Ranking szafek na buty do 600 zł – Nasze TOP10 z szafkami na obuwie do 600 zł!

Poszukujesz odpowiedniej szafki na buty? Polecamy nasze zestawienia z szafkami na obuwie do 600 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – styczeń 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach szafek na buty do 600 zł.


Najlepsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Ranking TOP10 styczeń 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty do 600 zł była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z szafkami na obuwie do 600 zł jest aktualny na styczeń 2023.

1 # Szafka na buty Mikado do przedpokoju

Szafka na buty Mikado do przedpokoju Najniższa Cena Online Mikado to praktyczna szafka na buty zdolna pomieścić do 15 par butów. Została wyekwipowana w głęboką szufladę na pełen wysuw i dwa dwurzędowe kosze na obuwie. Przestrzeń z prawej strony umożliwia przechowywanie innych podręcznych rzeczy, takich jak nakrycia głowy, szaliki lub rękawiczki. Szafki na buty z koszami i dodatkowymi schowkami do przechowywania, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie poręczne rozwiązania i chce maksymalnie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju. Za wysoką jakość odpowiada wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża są zabezpieczone okleiną PCV. Daje to gwarancję wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego wykorzystywania. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla komodę Mikado: pojemna szuflada, a także dwa dwurzędowe, plastikowe schowki na obuwie pozwalają należycie zagospodarować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce przestrzeń po boku stanowi uzupełniającą przestrzeń genialnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past albo torebek pogrubiona płyta laminowana o grubości aż 18 mm zagwarantuje wysoką jakość i wieloletnie stosowanie bez niepotrzebnych zmartwień przestrzeń po boku stanowi dodatkową przestrzeń rewelacyjnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past lub torebek Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm / Obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 12-15 par butów do samodzielnego złożenia albo za dopłatą złożona zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie otrzymają Państwo komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany rozmiary: wysokość 91 cm szerokość 90,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na cokoliku 4,2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

3 # Szafka na buty labasa marki Mds

Szafka na buty labasa marki Mds Najniższa Cena Online Labasa to ergonomiczna i użyteczna szafka na buty z komfortowym siedziskiem. Dzięki zastosowaniu dwurzędowych metalowych koszy mebel może pomieścić około 12 par butów. Szafka na buty Labasa została zaprojektowana specjalnie aby zaoszczędzić miejsce choćby w najmniejszym przedpokoju. Praktycznie wykonane wnętrze mebla pozwoli użytecznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Szafka z powodzeniem może pełnić rolę siedziska. Wyposażenie jej w metalowe zawiasy, siłowniki gazowe i uchwyty typu relingi ułatwia zamykanie i otwieranie frontów. Wykonanie szafki na buty Labasa z pogrubionej płyty laminowanej z obrzeżem zabezpieczonym okleiną PCV jest gwarancją wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo obfity dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki innowacyjne, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Labasa: dwa dwurzędowe metalowe kosze na obuwie pozwalają zaoszczędzić miejsce i należycie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju asygnowaną na przechowywanie obuwia komfortowe siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i ściąganie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) uchwyty rodzaju relingi i siłowniki gazowe powiększają wygodę otwierania i zamykania szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i komfortowego wykorzystywania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę artykułu rozmiary: wysokość 55 cm szerokość 130,1 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Specyfikacja: materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (dobrany do 42 wymiaru) zalecane przymocowanie szafki do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w całości - nie wymaga samodzielnego konstrukcji Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

4 # Szafka na buty z siedziskiem Bakol

Szafka na buty z siedziskiem Bakol Najniższa Cena Online Bakol to postępowa szafka na buty z siedziskiem i schowkiem na niewiele znaczące przedmioty. Szafka na buty została wyposażona w dwa stalowe dwurzędowe kosze, które zmieszczą łącznie do 12 par obuwia. Poręczny schowek zapewnia uzupełniające miejsce do przechowywania np. środków do pielęgnacji obuwia. Siedzisko zezwala na komfortowe ściąganie i zakładanie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki). Bogaty wybór barw że z powodzeniem skonsolidujesz ją do swego wnętrza. Bakol to szafka wyprodukowana z tworzyw najwyższej jakości: pogrubiona płyta laminowana, obrzeża zabezpieczone PCV i metalowe kosze stosowanie mebla poprzez długie lata W naszej ofercie znajdą Państwo pokaźny wybór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje jednocześnie szafki progresywne, jak i te klasyczne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i tworzona została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co wyróżnia szafkę na buty Bakol: użyteczna, szafka z dwoma dwurzędowymi, metalowymi koszami na na buty oraz dodatkowym schowkiem, pozwala należycie zagospodarować miejsce i zorganizować przestrzeń do przechowywania obuwia wygodne siedzisko pozwala na komfortowe zakładanie i zdejmowanie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych materiałów to gwarancja długiego i wygodnego używania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 8-12 par butów (wymiar 42) zalecane przymocowanie do ściany - w pakiecie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana całkowicie - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 61 cm szerokość 130,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

5 # Briwa - szafka na buty, MS-0325

Briwa - szafka na buty, MS-0325 Najniższa Cena Online Briwa to ergonomiczna szafka na obuwie z szufladą na pełen wysuw. Wyekwipowana została w dwa metalowe, dwurzędowe kosze na buty, które pomieszczą 12 par butów. Szafka na buty dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji i aranżacji wnętrza. stworzona została z wysokiej jakości materiałów - metalowe uchwyty, podnośniki gazowe oraz pogrubiona płyta laminowana, zapewniają długoletnie użytkowanie mebla. W naszej ofercie znajdą Państwo obszerny wybór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki postępowe, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i wykonana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co uwydatnia szafkę na buty Briwa: pojemne półki i schowki - umożliwiają zaoszczędzenie miejsca oraz maksymalne zagospodarowanie przestrzeni mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych materiałów to gwarancja długiego i wygodnego stosowania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę towaru. Specyfikacja: pojemność: 12 par butów (wymiar 42) płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm do samodzielnego montażu, lub za dopłatą złożona wymaga przymocowania do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany, a także klarowna instrukcja montażu szafki. wymiary: wysokość - 110 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na rozmiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Najtańsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Ranking TOP10 styczeń 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka szafka na buty do 600 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi szafkami na obuwie do 600 zł jest aktualny na styczeń 2023.

1 # Szafka na buty Mikado do przedpokoju

Szafka na buty Mikado do przedpokoju Najniższa Cena Online Mikado to praktyczna szafka na buty zdolna pomieścić do 15 par butów. Została wyekwipowana w głęboką szufladę na pełen wysuw i dwa dwurzędowe kosze na obuwie. Przestrzeń z prawej strony umożliwia przechowywanie innych podręcznych rzeczy, takich jak nakrycia głowy, szaliki lub rękawiczki. Szafki na buty z koszami i dodatkowymi schowkami do przechowywania, to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie poręczne rozwiązania i chce maksymalnie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju. Za wysoką jakość odpowiada wykonanie mebla z pogrubionej płyty laminowanej, której obrzeża są zabezpieczone okleiną PCV. Daje to gwarancję wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego wykorzystywania. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co podkreśla komodę Mikado: pojemna szuflada, a także dwa dwurzędowe, plastikowe schowki na obuwie pozwalają należycie zagospodarować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce przestrzeń po boku stanowi uzupełniającą przestrzeń genialnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past albo torebek pogrubiona płyta laminowana o grubości aż 18 mm zagwarantuje wysoką jakość i wieloletnie stosowanie bez niepotrzebnych zmartwień przestrzeń po boku stanowi dodatkową przestrzeń rewelacyjnie nadające się do przechowywania czapek, szalików, past lub torebek Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm / Obrzeże PCV 0,6 mm objętość: około 12-15 par butów do samodzielnego złożenia albo za dopłatą złożona zalecane przymocowanie do ściany - w zestawie otrzymają Państwo komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany rozmiary: wysokość 91 cm szerokość 90,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na cokoliku 4,2 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś wysyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

3 # Szafka na buty labasa marki Mds

Szafka na buty labasa marki Mds Najniższa Cena Online Labasa to ergonomiczna i użyteczna szafka na buty z komfortowym siedziskiem. Dzięki zastosowaniu dwurzędowych metalowych koszy mebel może pomieścić około 12 par butów. Szafka na buty Labasa została zaprojektowana specjalnie aby zaoszczędzić miejsce choćby w najmniejszym przedpokoju. Praktycznie wykonane wnętrze mebla pozwoli użytecznie zagospodarować przestrzeń dedykowaną na przechowywanie obuwia. Szafka z powodzeniem może pełnić rolę siedziska. Wyposażenie jej w metalowe zawiasy, siłowniki gazowe i uchwyty typu relingi ułatwia zamykanie i otwieranie frontów. Wykonanie szafki na buty Labasa z pogrubionej płyty laminowanej z obrzeżem zabezpieczonym okleiną PCV jest gwarancją wysokiego standardu wykończenia, a także wieloletniego użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo obfity dobór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki innowacyjne, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i produkowana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co akcentuje szafkę na buty Labasa: dwa dwurzędowe metalowe kosze na obuwie pozwalają zaoszczędzić miejsce i należycie zagospodarować przestrzeń w przedpokoju asygnowaną na przechowywanie obuwia komfortowe siedzisko umożliwia wygodne zakładanie i ściąganie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) uchwyty rodzaju relingi i siłowniki gazowe powiększają wygodę otwierania i zamykania szafki mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych tworzyw to gwarancja długiego i komfortowego wykorzystywania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę artykułu rozmiary: wysokość 55 cm szerokość 130,1 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Specyfikacja: materiał: Płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 12 par butów (dobrany do 42 wymiaru) zalecane przymocowanie szafki do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana w całości - nie wymaga samodzielnego konstrukcji Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

4 # Szafka na buty z siedziskiem Bakol

Szafka na buty z siedziskiem Bakol Najniższa Cena Online Bakol to postępowa szafka na buty z siedziskiem i schowkiem na niewiele znaczące przedmioty. Szafka na buty została wyposażona w dwa stalowe dwurzędowe kosze, które zmieszczą łącznie do 12 par obuwia. Poręczny schowek zapewnia uzupełniające miejsce do przechowywania np. środków do pielęgnacji obuwia. Siedzisko zezwala na komfortowe ściąganie i zakładanie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki). Bogaty wybór barw że z powodzeniem skonsolidujesz ją do swego wnętrza. Bakol to szafka wyprodukowana z tworzyw najwyższej jakości: pogrubiona płyta laminowana, obrzeża zabezpieczone PCV i metalowe kosze stosowanie mebla poprzez długie lata W naszej ofercie znajdą Państwo pokaźny wybór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje jednocześnie szafki progresywne, jak i te klasyczne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i tworzona została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co wyróżnia szafkę na buty Bakol: użyteczna, szafka z dwoma dwurzędowymi, metalowymi koszami na na buty oraz dodatkowym schowkiem, pozwala należycie zagospodarować miejsce i zorganizować przestrzeń do przechowywania obuwia wygodne siedzisko pozwala na komfortowe zakładanie i zdejmowanie butów (możliwość dokupienia miękkiej poduszki) mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych materiałów to gwarancja długiego i wygodnego używania możliwość personalizacji - na jednostkowe zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę produktu Specyfikacja: materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm pojemność: około 8-12 par butów (wymiar 42) zalecane przymocowanie do ściany - w pakiecie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany wysyłana całkowicie - nie wymaga samodzielnego montażu wymiary: wysokość 61 cm szerokość 130,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. Wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

5 # Briwa - szafka na buty, MS-0325

Briwa - szafka na buty, MS-0325 Najniższa Cena Online Briwa to ergonomiczna szafka na obuwie z szufladą na pełen wysuw. Wyekwipowana została w dwa metalowe, dwurzędowe kosze na buty, które pomieszczą 12 par butów. Szafka na buty dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji i aranżacji wnętrza. stworzona została z wysokiej jakości materiałów - metalowe uchwyty, podnośniki gazowe oraz pogrubiona płyta laminowana, zapewniają długoletnie użytkowanie mebla. W naszej ofercie znajdą Państwo obszerny wybór szafek do przechowywania obuwia. Bogata oferta obejmuje równocześnie szafki postępowe, jak i te konwencjonalne czy w stylu skandynawskim. Szafka zaprojektowana i wykonana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Co uwydatnia szafkę na buty Briwa: pojemne półki i schowki - umożliwiają zaoszczędzenie miejsca oraz maksymalne zagospodarowanie przestrzeni mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych materiałów to gwarancja długiego i wygodnego stosowania możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić rozmiary jak i kolorystykę towaru. Specyfikacja: pojemność: 12 par butów (wymiar 42) płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm do samodzielnego montażu, lub za dopłatą złożona wymaga przymocowania do ściany - w zestawie znajdują się komponenty umożliwiające przykręcenie szafki do ściany, a także klarowna instrukcja montażu szafki. wymiary: wysokość - 110 cm szerokość 65,5 cm głębokość 28 cm wersja stojąca na nóżkach 10 cm Szafkę możemy wykonać także "na rozmiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny z naszym konsultantem. wartość końcowa może ulec zmianie zaś przesyłka wydłużeniu do 21 dni roboczych. Dostępne wersje kolorystyczne:
  • Producent MDS 

Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Podsumowanie, czyli jaka szafka na buty do 600 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – styczeń 2023.


Najchętniej wybierane szafki na obuwie do 600 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze szafki na obuwie do 600 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z szafkami na obuwie:


Rekomendowane szafki na buty ★ TOP6 styczeń 2023 ★

Nadal bez szafki na obuwie? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych szafek na obuwie do przedpokoju i garderoby.


Krótkie FAQ o szafkach na buty do 600 zł

#1 Gdzie szukać opinii o szafkach na buty do 600 zł?

Zawarte w rankingach informacje z szafkami na obuwie do 600 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka szafka na buty do 600 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych szafkach na buty do 600 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie szafki na obuwie do 600 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z szafkami na obuwie do 600 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach szafek na buty do 600 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *