Ranking umywalek Liniger do 500 zł – Nasze TOP10 z umywalkami łazienkowymi Liniger do 500 zł!

Poszukujesz odpowiedniej umywalki do domu? Polecamy nasze zestawienia z umywalkami łazienkowymi Liniger do 500 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – październik 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach umywalek Liniger do 500 zł.


Najlepsze umywalki do łazienki Liniger do 500 zł ★ Ranking TOP10 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka umywalka łazienkowa Liniger do 500 zł była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking z umywalkami łazienkowymi Liniger do 500 zł jest aktualny na październik 2022.

7 # Liniger Umywalka nablatowa c302

Liniger Umywalka nablatowa c302 Najniższa Cena Online Twój wymarzony obraz na szkle! Metoda nanoszenia: Cyfrowy Druk UV progresywnym ploterem firmy CANON Oce. Obraz szklany wykonany na bezpiecznym szkle hartowanym stanowić może postępowe i szykowne wypełnienie każdego wnętrza. Wspaniale znajdują użycie do: kuchni, jadalni, salonu, łazienki czy sypialni. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.rozmiar obrazu:120X60Materiał: Szkło Hartowane 4mmSPECYFIKACJA: wytrzymały na przebarwienia, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia,Krawędzie zatępione, polerowane - szlif trapezowyprogresywna forma, polecana do nowoczesnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.szkło bezpieczne, w razie stłuczenia rozpada się na nad wyraz drobne kawałki pozbawione ostrych krawędzitworzone w Polscerozmiar: tolerancja +/- 2mmultra-czyste Szkło FLOAT światowej firmy PILKINGTON z huty szkła w Sandomierzu24-miesiące gwarancji na solidność wydruku i barw.w komplecie stalowe zawieszki samoprzylepne z solidnym klejem dedykowanym do szkłaprosty i szybki montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi.kupujesz bezpośrednio od producenta z pominięciem marży pośredników. Jesteśmy samodzielnym przetwórcą szkła płaskiego, posiadamy na miejscu najnowocześniejszy w Polsce piec hartowniczy do szkła płaskiego z naniesionymi warstwami.Obrazy produkujemy w naszym zakładzie NA ZAMÓWIENIE. Nie posiadamy ich na stanie. Czas realizacji wynosi do 48-godzin.Uważaj na oferty konkurencji gdzie druk nie jest aplikowany bezpośrednio na strukturę szkła, ale na bezbarwną folie naklejaną później na szkło. Taki druk jest tańszy, ale i mniej estetyczny, wymaga wysokiej precyzji przy aplikacji i jest wyraźnie mniej trwały. Różnica jest widoczna na obrzeżach już na pierwszy rzut oka. Jest to zupełnie inna technika! Drukujemy w dodatku grafiki dostarczone poprzez klienta.Możemy nadrukować dowolną dostarczoną poprzez ciebie grafikę o dowolnym rozmiarze. Maksymalny obszar zadruku wynosi 310cm x 250cm. Drukujemy na szkle o grubości od 4 do 8mm. Możliwość laminacji próżniowej dwóch szyb z nadrukiem przy użyciu folii EVA(szkło bezpieczne,antywłamaniowe,dźwiękochłonne ESG/VSG). W celu otrzymania od nas jednostkowej oferty wyślij do nas zapytanie ofertowe na:bok@zahartowani.plUWAGA! Odcienie oraz kadrowanie niektórych obrazów mogą się nieznacznie różnić względem tych przedstawionych w ofercie. Wynikać to może z ustawień barw/kontrastów/jasności na Twoim urządzeniu i nie może być podstawą reklamacji. Prosimy jeszcze o to by każde odstępstwo od pełnowartościowego artykułu było zgłaszane przed montażem - wady zgłaszane po zamontowaniu nie będą rozpatrywane jako reklamacje. My ze swej strony zapewniamy, iż zrobimy wszystko by zadbać o wasze zadowolenie, a także estetyczne i stylowe wnętrze! Do zobaczenia w Waszym domu! "
 • Producent Liniger 
 • Szerokość 60 cm
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

8 # Ceramiczna Umywalka Wpuszczana C5082

Ceramiczna Umywalka Wpuszczana C5082 Najniższa Cena Online Umywalka Ceramiczna nablatowo - wpuszczana C5082 "nablatowo-wpuszczana"zobacz więcej: https://imged.pl/oryginalna-umywalka-flower-nablatowo-wpuszczana-2712728.html © imgCeramiczna LINIGER - C5082 wymiar: 61x40,5cm ekskluzywna umywalka nablatowo-wpuszczana Liniger. Umywalki z linii LIFE nigdy Cię nie znudzą. Proste linie w połączeniu z zaokrągloną misą umywalki tworzą idealną harmonię. Dziesiątki nawiązujących designowo produktów tworzących serię LIFE nadają rytm symfonii atrakcyjna Twojej łazienki. rozmiary: Długość: 61cmSzerokość: 40,5cmWysokość: 16cm (ponad blat wystaje 6cm umywalki) Połączenie klasycznego materiału z postępowym wzornictwem. Umywalki ceramiczne LINIGER z serii LIFE nawiązują swym kształtem do najszerszego konceptu łazienkowego i przekonują swoimi poręcznymi atrybutami. Umywalki dopełniają szafki pod umywalkowe z pojemną szufladą i uchwytem nawiązującym do wzornictwa umywalki albo asygnowane blaty z chromowanym mocowaniem które znajdą Państwo na naszych innych aukcjach. SPECYFIKACJA: umywalka o wysokości 16cmodporna na przebarwienia, zarysowania oraz uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia, nieskomplikowana w codziennej pielęgnacjipraktyczny zarys niwelujący przywieranie skażeń- progresywna forma, rekomendowana do innowacyjnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.
 • Producent Liniger 
 • Szerokość 61 cm
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

9 # Umywalka ceramiczna nablatowa lng205 mat/połysk 4 kolory marki Liniger

Umywalka ceramiczna nablatowa lng205 mat/połysk 4 kolory marki Liniger Najniższa Cena Online Twój wymarzony obraz na szkle! Metoda nanoszenia: Cyfrowy Druk UV innowacyjnym ploterem firmy CANON Oce. Obraz szklany wyprodukowany na bezpiecznym szkle hartowanym stanowić może nowoczesne i szykowne wypełnienie każdego wnętrza. Znakomicie znajdują użycie do: kuchni, jadalni, salonu, łazienki czy sypialni. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.wymiar obrazu:125X50Materiał: Szkło Hartowane 4mmSPECYFIKACJA: odporny na przebarwienia, promieniowanie UV i uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia,Krawędzie zatępione, polerowane - szlif trapezowynowoczesna forma, rekomendowana do nowoczesnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.szkło bezpieczne, w razie stłuczenia rozpada się na szczególnie małe kawałki pozbawione ostrych krawędziprodukowane w Polscewymiar: tolerancja +/- 2mmultra-czyste Szkło FLOAT światowej firmy PILKINGTON z huty szkła w Sandomierzu24-miesiące gwarancji na odporność wydruku i barw.w pakiecie stalowe zawieszki samoprzylepne z solidnym klejem przeznaczonym do szkłaprosty i prędki montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi.kupujesz bezpośrednio od producenta z pominięciem marży pośredników. Jesteśmy samodzielnym przetwórcą szkła płaskiego, posiadamy na miejscu najnowocześniejszy w Polsce piec hartowniczy do szkła płaskiego z naniesionymi warstwami.Obrazy produkujemy w naszym zakładzie NA ZAMÓWIENIE. Nie posiadamy ich na stanie. Czas realizacji wynosi do 48-godzin.Uważaj na oferty konkurencji gdzie druk nie jest aplikowany bezpośrednio na strukturę szkła, ale na bezbarwną folie naklejaną później na szkło. Taki druk jest tańszy, lecz i mniej estetyczny, wymaga wysokiej precyzji przy aplikacji i jest wyraźnie mniej trwały. Różnica jest widoczna na obrzeżach już na pierwszy rzut oka. Jest to zupełnie inna technologia! Drukujemy też grafiki dostarczone poprzez klienta.Możemy nadrukować dowolną dostarczoną poprzez ciebie grafikę o dowolnym rozmiarze. Maksymalny obszar zadruku wynosi 310cm x 250cm. Drukujemy na szkle o grubości od 4 do 8mm. Możliwość laminacji próżniowej dwóch szyb z nadrukiem przy użyciu folii EVA(szkło bezpieczne,antywłamaniowe,dźwiękochłonne ESG/VSG). W celu otrzymania od nas indywidualnej oferty wyślij do nas zapytanie ofertowe na:bok@zahartowani.plUWAGA! Odcienie oraz kadrowanie niektórych obrazów mogą się nieznacznie różnić względem tych przedstawionych w ofercie. Wynikać to może z ustawień barw/kontrastów/jasności na Twoim urządzeniu i nie może być podstawą reklamacji. Prosimy jeszcze o to żeby każde odstępstwo od pełnowartościowego towaru było zgłaszane przed montażem - wady zgłaszane po zamontowaniu nie będą rozpatrywane jako reklamacje. My ze swej strony zapewniamy, iż zrobimy wszystko by zadbać o wasze zadowolenie, a także estetyczne i stylowe wnętrze! Do zobaczenia w Waszym domu! "
 • Producent Liniger 
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

Podobne zestawienia z umywalkami:


Najtańsze umywalki do łazienki Liniger do 500 zł ★ Ranking TOP5 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka umywalka łazienkowa Liniger do 500 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi umywalkami łazienkowymi Liniger do 500 zł jest aktualny na październik 2022.

7 # Liniger Umywalka nablatowa c302

Liniger Umywalka nablatowa c302 Najniższa Cena Online Twój wymarzony obraz na szkle! Metoda nanoszenia: Cyfrowy Druk UV progresywnym ploterem firmy CANON Oce. Obraz szklany wykonany na bezpiecznym szkle hartowanym stanowić może postępowe i szykowne wypełnienie każdego wnętrza. Wspaniale znajdują użycie do: kuchni, jadalni, salonu, łazienki czy sypialni. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.rozmiar obrazu:120X60Materiał: Szkło Hartowane 4mmSPECYFIKACJA: wytrzymały na przebarwienia, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia,Krawędzie zatępione, polerowane - szlif trapezowyprogresywna forma, polecana do nowoczesnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.szkło bezpieczne, w razie stłuczenia rozpada się na nad wyraz drobne kawałki pozbawione ostrych krawędzitworzone w Polscerozmiar: tolerancja +/- 2mmultra-czyste Szkło FLOAT światowej firmy PILKINGTON z huty szkła w Sandomierzu24-miesiące gwarancji na solidność wydruku i barw.w komplecie stalowe zawieszki samoprzylepne z solidnym klejem dedykowanym do szkłaprosty i szybki montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi.kupujesz bezpośrednio od producenta z pominięciem marży pośredników. Jesteśmy samodzielnym przetwórcą szkła płaskiego, posiadamy na miejscu najnowocześniejszy w Polsce piec hartowniczy do szkła płaskiego z naniesionymi warstwami.Obrazy produkujemy w naszym zakładzie NA ZAMÓWIENIE. Nie posiadamy ich na stanie. Czas realizacji wynosi do 48-godzin.Uważaj na oferty konkurencji gdzie druk nie jest aplikowany bezpośrednio na strukturę szkła, ale na bezbarwną folie naklejaną później na szkło. Taki druk jest tańszy, ale i mniej estetyczny, wymaga wysokiej precyzji przy aplikacji i jest wyraźnie mniej trwały. Różnica jest widoczna na obrzeżach już na pierwszy rzut oka. Jest to zupełnie inna technika! Drukujemy w dodatku grafiki dostarczone poprzez klienta.Możemy nadrukować dowolną dostarczoną poprzez ciebie grafikę o dowolnym rozmiarze. Maksymalny obszar zadruku wynosi 310cm x 250cm. Drukujemy na szkle o grubości od 4 do 8mm. Możliwość laminacji próżniowej dwóch szyb z nadrukiem przy użyciu folii EVA(szkło bezpieczne,antywłamaniowe,dźwiękochłonne ESG/VSG). W celu otrzymania od nas jednostkowej oferty wyślij do nas zapytanie ofertowe na:bok@zahartowani.plUWAGA! Odcienie oraz kadrowanie niektórych obrazów mogą się nieznacznie różnić względem tych przedstawionych w ofercie. Wynikać to może z ustawień barw/kontrastów/jasności na Twoim urządzeniu i nie może być podstawą reklamacji. Prosimy jeszcze o to by każde odstępstwo od pełnowartościowego artykułu było zgłaszane przed montażem - wady zgłaszane po zamontowaniu nie będą rozpatrywane jako reklamacje. My ze swej strony zapewniamy, iż zrobimy wszystko by zadbać o wasze zadowolenie, a także estetyczne i stylowe wnętrze! Do zobaczenia w Waszym domu! "
 • Producent Liniger 
 • Szerokość 60 cm
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

8 # Ceramiczna Umywalka Wpuszczana C5082

Ceramiczna Umywalka Wpuszczana C5082 Najniższa Cena Online Umywalka Ceramiczna nablatowo - wpuszczana C5082 "nablatowo-wpuszczana"zobacz więcej: https://imged.pl/oryginalna-umywalka-flower-nablatowo-wpuszczana-2712728.html © imgCeramiczna LINIGER - C5082 wymiar: 61x40,5cm ekskluzywna umywalka nablatowo-wpuszczana Liniger. Umywalki z linii LIFE nigdy Cię nie znudzą. Proste linie w połączeniu z zaokrągloną misą umywalki tworzą idealną harmonię. Dziesiątki nawiązujących designowo produktów tworzących serię LIFE nadają rytm symfonii atrakcyjna Twojej łazienki. rozmiary: Długość: 61cmSzerokość: 40,5cmWysokość: 16cm (ponad blat wystaje 6cm umywalki) Połączenie klasycznego materiału z postępowym wzornictwem. Umywalki ceramiczne LINIGER z serii LIFE nawiązują swym kształtem do najszerszego konceptu łazienkowego i przekonują swoimi poręcznymi atrybutami. Umywalki dopełniają szafki pod umywalkowe z pojemną szufladą i uchwytem nawiązującym do wzornictwa umywalki albo asygnowane blaty z chromowanym mocowaniem które znajdą Państwo na naszych innych aukcjach. SPECYFIKACJA: umywalka o wysokości 16cmodporna na przebarwienia, zarysowania oraz uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia, nieskomplikowana w codziennej pielęgnacjipraktyczny zarys niwelujący przywieranie skażeń- progresywna forma, rekomendowana do innowacyjnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.
 • Producent Liniger 
 • Szerokość 61 cm
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

9 # Umywalka ceramiczna nablatowa lng205 mat/połysk 4 kolory marki Liniger

Umywalka ceramiczna nablatowa lng205 mat/połysk 4 kolory marki Liniger Najniższa Cena Online Twój wymarzony obraz na szkle! Metoda nanoszenia: Cyfrowy Druk UV innowacyjnym ploterem firmy CANON Oce. Obraz szklany wyprodukowany na bezpiecznym szkle hartowanym stanowić może nowoczesne i szykowne wypełnienie każdego wnętrza. Znakomicie znajdują użycie do: kuchni, jadalni, salonu, łazienki czy sypialni. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.wymiar obrazu:125X50Materiał: Szkło Hartowane 4mmSPECYFIKACJA: odporny na przebarwienia, promieniowanie UV i uszkodzenia mechanicznejednorodna, gładka powierzchnia,Krawędzie zatępione, polerowane - szlif trapezowynowoczesna forma, rekomendowana do nowoczesnych wnętrz2-letnia gwarancja producenta.szkło bezpieczne, w razie stłuczenia rozpada się na szczególnie małe kawałki pozbawione ostrych krawędziprodukowane w Polscewymiar: tolerancja +/- 2mmultra-czyste Szkło FLOAT światowej firmy PILKINGTON z huty szkła w Sandomierzu24-miesiące gwarancji na odporność wydruku i barw.w pakiecie stalowe zawieszki samoprzylepne z solidnym klejem przeznaczonym do szkłaprosty i prędki montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi.kupujesz bezpośrednio od producenta z pominięciem marży pośredników. Jesteśmy samodzielnym przetwórcą szkła płaskiego, posiadamy na miejscu najnowocześniejszy w Polsce piec hartowniczy do szkła płaskiego z naniesionymi warstwami.Obrazy produkujemy w naszym zakładzie NA ZAMÓWIENIE. Nie posiadamy ich na stanie. Czas realizacji wynosi do 48-godzin.Uważaj na oferty konkurencji gdzie druk nie jest aplikowany bezpośrednio na strukturę szkła, ale na bezbarwną folie naklejaną później na szkło. Taki druk jest tańszy, lecz i mniej estetyczny, wymaga wysokiej precyzji przy aplikacji i jest wyraźnie mniej trwały. Różnica jest widoczna na obrzeżach już na pierwszy rzut oka. Jest to zupełnie inna technologia! Drukujemy też grafiki dostarczone poprzez klienta.Możemy nadrukować dowolną dostarczoną poprzez ciebie grafikę o dowolnym rozmiarze. Maksymalny obszar zadruku wynosi 310cm x 250cm. Drukujemy na szkle o grubości od 4 do 8mm. Możliwość laminacji próżniowej dwóch szyb z nadrukiem przy użyciu folii EVA(szkło bezpieczne,antywłamaniowe,dźwiękochłonne ESG/VSG). W celu otrzymania od nas indywidualnej oferty wyślij do nas zapytanie ofertowe na:bok@zahartowani.plUWAGA! Odcienie oraz kadrowanie niektórych obrazów mogą się nieznacznie różnić względem tych przedstawionych w ofercie. Wynikać to może z ustawień barw/kontrastów/jasności na Twoim urządzeniu i nie może być podstawą reklamacji. Prosimy jeszcze o to żeby każde odstępstwo od pełnowartościowego towaru było zgłaszane przed montażem - wady zgłaszane po zamontowaniu nie będą rozpatrywane jako reklamacje. My ze swej strony zapewniamy, iż zrobimy wszystko by zadbać o wasze zadowolenie, a także estetyczne i stylowe wnętrze! Do zobaczenia w Waszym domu! "
 • Producent Liniger 
 • Montaż nablatowa 
 • Materiał ceramika 

Podobne zestawienia z umywalkami:


Podsumowanie, czyli jakie umywalki do łazienki Liniger do 500 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – październik 2022.


Najchętniej wybierana umywalka łazienkowa Liniger do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsza umywalka łazienkowa Liniger do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z umywalkami:


Dobre umywalki do 500 zł ★ TOP6 październik 2022 ★

Nadal bez umywalki? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych umywalek łazienkowych w cenie do 500 zł.


Krótkie FAQ o umywalkach Liniger do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o umywalkach Liniger do 500 zł?

Zawarte w rankingach informacje o umywalkach Liniger do 500 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka umywalka łazienkowa Liniger do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych umywalkach Liniger do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie umywalek Liniger do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z umywalkami łazienkowymi Liniger do 500 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach umywalek Liniger do 500 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.