Ranking umywalek Cersanit do 500 zł – Nasze TOP10 z umywalkami łazienkowymi Cersanit do 500 zł!

Poszukujesz odpowiedniej umywalki do łazienki? Polecamy nasze zestawienia z umywalkami łazienkowymi Cersanit do 500 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – kwiecień 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach umywalek Cersanit do 500 zł.


Najlepsze umywalki do łazienki Cersanit do 500 zł ★ Ranking TOP10 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka umywalka łazienkowa Cersanit do 500 zł była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking z umywalkami łazienkowymi Cersanit do 500 zł jest aktualny na kwiecień 2024.

1 # CERSANIT umywalka nablatowa Moduo 40 nieregularna K116-051

CERSANIT umywalka nablatowa Moduo 40 nieregularna K116-051 Najniższa Cena Online Opis artykułu Cersanit Moduo umywalka 44x35,5 cm nablatowa asymetryczna biała K116-051 - szerokość 44 cm - głębokość 35,5 cm- wysokość 15 cm - gwarancja 10 lat - kształt nieregularny - bez otworu na armaturę - bez przelewu - rodzaj umywalki: ceramiczna - waga netto 6,2 kg - waga brutto 7,0 kg- umywalka może zostać zamontowana z szafkami z blatem MODUO lub CREA- korek umywalkowy jest sprzedawany oddzielnie- kolor biały UMYWALKI NABLATOWE MODUO kolekcja MODUO poszerza się o nowe wyjątkowe rozwiązania. Do linii modułowej z bogatą ofertą meblową i asortymentem umywalek meblowych dedykowanych do szafek podumywalkowych - marka Cersanit wprowadza postępowe umywalki nablatowe, które stały się prawdziwym hitem wyglądu łazienkowych wnętrz. Dzięki rozmaitym wielkościom, pasują one zarówno do minimalnych toalet w bloku, jak i dużych salonów kąpielowych. Świeże umywalki nablatowe są dostępne w 6 zróżnicowanych rodzajach i w kilku kształtach tych klasycznych jak i tych bardziej nieregularnych. Linia MODUO daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. MODUO - POSTAW NA BLAT Umywalki nablatowe to wyjątkowa nowość w portfolio produktowym MODUO. Zostały produkowane z ceramiki szamotowej – o cienkich, 8 milimetrowych ściankach, o designerskim wyglądzie, który nadzwyczajnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza łazienek. Do wyboru w serii są zróżnicowane formy – owalne, prostokątne, koliste i te o spektakularnym, naturalnym, nieregularnym profilu. Zaletą tych ostatnich jest dowolność aranżacji - można je ustawić na blacie w najróżniejszych kombinacjach i obracać o 360 stopni. Umywalki pasują równocześnie do blatów z linii MOUDO, jak i innych, chociażby kamiennych lub drewnianych.
  • Producent Cersanit 
  • Szerokość 44 cm
  • Montaż nablatowa 

Podobne zestawienia z umywalkami:


Najtańsze umywalki do łazienki Cersanit do 500 zł ★ Ranking TOP5 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka umywalka łazienkowa Cersanit do 500 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi umywalkami łazienkowymi Cersanit do 500 zł jest aktualny na kwiecień 2024.


Podobne zestawienia z umywalkami:


Podsumowanie, czyli jakie umywalki do łazienki Cersanit do 500 zł najlepsze?

Aktualizacja zestawienia – kwiecień 2024.


Najchętniej wybierana umywalka łazienkowa Cersanit do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsza umywalka łazienkowa Cersanit do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z umywalkami:


Rekomendowane umywalki do 500 zł ★ Zestawienie kwiecień 2024 ★

Nadal bez umywalki? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych umywalek do łazienki w cenie do 500 zł.


Krótkie FAQ o umywalkach Cersanit do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o umywalkach Cersanit do 500 zł?

Zawarte w rankingach informacje o umywalkach Cersanit do 500 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka umywalka łazienkowa Cersanit do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych umywalkach Cersanit do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie umywalki do łazienki Cersanit do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z umywalkami łazienkowymi Cersanit do 500 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach umywalek Cersanit do 500 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *