Ranking szafek na buty do 600 zł – Nasze TOP10 z szafkami na obuwie do 600 zł!

Poszukujesz odpowiedniej szafki na buty? Polecamy nasze zestawienia z szafkami na obuwie do 600 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – październik 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach szafek na buty do 600 zł.


Najlepsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Ranking TOP10 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty do 600 zł była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z szafkami na obuwie do 600 zł jest aktualny na październik 2022.

1 # SZAFKA NA BUTY PARMA SIEDZISKO SCHOWEK BIAŁA, PARMA SZAFKA BIEL

SZAFKA NA BUTY PARMA SIEDZISKO SCHOWEK BIAŁA, PARMA SZAFKA BIEL Najniższa Cena Online wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMwyśmienitA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - BIAŁA komfortowa szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem oraz schowkiem na gadżety.Szafka ma uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.precyzyjna jakość wykonania, gustowny wygląd, oryginalny kolor, powodują to że szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.nowoczesna Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty tworzona jest z płyty laminowanej 16 mm odpornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABSUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego montażuprodukt polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (cechującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmużywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać użytkowania silnie działających środków chemicznych. Artykuł przeznaczony do samodzielnego montażu. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja konstrukcji wraz ze wszystkimi koniecznymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

2 # Szafka na buty Mikado do przedpokoju

Szafka na buty Mikado do przedpokoju Najniższa Cena Online Mikado to praktyczna szafka na buty zdolna pomieścić do 15 par butów. Została wyekwipowana w głęboką szufladę na pełen wysuw i dwa dwurzędowe kosze na obuwie. Przestrzeń z prawej strony umożliwia przechowywanie innych podręcznych rzeczy, takich jak nakrycia głowy, szaliki lub rękawiczki. Szafki na buty z koszami i dodatkowymi schowkami do przechowywania, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie poręczne rozwiązania i chce maksymalnie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju. Za wysoką jakość odpowiada wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża są zabezpieczone okleiną PCV. Daje to gwarancję wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego wykorzystywania. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla komodę Mikado: pojemna szuflada, a także dwa dwurzędowe, plastikowe schowki na obuwie pozwalają należycie zagospodarować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce przestrzeń po boku stanowi uzupełniającą przestrzeń genialnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past albo torebek pogrubiona płyta laminowana o grubości aż 18 mm zagwarantuje wysoką jakość i wieloletnie stosowanie bez niepotrzebnych zmartwień przestrzeń po boku stanowi dodatkową przestrzeń rewelacyjnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past lub torebek Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm / Obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 12-15 par butów do samodzielnego złożenia albo za dopłatą złożona zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie otrzymają Państwo komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany rozmiary: wysokość 91 cm szerokość 90,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na cokoliku 4,2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

5 # Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb sonoma

Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb sonoma Najniższa Cena Online rozmiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMrewelacyjnA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - DĄB SONOMA komfortowa szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem, a także schowkiem na gadżety.Szafka ma uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.precyzyjna jakość wykonania, szykowny wygląd, oryginalny kolor, powodują to że szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.innowacyjna Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty tworzona jest z płyty laminowanej 16 mm opornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem PCVUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego montażutowar polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – dopracowane materiałem PCV (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmużywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać użytkowania silnie działających środków chemicznych. Towar asygnowany do samodzielnego montażu. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja montażu wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

6 # Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb artisan

Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb artisan Najniższa Cena Online wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMwyśmienitA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - DĄB ARTISAN wygodna szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem oraz schowkiem na gadżety.Szafka posiada uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.skrupulatna jakość wykonania, stylowy wygląd, oryginalny kolor, powodują to iż szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.postępowa Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty wytworzona jest z płyty laminowanej 16 mm opornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABSUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego konstrukcjitowar polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – doszlifowane tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmwykorzystywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać wykorzystywania silnie działających środków chemicznych. Artykuł przeznaczony do samodzielnego konstrukcji. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja montażu wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

7 # Szafka na buty labasa marki Mds

Szafka na buty labasa marki Mds Najniższa Cena Online Labasa to ergonomiczna i użyteczna szafka na buty z komfortowym siedziskiem. Dzięki zastosowaniu dwurzędowych metalowych koszy mebel może pomieścić około 12 par butów. Szafka na buty Labasa została zaprojektowana specjalnie aby zaoszczędzić miejsce choćby w najmniejszym przedpokoju. Praktycznie wykonane wnętrze mebla pozwoli użytecznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Szafka z powodzeniem może pełnić rolę siedziska. Wyposażenie jej w metalowe zawiasy, siłowniki gazowe i uchwyty typu relingi ułatwia zamykanie i otwieranie frontów. Wykonanie szafki na buty Labasa z pogrubionej płyty laminowanej z obrzeżem zabezpieczonym okleiną PCV jest gwarancją wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo obfity dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki innowacyjne, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Labasa: dwa dwurzędowe metalowe kosze na obuwie pozwalają zaoszczędzić miejsce i należycie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju asygnowaną na przechowywanie obuwia komfortowe siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i ściąganie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) uchwyty rodzaju relingi i siłowniki gazowe powiększają wygodę otwierania i zamykania szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i komfortowego wykorzystywania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę artykułu rozmiary: wysokość 55 cm szerokość 130,1 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Specyfikacja: materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (dobrany do 42 wymiaru) zalecane przymocowanie szafki do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w całości - nie wymaga samodzielnego konstrukcji Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

8 # Szafka na buty Pafos

Szafka na buty Pafos Najniższa Cena Online Pafos to poręczna i nad wyraz pojemna szafka na buty, która może pomieścić nawet 12 par obuwia. Ta niepozorna szafka wyekwipowana jest w dwa dwurzędowe stalowe kosze. Każdy z koszy jest w stanie pomieścić 6 par butów. W górnej części tego modelu szafki na buty znalazł się poręczny schowek, w którym swoje miejsce znajdą wszystkie śladowe i znikome przedmioty - jak klucze, pasty do butów i inne akcesoria. Szafka pomaga zorganizować i zaoszczędzić miejsce w przedpokoju i poręcznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Wysoką jakość i solidność zagwarantuje wykonanie szafki z pogrubionej płyty laminowanej o grubości 18 mm. W dodatku obrzeża zostały zabezpieczone okleiną PCV o pokaźnej wytrzymałości. Szafka ma konkretną i konkretną konstrukcję. W naszej ofercie znajdą Państwo spory dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje zarówno szafki nowoczesne, jak i te tradycyjne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i wytwarzana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co wyróżnia szafkę na buty Pafos: pojemne kosze i schowek - zezwalają na zaoszczędzenie miejsca oraz maksymalne zagospodarowanie przestrzeni komfortowe uchwyty rodzaju relingi oraz siłowniki gazowe upraszczają otwieranie i zamykanie frontów szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego stosowania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić wymiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (do rozmiaru 42) wymaga montażu do ściany - w komplecie znajdują się części umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w pełni - nie wymaga samodzielnego konstrukcji wymiary: wysokość: 94 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

9 # Szafka na buty bafon uchwyty wpuszczane marki Mds

Szafka na buty bafon uchwyty wpuszczane marki Mds Najniższa Cena Online Bafon to funkcjonalna szafka na buty pozwalająca pomieścić około 12 par obuwia. Szafka ma dwa potężne, dwurzędowe metalowe kosze, które mieszczą po 4-6 par butów każdy. Fronty otwierane są za pomocą siłowników gazowych, a także wygodnych uchwytów. ułatwia to ich zamykanie i otwieranie. Górna część szafki wyekwipowana jest w praktyczny schowek z klapą na małe przedmioty. Ten model szafki na buty luźno może służyć także jako siedzisko do przedpokoju. O wysokiej jakości świadczy wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża zabezpieczone są specjalną okleiną PCV. Takie rozwiązanie w połączeniu z trosceą o szczegóły jest gwarancją wysokiej jakości i wieloletniego używania szafki. Szafka zaprojektowana i wykonana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla szafkę na buty Bafon: użyteczna szafka z dwoma, dwurzędowymi, metalowymi koszami pozwala poprawnie zagospodarować miejsce i zorganizować przestrzeń do przechowywania obuwia niewielka wysokość pozwalająca na korzystanie z mebla także jako komfortowe siedzisko umożliwia komfortowe i komfortowe wkładanie i zdejmowanie butów siłowniki gazowe i uchwyty upraszczają otwieranie i zamykanie frontów mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego używania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić wymiary jak i kolorystykę artykułu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 8-12 par butów (wymiar 42) zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany uchwyty wpuszczane wysyłana całkowicie - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 61 cm szerokość 130 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

10 # Szafka na buty Baron

Szafka na buty Baron Najniższa Cena Online Szafka na buty Baron to model, który został zaprojektowany specjalnie dla pomieszczeń o niedużych pojemnościach - takich jak korytarze i przedpokoje. Przemyślany projekt pozwala maksymalnie zaoszczędzić miejsce w przedpokoju przy jednoczesnym użytecznym zagospodarowaniu przestrzeni przeznaczonej do przechowywania obuwia. Szafka na buty Baron ma aż trzy mocne dwurzędowe, metalowe kosze na obuwie, które mogą pomieścić nawet do 6 par obuwia każdy. W dodatku fronty szafki na buty zostały zaopatrzone w komfortowe uchwyty typu relingi, które usprawniają otwieranie i zamykanie. Gwarancją jakości jest wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża zabezpieczone są okleiną PCV. Takie rozwiązanie to gwarancja wysokiego standardu wykończenia i wieloletniego stosowania. Szafka zaprojektowana i wytwarzana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Baron: stanowczo pojemna szafka na buty - posiada aż trzy dwurzędowe, metalowe kosze, które łącznie mogą pomieścić aż do 18 par obuwia wygodne uchwyty typu relingi, a także siłowniki gazowe usprawniają otwieranie i zamykanie frontów mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego wykorzystywania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 18 par butów (do wymiaru 42) zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany samodzielny montaż - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 133,6 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm - wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Przystępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Najtańsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Ranking TOP10 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty do 600 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi szafkami na obuwie do 600 zł jest aktualny na październik 2022.

1 # SZAFKA NA BUTY PARMA SIEDZISKO SCHOWEK BIAŁA, PARMA SZAFKA BIEL

SZAFKA NA BUTY PARMA SIEDZISKO SCHOWEK BIAŁA, PARMA SZAFKA BIEL Najniższa Cena Online wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMwyśmienitA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - BIAŁA komfortowa szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem oraz schowkiem na gadżety.Szafka ma uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.precyzyjna jakość wykonania, gustowny wygląd, oryginalny kolor, powodują to że szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.nowoczesna Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty tworzona jest z płyty laminowanej 16 mm odpornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABSUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego montażuprodukt polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (cechującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmużywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać użytkowania silnie działających środków chemicznych. Artykuł przeznaczony do samodzielnego montażu. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja konstrukcji wraz ze wszystkimi koniecznymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

2 # Szafka na buty Mikado do przedpokoju

Szafka na buty Mikado do przedpokoju Najniższa Cena Online Mikado to praktyczna szafka na buty zdolna pomieścić do 15 par butów. Została wyekwipowana w głęboką szufladę na pełen wysuw i dwa dwurzędowe kosze na obuwie. Przestrzeń z prawej strony umożliwia przechowywanie innych podręcznych rzeczy, takich jak nakrycia głowy, szaliki lub rękawiczki. Szafki na buty z koszami i dodatkowymi schowkami do przechowywania, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie poręczne rozwiązania i chce maksymalnie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju. Za wysoką jakość odpowiada wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża są zabezpieczone okleiną PCV. Daje to gwarancję wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego wykorzystywania. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla komodę Mikado: pojemna szuflada, a także dwa dwurzędowe, plastikowe schowki na obuwie pozwalają należycie zagospodarować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce przestrzeń po boku stanowi uzupełniającą przestrzeń genialnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past albo torebek pogrubiona płyta laminowana o grubości aż 18 mm zagwarantuje wysoką jakość i wieloletnie stosowanie bez niepotrzebnych zmartwień przestrzeń po boku stanowi dodatkową przestrzeń rewelacyjnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past lub torebek Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm / Obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 12-15 par butów do samodzielnego złożenia albo za dopłatą złożona zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie otrzymają Państwo komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany rozmiary: wysokość 91 cm szerokość 90,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na cokoliku 4,2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

5 # Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb sonoma

Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb sonoma Najniższa Cena Online rozmiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMrewelacyjnA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - DĄB SONOMA komfortowa szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem, a także schowkiem na gadżety.Szafka ma uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.precyzyjna jakość wykonania, szykowny wygląd, oryginalny kolor, powodują to że szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.innowacyjna Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty tworzona jest z płyty laminowanej 16 mm opornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem PCVUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego montażutowar polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – dopracowane materiałem PCV (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmużywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać użytkowania silnie działających środków chemicznych. Towar asygnowany do samodzielnego montażu. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja montażu wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

6 # Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb artisan

Tes Szafka na buty parma siedzisko schowek dąb artisan Najniższa Cena Online wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmrozmiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmSZAFKA NA OBUWIE Z SIEDZISKIEM I SCHOWKIEMwyśmienitA DO PRZEDPOKOJU MODEL: "PARMA" KOLOR - DĄB ARTISAN wygodna szafka na obuwie z tapicerowanym siedziskiem oraz schowkiem na gadżety.Szafka posiada uchylne drzwi za którymi znajduje się półka.skrupulatna jakość wykonania, stylowy wygląd, oryginalny kolor, powodują to iż szafka będzie pasować do każdego przedpokoju.postępowa Szafka na buty ze schowkiem pod siedziskiemSzafka na buty wytworzona jest z płyty laminowanej 16 mm opornej na ścieranieStylowy czarny uchwyt do otwierania drzwiczekWidoczne krawędzie zostały oklejone obrzeżem ABSUchylne drzwi zapewniają funkcjonalność szafkiSzafka do samodzielnego konstrukcjitowar polskiMATERIAŁ:• Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm. • Obrzeża – doszlifowane tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) wymiary OGÓLNE: Głębokość: 35 cmSzerokość: 100 cmWysokość: 49 cmwymiary SCHOWKA:Głębokość: 30 cmSzerokość: 96 cmWysokość: 8 cmwykorzystywanIE: Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać wykorzystywania silnie działających środków chemicznych. Artykuł przeznaczony do samodzielnego konstrukcji. Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.W opakowaniu: instrukcja montażu wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami montażowymi.
 • Producent TES 

7 # Szafka na buty labasa marki Mds

Szafka na buty labasa marki Mds Najniższa Cena Online Labasa to ergonomiczna i użyteczna szafka na buty z komfortowym siedziskiem. Dzięki zastosowaniu dwurzędowych metalowych koszy mebel może pomieścić około 12 par butów. Szafka na buty Labasa została zaprojektowana specjalnie aby zaoszczędzić miejsce choćby w najmniejszym przedpokoju. Praktycznie wykonane wnętrze mebla pozwoli użytecznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Szafka z powodzeniem może pełnić rolę siedziska. Wyposażenie jej w metalowe zawiasy, siłowniki gazowe i uchwyty typu relingi ułatwia zamykanie i otwieranie frontów. Wykonanie szafki na buty Labasa z pogrubionej płyty laminowanej z obrzeżem zabezpieczonym okleiną PCV jest gwarancją wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo obfity dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki innowacyjne, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Labasa: dwa dwurzędowe metalowe kosze na obuwie pozwalają zaoszczędzić miejsce i należycie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju asygnowaną na przechowywanie obuwia komfortowe siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i ściąganie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) uchwyty rodzaju relingi i siłowniki gazowe powiększają wygodę otwierania i zamykania szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i komfortowego wykorzystywania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę artykułu rozmiary: wysokość 55 cm szerokość 130,1 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Specyfikacja: materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (dobrany do 42 wymiaru) zalecane przymocowanie szafki do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w całości - nie wymaga samodzielnego konstrukcji Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

8 # Szafka na buty Pafos

Szafka na buty Pafos Najniższa Cena Online Pafos to poręczna i nad wyraz pojemna szafka na buty, która może pomieścić nawet 12 par obuwia. Ta niepozorna szafka wyekwipowana jest w dwa dwurzędowe stalowe kosze. Każdy z koszy jest w stanie pomieścić 6 par butów. W górnej części tego modelu szafki na buty znalazł się poręczny schowek, w którym swoje miejsce znajdą wszystkie śladowe i znikome przedmioty - jak klucze, pasty do butów i inne akcesoria. Szafka pomaga zorganizować i zaoszczędzić miejsce w przedpokoju i poręcznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Wysoką jakość i solidność zagwarantuje wykonanie szafki z pogrubionej płyty laminowanej o grubości 18 mm. W dodatku obrzeża zostały zabezpieczone okleiną PCV o pokaźnej wytrzymałości. Szafka ma konkretną i konkretną konstrukcję. W naszej ofercie znajdą Państwo spory dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje zarówno szafki nowoczesne, jak i te tradycyjne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i wytwarzana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co wyróżnia szafkę na buty Pafos: pojemne kosze i schowek - zezwalają na zaoszczędzenie miejsca oraz maksymalne zagospodarowanie przestrzeni komfortowe uchwyty rodzaju relingi oraz siłowniki gazowe upraszczają otwieranie i zamykanie frontów szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego stosowania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić wymiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (do rozmiaru 42) wymaga montażu do ściany - w komplecie znajdują się części umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w pełni - nie wymaga samodzielnego konstrukcji wymiary: wysokość: 94 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

9 # Szafka na buty bafon uchwyty wpuszczane marki Mds

Szafka na buty bafon uchwyty wpuszczane marki Mds Najniższa Cena Online Bafon to funkcjonalna szafka na buty pozwalająca pomieścić około 12 par obuwia. Szafka ma dwa potężne, dwurzędowe metalowe kosze, które mieszczą po 4-6 par butów każdy. Fronty otwierane są za pomocą siłowników gazowych, a także wygodnych uchwytów. ułatwia to ich zamykanie i otwieranie. Górna część szafki wyekwipowana jest w praktyczny schowek z klapą na małe przedmioty. Ten model szafki na buty luźno może służyć także jako siedzisko do przedpokoju. O wysokiej jakości świadczy wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża zabezpieczone są specjalną okleiną PCV. Takie rozwiązanie w połączeniu z trosceą o szczegóły jest gwarancją wysokiej jakości i wieloletniego używania szafki. Szafka zaprojektowana i wykonana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla szafkę na buty Bafon: użyteczna szafka z dwoma, dwurzędowymi, metalowymi koszami pozwala poprawnie zagospodarować miejsce i zorganizować przestrzeń do przechowywania obuwia niewielka wysokość pozwalająca na korzystanie z mebla także jako komfortowe siedzisko umożliwia komfortowe i komfortowe wkładanie i zdejmowanie butów siłowniki gazowe i uchwyty upraszczają otwieranie i zamykanie frontów mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego używania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić wymiary jak i kolorystykę artykułu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 8-12 par butów (wymiar 42) zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany uchwyty wpuszczane wysyłana całkowicie - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 61 cm szerokość 130 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

10 # Szafka na buty Baron

Szafka na buty Baron Najniższa Cena Online Szafka na buty Baron to model, który został zaprojektowany specjalnie dla pomieszczeń o niedużych pojemnościach - takich jak korytarze i przedpokoje. Przemyślany projekt pozwala maksymalnie zaoszczędzić miejsce w przedpokoju przy jednoczesnym użytecznym zagospodarowaniu przestrzeni przeznaczonej do przechowywania obuwia. Szafka na buty Baron ma aż trzy mocne dwurzędowe, metalowe kosze na obuwie, które mogą pomieścić nawet do 6 par obuwia każdy. W dodatku fronty szafki na buty zostały zaopatrzone w komfortowe uchwyty typu relingi, które usprawniają otwieranie i zamykanie. Gwarancją jakości jest wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża zabezpieczone są okleiną PCV. Takie rozwiązanie to gwarancja wysokiego standardu wykończenia i wieloletniego stosowania. Szafka zaprojektowana i wytwarzana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Baron: stanowczo pojemna szafka na buty - posiada aż trzy dwurzędowe, metalowe kosze, które łącznie mogą pomieścić aż do 18 par obuwia wygodne uchwyty typu relingi, a także siłowniki gazowe usprawniają otwieranie i zamykanie frontów mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i wygodnego wykorzystywania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 18 par butów (do wymiaru 42) zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany samodzielny montaż - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 133,6 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm - wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Przystępne wersje kolorystyczne:
 • Producent MDS 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Podsumowanie, czyli jaka szafka na buty do 600 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – październik 2022.


Najchętniej wybierane szafki na obuwie do 600 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Rekomendowane szafki na buty ★ TOP6 październik 2022 ★

Nadal bez szafki na obuwie? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych szafek na obuwie do przedpokoju i garderoby.


Krótkie FAQ o szafkach na buty do 600 zł

#1 Gdzie szukać opinii o szafkach na buty do 600 zł?

Zawarte w rankingach informacje z szafkami na obuwie do 600 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka szafka na buty do 600 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych szafkach na buty do 600 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie szafki na obuwie do 600 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z szafkami na obuwie do 600 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach szafek na buty do 600 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.