatą palete barw, łączników i gniazd do wyboru oraz wielokolorowe ramki uniwersalne, drewniane a dodatkowo także ramki mające efekt szkła co daje nieograniczone możliwości łączenia i komponowania własnych aranżacji. producent w kolekcji Deco udostępnia kupującemu takie kolory jak: biały beżowy grafitowy brązowy srebrny czarny czarny mat kolor naturalnego drewna (w sytuacji ramek drewnianych) w dodatku sporo barw ramek z efektem szkła Karlik to polska firma specjalizująca się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Działa na rynku już od 1978 roku. W swej ofercie ma wysokiej jakości gniazda, kontakty, włączniki oraz wyłączniki elektryczne. Marka stawia na najwyższą jakoś swoich produktów po przez wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości używane do ich produkcji. Sprawdź potrzebnie inne produkty firmy KARLIK na mezoko.com!
 • Producent KARLIK ELEKTROTECHNIK 

10 # Deco Wyłącznik zwierny światło Karlik czarny mat 12DWP-5 (5903418069483)

Deco Wyłącznik zwierny światło Karlik czarny mat 12DWP-5 (5903418069483) Najniższa Cena Online Łącznik zwierny światło wyekwipowany jest w jeden klawisz. Służy do podłączenia w obrębie pojedynczego obwodu. 12DWP-5 jest łącznikiem chwilowym (bistabilnym). Naciśnięcie klawisza powoduje załączenie w obwodzie i trwa do momentu puszczenia klawisza. Przycisk zwierny światło ma sprężynę, dzięki której po puszczeniu przycisku klawisz automatycznie powraca do pozycji wyjściowej. W prawym dolnym rogu znajduje się piktogram demonstrujący żarówkę. 12DWP-5 posiada stopień ochrony na czynniki zewnętrzne IP20. W celu podwyższenia stopnia ochrony na IP44, należy dokupić ramkę pośrednią do łączników IP44(DRPH) oraz uszczelniacz U-1. Łącznik wytwarzany jest z wysokiej klasy tworzywa ASA, które jest wytrzymałe na zarysowania i promieniowanie ultrafioletowe. Mechanizm nie ma podświetlenia, jednak można dokupić moduł podświetlający L-1 albo moduł LED L-2. 12DWP-5 jest produktem modułowym, co daje możliwość tworzenia zestawów. Łącznik zwierny światło przystępny jest w 7 kolorach: biały, beżowy, metaliczny metalik, brązowy metalik, złoty metalik, grafit, czarny mat. atrybuty: seria: DECOtyp: podtynkowyModel: łącznik zwierny światłotyp tworzywa: ASAKolor: czarny matNapięcie robocze: 230V ACMaksymalne obciążenie: 10AStopień ochrony: IP20, IP44- po zaimplementowaniu ramki pośredniej DRPH oraz uszczelniacza U-1Mocowanie do puszki: na pazurkiWyposażenie: moduł podświetlający L-1 lub L-2, ramka pośrednia DRPH, uszczelniacz U-1, ramki pojedyncze i wielokrotne w układzie pionowym bądź poziomym Gwarancja: 5 lat
 • Producent KARLIK ELEKTROTECHNIK 

Podobne zestawienia z włącznikami do kontaktów elektrycznych:


Podsumowanie, czyli jakie włączniki światła Karlik do 30 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – maj 2023.


Najchętniej wybierany włącznik wyłącznik światła Karlik do 30 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańszy włącznik wyłącznik światła Karlik do 30 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z włącznikami do kontaktów elektrycznych:


Polecane włączniki światła do 30 zł ★ Zestawienie maj 2023 ★

Nadal bez włącznika światła? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych przycisków włączających i wyłączających do kontaktów elektrycznych do 30 zł.


Krótkie FAQ o włącznikach światła Karlik do 30 zł

#1 Gdzie szukać opinii o włącznikach światła Karlik do 30 zł?

Zawarte w rankingach informacje o włącznikach światła Karlik do 30 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaki włącznik wyłącznik światła Karlik do 30 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych włącznikach światła Karlik do 30 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie włączniki światła Karlik do 30 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z włącznikami światła Karlik do 30 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach włączników światła Karlik do 30 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *