Ranking szafek na buty z wieszakiem – Nasze TOP10 z szafkami na obuwie z wieszakiem!

Poszukujesz odpowiedniej szafki na buty? Polecamy nasze zestawienia z szafkami na obuwie z wieszakiem, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – czerwiec 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach szafek na buty z wieszakiem.


Najlepsze szafki na obuwie z wieszakiem ★ Ranking TOP10 czerwiec 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty z wieszakiem była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z szafkami na obuwie z wieszakiem jest aktualny na czerwiec 2023.

1 # Garderoba z wieszakiem i szafką na buty malea - dąb artisan marki Elior

Garderoba z wieszakiem i szafką na buty malea - dąb artisan marki Elior Najniższa Cena Online Planujesz urządzenie swego wnętrza? Jesteś miłośnikiem poręcznych mebli w mistrzowskim wykonaniu i ciekawym stylu? Zainwestuj w upragniony porządek w kolekcji ubrań i butów Twojej rodziny! Z przyjemnością demonstrujemy Ci genialny pakiet do przedpokoju Malea z kolekcji Martis firmy Elior. Sześć komfortowych uchwytów na ubranie wierzchnią, cztery zamykane półki na obuwie, wygodne i miękkie siedzisko i funkcjonalne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego poręcznego mebla! oszałamiająca i wygodna w stosowaniu garderoba Malea tworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dla powiększenia trwałości mebla, obrzeża szafki wykończono wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne, a także chemiczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie zawiera chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Użyteczne lustro wykonano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono w całości odporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z czterema półkami na obuwie są wyjątkowo ergonomiczne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze ma 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić odzież także młodszym domownikom). Komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także optycznie rozszerza choćby wąskie i ciasne pomieszczenie. ergonomiczne miękkie siedzisko upraszcza założenie obuwia nie tylko dzieciom i osobom starszym. Wieszak i lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dopasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż szafka Malea doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy postępowym. Stwórz w swoim domu specyficzny klimat z garderobą firmy Elior! W ofercie posiadamy także szafki Malea w kolorach białym, dąb sonoma i be
 • Producent Elior 

2 # Elior Wieszak z szafką na buty w kolorze dąb artisan - kaya 3x

Elior Wieszak z szafką na buty w kolorze dąb artisan - kaya 3x Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i spektakularne wnętrze w jej nieszablonowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X producenta Elior. Kaya 3X – spektakularnie wita w domu! Prosty sposób na atrakcyjny przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być na ogół praktyczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o wybór stosownych mebli, asygnowanych do aranżacji tych skomplikowanych przestrzeni. Garderoba Kaya 3X to modernistyczna sugestia firmy Elior skierowana do osób, które które cenią funkcjonalne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X podkreśla się szlachetną, minimalistyczną formą i racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyposażony w górną półkę oraz 5 potężnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek lub płaszczy. W dolnej części zawiera się wysuwana szuflada oraz poręczna zamykana szafka na buty. Kompaktowe rozmiary szafki Kaya 3X świetnie sprawdzą się w niewielkich przedpokojach, nie przytłaczając ich widocznie, a równocześnie gwarantując wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Ascetyczny design, konwencjonalna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru i stylowe detale wykończeniowe to wyśmienity przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak przepięknie przywita Cię Twój dom z szafką Kaya 3X!
 • Producent Elior 

3 # Wieszak z szafką na buty dąb sonoma - Kaya 3X

Wieszak z szafką na buty dąb sonoma - Kaya 3X Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i atrakcyjne wnętrze w jej nieszablonowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X producenta Elior. Kaya 3X – efektownie wita w domu! Prosty sposób na atrakcyjny przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być z reguły użyteczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o wybór optymalnych mebli, asygnowanych do aranżacji tych nieprzystępnych przestrzeni. Garderoba Kaya 3X to modernistyczna propozycja producenta Elior skierowana do osób, które które cenią praktyczne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X podkreśla się szlachetną, bezkompromisową formą i racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyekwipowany w górną półkę, a także 5 konkretnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek albo płaszczy. W dolnej części gromadzi się wysuwana szuflada oraz funkcjonalna zamykana szafka na buty. Kompaktowe wymiary szafki Kaya 3X genialnie sprawdzą się w drobnych przedpokojach, nie przytłaczając ich widocznie, a równocześnie zapewniając wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Bezkompromisowy design, tradycyjna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru oraz stylowe szczegóły wykończeniowe to nadzwyczajny przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak przepięknie przywita Cię Twój dom z szafką Kaya 3X!
 • Producent Elior 

4 # Biała skandynawska garderoba z wieszakiem i szafką na buty - Avila

Biała skandynawska garderoba z wieszakiem i szafką na buty - Avila Najniższa Cena Online Planujesz zmianę wyglądu swojego wnętrza? Jesteś miłośnikiem ergonomicznych mebli w profesjonalnym wydaniu i ciekawym stylu? Zainwestuj w upragniony porządek w linii ciuchów, dodatków i butów Twojej rodziny! Z przyjemnością prezentujemy Ci rewelacyjny komplet do przedpokoju Avila z kolekcji Martis marki Elior. Sześć wygodnych uchwytów na odzież wierzchnią, dwie zamykane półki na obuwie, funkcjonalny schowek na dodatki, wygodne i miękkie siedzisko oraz duże lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do poznania się z opisem tego użytecznego mebla! oszałamiająca i komfortowa w używaniu garderoba Avila wytworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne materiałem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. użyteczne lustro tworzono z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono całkowicie wytrzymałe na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma półkami na obuwie są wyjątkowo ergonomiczne i komfortowe przechowywanie wszystkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze ma 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić odzież także młodszym domownikom). Wygodne lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, lecz także wizualnie zwiększa choćby wąskie i ciasne pokój. Miękkie siedzisko ułatwia założenie obuwia nie tylko dzieciom i osobom starszym. Umieszczony pod pufami schowek o głębokości 8 cm perfekcyjnie pasuje do przechowywania czapek, apaszek i innych koniecznych przed wyjściem z domu dodatków. Wieszak, a także lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, przypasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż szafka Avila perfekcyjnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy nowoczesnym. Stwórz w swoim domu unikalny klimat z garderobą marki Elior!
 • Producent Elior 

5 # Komplet mebli do przedpokoju wieszak z szafką na buty salma - dąb truflowy marki Elior

Komplet mebli do przedpokoju wieszak z szafką na buty salma - dąb truflowy marki Elior Najniższa Cena Online Urządzasz swoje wnętrze? Jesteś miłośnikiem funkcjonalnych mebli w fachowym wykonaniu i niebanalnym stylu? Pragniesz zaprowadzić porządek w linii ubrań i butów Twojej rodziny? Z przyjemnością demonstrujemy Ci nadzwyczajny pakiet do przedpokoju Salma z serii Martis producenta Elior. Sześć wygodnych uchwytów na ubranie wierzchnią, dwa przedziały na obuwie, półeczki oraz użyteczne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego ergonomicznego mebla! olśniewająca garderoba Salma tworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne, a także chemiczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. Funkcjonalne lustro wyprodukowano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki czemu jest ono kompletnie odporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma przedziałami na obuwie są wyjątkowo poręczne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze posiada 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić ubranie także młodszym domownikom). komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także optycznie rozszerza choćby wąskie i ciasne wnętrze. Dzięki użytecznym niewielkim półeczkom zyskujesz także miejsce na klucze, parasol, czy inne potrzebne przed wyjściem z domu dodatki. Wieszak i lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dostosowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma powodują, że szafka Salma nadzwyczajnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy innowacyjnym. Stwórz w swym domu niepowtarzalny klimat z garderobą firmy Elior! W ofercie posiadamy także szafki Salma w kolorach białym, czarnym, wenge, beton, a także dąb sonoma. Jeżeli jes
 • Producent Elior 

6 # Elior Industrialny wieszak z szafką na buty do przedpokoju salma - beton

Elior Industrialny wieszak z szafką na buty do przedpokoju salma - beton Najniższa Cena Online Urządzasz swoje wnętrze? Jesteś miłośnikiem ergonomicznych mebli w mistrzowskim wykonaniu i niebanalnym stylu? Pragniesz zaprowadzić porządek w kolekcji ciuchów i butów Twojej rodziny? Z przyjemnością pokazujemy Ci nadzwyczajny pakiet do przedpokoju Salma z linii Martis marki Elior. Sześć wygodnych uchwytów na ubranie wierzchnią, dwa przedziały na obuwie, półeczki i funkcjonalne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego praktycznego mebla! zachwycająca garderoba Salma wytworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla powiększenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne tworzywem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. Użyteczne lustro wyprodukowano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono w całości oporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma przedziałami na obuwie są wyjątkowo funkcjonalne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze posiada 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić ubranie także młodszym domownikom). komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także wizualnie zwiększa choćby wąskie i ciasne pomieszczenie. Dzięki użytecznym niewielkim półeczkom zyskujesz na dodatek miejsce na klucze, parasol, czy inne konieczne przed wyjściem z domu dodatki. Wieszak, a także lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dopasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma powodują, że szafka Salma świetnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy nowoczesnym. Stwórz w swym domu niepowtarzalny klimat z garderobą producenta Elior! W ofercie posiadamy także szafki Salma w kolorach białym, czarnym, wenge, dąb trufel, a także dąb sonoma. Jeżeli
 • Producent Elior 

7 # Biały wieszak z szafką na buty - kaya 3x marki Elior

Biały wieszak z szafką na buty - kaya 3x marki Elior Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swojego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i piękne wnętrze w jej wyjątkowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X firmy Elior. Kaya 3X – przepięknie wita w domu! Prosty sposób na błyskotliwy przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być na ogół użyteczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o dobór adekwatnych mebli, asygnowanych do aranżacji tych skomplikowanych przestrzeni. Wieszak z szafką na buty Kaya 3X to modernistyczna sugestia marki Elior skierowana do osób, które które cenią funkcjonalne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X akcentuje się szlachetną, surową formą, a także racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyposażony w górną półkę i 5 konkretnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek lub płaszczy. W dolnej części zawiera się wysuwana szuflada i funkcjonalna zamykana szafka na buty. Kompaktowe wymiary szafki Kaya 3X znakomicie sprawdzą się w śladowych przedpokojach, nie przytłaczając ich wizualnie, a jednocześnie gwarantując wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Bezkompromisowy design, tradycyjna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru oraz stylowe detale wykończeniowe to genialny przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak spektakularnie przywita Cię Twój dom z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X!
 • Producent Elior 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Najtańsze szafki na obuwie z wieszakiem ★ Ranking TOP10 czerwiec 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty z wieszakiem jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi szafkami na obuwie z wieszakiem jest aktualny na czerwiec 2023.

1 # Garderoba z wieszakiem i szafką na buty malea - dąb artisan marki Elior

Garderoba z wieszakiem i szafką na buty malea - dąb artisan marki Elior Najniższa Cena Online Planujesz urządzenie swego wnętrza? Jesteś miłośnikiem poręcznych mebli w mistrzowskim wykonaniu i ciekawym stylu? Zainwestuj w upragniony porządek w kolekcji ubrań i butów Twojej rodziny! Z przyjemnością demonstrujemy Ci genialny pakiet do przedpokoju Malea z kolekcji Martis firmy Elior. Sześć komfortowych uchwytów na ubranie wierzchnią, cztery zamykane półki na obuwie, wygodne i miękkie siedzisko i funkcjonalne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego poręcznego mebla! oszałamiająca i wygodna w stosowaniu garderoba Malea tworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dla powiększenia trwałości mebla, obrzeża szafki wykończono wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne, a także chemiczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie zawiera chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Użyteczne lustro wykonano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono w całości odporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z czterema półkami na obuwie są wyjątkowo ergonomiczne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze ma 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić odzież także młodszym domownikom). Komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także optycznie rozszerza choćby wąskie i ciasne pomieszczenie. ergonomiczne miękkie siedzisko upraszcza założenie obuwia nie tylko dzieciom i osobom starszym. Wieszak i lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dopasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż szafka Malea doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy postępowym. Stwórz w swoim domu specyficzny klimat z garderobą firmy Elior! W ofercie posiadamy także szafki Malea w kolorach białym, dąb sonoma i be
 • Producent Elior 

2 # Elior Wieszak z szafką na buty w kolorze dąb artisan - kaya 3x

Elior Wieszak z szafką na buty w kolorze dąb artisan - kaya 3x Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i spektakularne wnętrze w jej nieszablonowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X producenta Elior. Kaya 3X – spektakularnie wita w domu! Prosty sposób na atrakcyjny przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być na ogół praktyczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o wybór stosownych mebli, asygnowanych do aranżacji tych skomplikowanych przestrzeni. Garderoba Kaya 3X to modernistyczna sugestia firmy Elior skierowana do osób, które które cenią funkcjonalne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X podkreśla się szlachetną, minimalistyczną formą i racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyposażony w górną półkę oraz 5 potężnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek lub płaszczy. W dolnej części zawiera się wysuwana szuflada oraz poręczna zamykana szafka na buty. Kompaktowe rozmiary szafki Kaya 3X świetnie sprawdzą się w niewielkich przedpokojach, nie przytłaczając ich widocznie, a równocześnie gwarantując wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Ascetyczny design, konwencjonalna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru i stylowe detale wykończeniowe to wyśmienity przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak przepięknie przywita Cię Twój dom z szafką Kaya 3X!
 • Producent Elior 

3 # Wieszak z szafką na buty dąb sonoma - Kaya 3X

Wieszak z szafką na buty dąb sonoma - Kaya 3X Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i atrakcyjne wnętrze w jej nieszablonowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X producenta Elior. Kaya 3X – efektownie wita w domu! Prosty sposób na atrakcyjny przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być z reguły użyteczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o wybór optymalnych mebli, asygnowanych do aranżacji tych nieprzystępnych przestrzeni. Garderoba Kaya 3X to modernistyczna propozycja producenta Elior skierowana do osób, które które cenią praktyczne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X podkreśla się szlachetną, bezkompromisową formą i racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyekwipowany w górną półkę, a także 5 konkretnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek albo płaszczy. W dolnej części gromadzi się wysuwana szuflada oraz funkcjonalna zamykana szafka na buty. Kompaktowe wymiary szafki Kaya 3X genialnie sprawdzą się w drobnych przedpokojach, nie przytłaczając ich widocznie, a równocześnie zapewniając wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Bezkompromisowy design, tradycyjna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru oraz stylowe szczegóły wykończeniowe to nadzwyczajny przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak przepięknie przywita Cię Twój dom z szafką Kaya 3X!
 • Producent Elior 

4 # Biała skandynawska garderoba z wieszakiem i szafką na buty - Avila

Biała skandynawska garderoba z wieszakiem i szafką na buty - Avila Najniższa Cena Online Planujesz zmianę wyglądu swojego wnętrza? Jesteś miłośnikiem ergonomicznych mebli w profesjonalnym wydaniu i ciekawym stylu? Zainwestuj w upragniony porządek w linii ciuchów, dodatków i butów Twojej rodziny! Z przyjemnością prezentujemy Ci rewelacyjny komplet do przedpokoju Avila z kolekcji Martis marki Elior. Sześć wygodnych uchwytów na odzież wierzchnią, dwie zamykane półki na obuwie, funkcjonalny schowek na dodatki, wygodne i miękkie siedzisko oraz duże lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do poznania się z opisem tego użytecznego mebla! oszałamiająca i komfortowa w używaniu garderoba Avila wytworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne materiałem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. użyteczne lustro tworzono z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono całkowicie wytrzymałe na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma półkami na obuwie są wyjątkowo ergonomiczne i komfortowe przechowywanie wszystkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze ma 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić odzież także młodszym domownikom). Wygodne lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, lecz także wizualnie zwiększa choćby wąskie i ciasne pokój. Miękkie siedzisko ułatwia założenie obuwia nie tylko dzieciom i osobom starszym. Umieszczony pod pufami schowek o głębokości 8 cm perfekcyjnie pasuje do przechowywania czapek, apaszek i innych koniecznych przed wyjściem z domu dodatków. Wieszak, a także lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, przypasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż szafka Avila perfekcyjnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy nowoczesnym. Stwórz w swoim domu unikalny klimat z garderobą marki Elior!
 • Producent Elior 

5 # Komplet mebli do przedpokoju wieszak z szafką na buty salma - dąb truflowy marki Elior

Komplet mebli do przedpokoju wieszak z szafką na buty salma - dąb truflowy marki Elior Najniższa Cena Online Urządzasz swoje wnętrze? Jesteś miłośnikiem funkcjonalnych mebli w fachowym wykonaniu i niebanalnym stylu? Pragniesz zaprowadzić porządek w linii ubrań i butów Twojej rodziny? Z przyjemnością demonstrujemy Ci nadzwyczajny pakiet do przedpokoju Salma z serii Martis producenta Elior. Sześć wygodnych uchwytów na ubranie wierzchnią, dwa przedziały na obuwie, półeczki oraz użyteczne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego ergonomicznego mebla! olśniewająca garderoba Salma tworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne, a także chemiczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. Funkcjonalne lustro wyprodukowano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki czemu jest ono kompletnie odporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma przedziałami na obuwie są wyjątkowo poręczne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze posiada 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić ubranie także młodszym domownikom). komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także optycznie rozszerza choćby wąskie i ciasne wnętrze. Dzięki użytecznym niewielkim półeczkom zyskujesz także miejsce na klucze, parasol, czy inne potrzebne przed wyjściem z domu dodatki. Wieszak i lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dostosowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma powodują, że szafka Salma nadzwyczajnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy innowacyjnym. Stwórz w swym domu niepowtarzalny klimat z garderobą firmy Elior! W ofercie posiadamy także szafki Salma w kolorach białym, czarnym, wenge, beton, a także dąb sonoma. Jeżeli jes
 • Producent Elior 

6 # Elior Industrialny wieszak z szafką na buty do przedpokoju salma - beton

Elior Industrialny wieszak z szafką na buty do przedpokoju salma - beton Najniższa Cena Online Urządzasz swoje wnętrze? Jesteś miłośnikiem ergonomicznych mebli w mistrzowskim wykonaniu i niebanalnym stylu? Pragniesz zaprowadzić porządek w kolekcji ciuchów i butów Twojej rodziny? Z przyjemnością pokazujemy Ci nadzwyczajny pakiet do przedpokoju Salma z linii Martis marki Elior. Sześć wygodnych uchwytów na ubranie wierzchnią, dwa przedziały na obuwie, półeczki i funkcjonalne lustro to tylko niektóre z wielu jego zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego praktycznego mebla! zachwycająca garderoba Salma wytworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla powiększenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne tworzywem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. Użyteczne lustro wyprodukowano z podwójnie hartowanego szkła, dzięki temu jest ono w całości oporne na rysy i uszkodzenia. Uchylne drzwiczki z dwoma przedziałami na obuwie są wyjątkowo funkcjonalne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. Wieszak na kurtki i płaszcze posiada 6 uchwytów zapobiegających zsuwaniu się ciuchów, rozmieszczonych na dwóch wysokościach (niższe z nich pozwalają samodzielnie zawiesić ubranie także młodszym domownikom). komfortowe lustro nie tylko pozwala Ci skontrolować swój wygląd przed wyjściem, ale także wizualnie zwiększa choćby wąskie i ciasne pomieszczenie. Dzięki użytecznym niewielkim półeczkom zyskujesz na dodatek miejsce na klucze, parasol, czy inne konieczne przed wyjściem z domu dodatki. Wieszak, a także lustro możesz przymocować na dowolnej wysokości, dopasowanej do Twoich potrzeb. Stonowana kolorystyka i prosta forma powodują, że szafka Salma świetnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy nowoczesnym. Stwórz w swym domu niepowtarzalny klimat z garderobą producenta Elior! W ofercie posiadamy także szafki Salma w kolorach białym, czarnym, wenge, dąb trufel, a także dąb sonoma. Jeżeli
 • Producent Elior 

7 # Biały wieszak z szafką na buty - kaya 3x marki Elior

Biały wieszak z szafką na buty - kaya 3x marki Elior Najniższa Cena Online Było późne popołudnie. Ewa jechała zatłoczonym autobusem marząc wyłącznie o odpoczynku. Zamknęła oczy i w myślach już wtulała się w przychylne objęcia swojego azylu, gdzie witał ją znajomy zapach i piękne wnętrze w jej wyjątkowym stylu. Autobus zatrzymał się na przystanku i Ewa ruszyła w kierunku domu. Przekręciła klucz w drzwiach i stanęła w progu mieszkania. W ciasnym przedpokoju stał przeładowany wieszak, pełen kurtek, płaszczy i swetrów. Na podłodze usłanej stosem butów słodko drzemał jej ukochany pies. Obok niego leżał pracowicie pogryziony but. Włoski, skórzany pantofel na obcasie, którego praktycznie już nie było... Zastanawiasz się co było dalej? Po dwóch godzinach płaczu, Ewa posprzątała bałagan w holu i zabrała pupila na spacer. A po powrocie zamówiła nową parę włoskich szpilek i nowy mebel do przedpokoju – genialną garderobę z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X firmy Elior. Kaya 3X – przepięknie wita w domu! Prosty sposób na błyskotliwy przedpokój Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania, zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w innych pomieszczeniach. Powinien być na ogół użyteczny i uporządkowany, a by zyskał także miano stylowego wnętrza, warto zadbać o dobór adekwatnych mebli, asygnowanych do aranżacji tych skomplikowanych przestrzeni. Wieszak z szafką na buty Kaya 3X to modernistyczna sugestia marki Elior skierowana do osób, które które cenią funkcjonalne, trwałe i stylowe rozwiązania aranżacyjne. Kaya 3X akcentuje się szlachetną, surową formą, a także racjonalnie zaplanowaną przestrzenią do przechowywania. Mebel został wyposażony w górną półkę i 5 konkretnych wieszaków służących do odwieszenia kurtek lub płaszczy. W dolnej części zawiera się wysuwana szuflada i funkcjonalna zamykana szafka na buty. Kompaktowe wymiary szafki Kaya 3X znakomicie sprawdzą się w śladowych przedpokojach, nie przytłaczając ich wizualnie, a jednocześnie gwarantując wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Bezkompromisowy design, tradycyjna kolorystyka w 5 odcieniach do wyboru oraz stylowe detale wykończeniowe to genialny przepis na estetyczny i uporządkowany przedpokój. Przejrzyj jak spektakularnie przywita Cię Twój dom z wieszakiem i szafką na buty Kaya 3X!
 • Producent Elior 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Podsumowanie, czyli jaka szafka na buty z wieszakiem najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – czerwiec 2023.


Najchętniej wybierane szafki na obuwie z wieszakiem ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze szafki na obuwie z wieszakiem ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Najlepsze szafki na buty ★ TOP6 czerwiec 2023 ★

Nadal bez szafki na obuwie? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych szafek na obuwie do przedpokoju i garderoby.


Krótkie FAQ o szafkach na buty z wieszakiem

#1 Gdzie szukać opinii o szafkach na buty z wieszakiem?

Zawarte w rankingach informacje z szafkami na obuwie z wieszakiem odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaka szafka na buty z wieszakiem najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych szafkach na buty z wieszakiem warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie szafki na obuwie z wieszakiem są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z szafkami na obuwie z wieszakiem zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach szafek na buty z wieszakiem to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *