Ranking myjek ultradźwiękowych Ulsonix – Nasze TOP10 z myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix!

Poszukujesz odpowiednich myjek ultradźwiękowych? Polecamy nasze zestawienia z myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – kwiecień 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach myjek ultradźwiękowych Ulsonix.


Najlepsze myjki ultradźwiękowe Ulsonix ★ Ranking TOP10 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka myjka ultradźwiękowa Ulsonix była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking z myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix jest aktualny na kwiecień 2024.

1 # myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 240 w proclean 10.0ms marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 240 w proclean 10.0ms marki Ulsonix Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa niemieckiej producenta Ulsonix odnajdzie użycie w warsztatach, w których zachodzi potrzeba fachowego wyczyszczenia części silnika. Korzystając z urządzenia, zajmiesz się czystością tłoków, głowic, zaworów oraz innych części niezawierających zwiąże elektrycznych. Wykorzystując zjawisko kawitacji, model PROCLEAN 10.0MS skutecznie odtłuszcza, a także usuwa zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Wysoka sprawność urządzenia jest zasługą mocy ultradźwięków wynoszącej 240 W i częstotliwości 40 kHz. dodatkowo grzałka 300 W podgrzewa płyn przemywający do maksymalnej temperatury 80°C. Gwarantuje dużą precyzję i świetne wyniki czyszczenia. Pokaźny 10-litrowy zbiornik pomieści mnóstwo rzeczy. Przystępna obsługa sprowadza się do ustawienia czasu działania (od 0 do 60 minut) i temperatury czyszczenia (maks. 80°C) przy pomocy pokręteł. Użyteczny design modelu PROCLEAN 10.0MS pozwoli umieścić go choćby na nieznacznych powierzchniach roboczych. Sprzęty są bezpieczne dzięki bezdotykowej metodzie mycia (za wyjątkiem aluminium). Imponująca trwałość urządzenia od Ulsonix osiągnięta została dzięki wykonaniu jego , a także głównych komponentów – zbiornika, kosza i pokrywy – z solidnej stali nierdzewnej. Gumowe nóżki, w jakie zaopatrzona została myjka, zapobiegają jej ślizganiu się i redukują wibracje, chroniąc powierzchnię przed zarysowaniem. wygodny zawór spustowy powoduje, że opróżnianie zbiornika jest istotnie proste, zaś wygodne uchwyty ułatwiają podnoszenie i transport. Myjka ultradźwiękowa niemieckiej marki Ulsonix znajduje wykorzystanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokładnego oczyszczenia części silnika. Urządzenie cechuje się wysoką jakością, a także efektywną i ekonomiczną pracą. Dzięki temu model PROCLEAN 10.0MS poradzi sobie z każdym zabrudzeniem w profesjonalnym korzystania.
 • Producent ulsonix 

2 # ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 320 W - DSP PROCLEAN 10.0DSP

ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 320 W - DSP PROCLEAN 10.0DSP Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa firmy Ulsonix dzięki zjawisku kawitacji efektywnie usuwa niełatwe zabrudzenia. Model PROCLEAN 10.0DSP o znacznej objętości 10 l wyposażono w dopełniające funkcje i ekran LED. Stanie na wysokości zadania przede wszystkim w zawodowym,też prywatnym stosowaniu. Do profesjonalnej eksploatacji sprzęt nadaje się w: przychodniach lekarskich i dentystycznych, pracowniach tatuażu, laboratoriach naukowych, zakładach złotniczych, optycznych, zegarmistrzowskich, antykwariatach i warsztatach mechanicznych. W domu zda egzamin podczas czyszczenia: biżuterii (kolczyków, naszyjników, pierścionków, bransolet, diamentów), wodoodpornych zegarków, okularów, soczewek okularowych, przyrządów higienicznych (głowic elektrycznych maszynek do golenia, ostrzy, grzebieni, protez), komponentów metalowych (monet, orderów, zaworów, dysz od maszyn, sztućców) i innych przedmiotów. Oczyszczająca moc ultradźwięków wynosi 320 W. Generują ją 4 zastosowane przetworniki. Częstotliwość 37 kHz zapewnia genialny efekt. Wystarczy wcisnąć przycisk „Power". Grzewczy o mocy 310 W podgrzewa wodę lub płyn do temperatury 80°C. Czas działania można ustawić w zakresie od 0 do 60 minut – opcja timer. Oprócz niej użytkownik ma do dyspozycji tryb pracy ciągłej. Po skończeniu pracypolikwidować wodę dzięki kranikowi spustowemu. Seria DSP od Ulsonix eksponuje się dodatkowymi funkcjami: D – degas (usunięcie pęcherzyków gazu znajdujących się w płynie), S – sweep (stosowny podział ultradźwięków w cieczy przy pomocy modulacji częstotliwości) oraz P – pulse (zwiększenie częstotliwości fali). Myjka ultradźwiękowa producenta Ulsonix to prosty w obsłudze i potężnie produkowany sprzęt. Pokrywa, zbiornik, koszyk, a także pokrywka zostały zrobione ze stali szlachetnej. Rączki usprawniają transport, a przeciwpoślizgowe gumowe nóżki redukują wibracje. Model PROCLEAN 10.0DSP nie ma sobie równych w usuwaniu nieprzystępnych zabrudzeń, o czym przekonało się wielu profesjonalistów i prywatnych użytkowników!
 • Producent ulsonix 

3 # Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 30 litrów - 600 w proclean 30.0s

Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 30 litrów - 600 w proclean 30.0s Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa umożliwia sprawne usunięcie zabrudzeń z rozmaitego typu narzędzi, a także podzespołów. Zjawisko kawitacji usuwa nawet najtrudniejsze ślady smarów czy olejów. Urządzenie znakomicie sprawdza się zatem w przemyśle motoryzacyjnym, domowych warsztatach oraz w laboratoriach czy gabinetach stomatologicznych, zapewniając bezdotykowe, a zatem bezpieczne dla materiałów oczyszczenie przedmiotów. W modelu Proclean 30.0S nie należy myć komponentów aluminiowych. Maksymalną skuteczność oczyszczania zagwarantuje dodatkowa funkcja odgazowywania (Degas). Włączenie jej na krótką chwilę zezwala na pochłonięcie rozpuszczonych w wodzie pęcherzyków gazu. dzięki czemu ultradźwiękowe oczyszczanie może osiągać najlepszą skuteczność. Dziesięć generatorów ultradźwiękowych ma łączną moc 600 W i częstotliwość 40 kHz. Grzałka 500 W pozwala na osiągnięcie temperatury do 80°C. ergonomiczność myjki gwarantują jej obszerna pojemność – do 30 l – i komfortowy panel sterowania z ekranem LED. Urządzenie wyekwipowane jest w dodatkowe funkcje i elementy, takie jak timer w zakresie do 99 min (maksymalna praca jednego cyklu wynosi godzinę) czy zawór spustowy do przystępnego usuwania płynów. funkcjonalna kompozycja z wytrzymałej stali nierdzewnej daje pewność długiej żywotności, a także swobodnego umieszczenia jej w przestrzeni roboczej. Dwa uchwyty usprawniają przenoszenie. Gumowe nogi uniemożliwiają ślizganie się i zarysowanie powierzchni. Z kolei szczelna pokrywa zezwala na utrzymanie optymalnej temperatury w środku urządzenia, a także chroni je przed brudem i wpływem warunków zewnętrznych. Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix to najkorzystniejszy sposób na bezpieczne i skrupulatne usunięcie wszystkich trudnych skażeń z narzędzi i podzespołów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, domowych warsztatach, laboratoriach czy gabinetach dentystycznych. Bezdotykowe oczyszczanie dzięki kawitacji sprawia, iż urządzenie to stanie się niezastąpionym pomocnikiem wszędzie tam, gdzie pojawiają się trudne do usunięcia zabrudzenia.
 • Producent ulsonix 

4 # ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 W - 4 x LED PROCLEAN 0.7

ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 W - 4 x LED PROCLEAN 0.7 Najniższa Cena Online Wszechstronna myjka ultradźwiękowa PROCLEAN 0.7 za sprawą kawitacji pozwoli starannie oczyścić niepokaźne przedmioty z zabrudzeń trudnych do usunięcia klasycznymi metodami. Artykuł Ulsonix stanie na wysokości zadania jednocześnie w korzystania domowym, np. do biżuterii, okularów, starych monet, odznaczeń, grzebieni, maszynek do golenia czy sztućców, jak i w profesjonalnych klinikach dentystycznych, salonach tatuażu, laboratoriach i warsztatach. Sprawną pracę zapewnia generator ultradźwiękowy o mocy 60 W. formuje on fale o częstotliwości 50 kHz. W dodatku na produktywność mycia wpływa 60-watowy grzewczy gwarantujący temperaturę do 80°C. Użycie stali nierdzewnej sprawia, że myjka ultrasoniczna jest niezwykle wytrzymała, odporna na korozję i łatwa w czyszczeniu. Materiał wykorzystano do stworzenia obudowy, kosza, pokrywy, a także zbiornika o objętości 0,7 l. Urządzenie nie tylko znamionuje się solidnością, ale i stabilnością. Dbają o to gumowe nóżki uniemożliwiające ślizganiu się sprzętu w trakcie pracy. Łatwa obsługa modelu PROCLEAN 0.7 wynika z wykorzystania instynktownego panelu sterowania wyekwipowanego w przyciski i 4 czytelne ekrany LED. Dzięki nim ustawisz temperaturę i czas pracy w zakresie od 0 do 60 min. Funkcja Memory Quick pozwala na przerwanie mycia, w celu skontrolowania postępów, a następnie ponowne uruchomienie procesu. Szukasz skutecznego sposobu na oczyszczenie narzędzi, biżuterii czy sztućców? Wybierz myjkę ultradźwiękową niemieckiej marki Ulsonix, która, dzięki falom dźwiękowym o wielkiej częstotliwości, pozbywa się zabrudzeń choćby z najmniejszych zakamarków. wydajność modelu PROCLEAN 0.7 już dziś!
 • Producent ulsonix 

5 # ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 180 W - Basic Eco PROCLEAN 10.0M ECO

ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 10 litrów - 180 W - Basic Eco PROCLEAN 10.0M ECO Najniższa Cena Online Oferowana myjka ultradźwiękowa należy do asortymentu niemieckiej marki Ulsonix. Sprzęt odnajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność skrupulatnego czyszczenia śladowych albo delikatnych części. Model PROCLEAN 10.0M ECO jest przydatny dla wielu branż, a wysoka jakość wykonania powoduje, iż posłuży długie lata. Produktywne czyszczenie falami dźwiękowymi to szybka metoda usuwania zabrudzeń z przeróżnych przedmiotów, np. okularów, biżuterii, monet, starych medali, części broni albo elektronicznych. Mogą one być zanurzone w zwykłej wodzie lub w wodzie zawierającej dodatek specjalnego płynu ułatwiającego proces. Kawitacja akustyczna powoduje odrywanie zabrudzeń od powierzchni i uniemożliwia ich ponownemu przywieraniu. Ekonomiczny model PROCLEAN 10.0M ECO należy do produktów Ulsonix z edycji Basic Eco. Wanienki ultradźwiękowe z tej grupy zostały zaprojektowane do komercyjnego korzystania (też przemysłowego). Pobierają stosunkowo niewiele energii, odznaczając się przy tym wysoką skutecznością i trwałością. Wszystkie ich elementy konstrukcyjne wytwarzano z myślą o intensywnej eksploatacji. Innowacyjna technologia uwidacznia się w cyfrowym sterowaniu (mikrochipy, czujniki), a także wielu praktycznych funkcjach. Wysoka powtarzalność i prędkość przesyłu danych z intuicyjnego panelu sterowniczego powodują, że obsługa staje się bardzo prosta. Timer pomaga ustawić skrupulatny czas pracy urządzenia w zakresie 0-60 min (krańcowa wartość jest najskuteczniejsza). Oczyszczacz ultradźwiękowy może działać w dodatku w trybie ciągłym, co sprawdza się w sytuacji konieczności usunięcia uporczywych zabrudzeń. Oczyszczająca moc ultradźwięków wynosi 180 W. Generują ją 3 zaimplementowane przetworniki. Częstotliwość 40 kHz gwarantuje idealny efekt, a równomierne rozprowadzanie wibracji wewnątrz komory daje gwarancję wydajności. Precyzja działania uwidacznia się zwłaszcza w sytuacji przedmiotów o misternych zdobieniach, np. Kosztowności z ornamentami. Wielki zbiornik ma pojemność aż 10 litrów i rozmiary 302 x 239 x 150 mm. Pozwala to na umieszczenie w komorze wielu niewielkich przedmiotów albo jednego większego. Kranik z zaworem ułatwia opróżnianie zbiornika. Ergonomiczna kompozycja wpływa na wygodę wykorzystywania. Uchwyty usprawniają przenoszenie, a gumowe nóżki powiększają stabilność, np. Na śliskiej powierzchni (uniemożliwiają również jej porysowaniu i tłumią wibracje). Wanienkę zrobiono, podobnie jak szczelną pokrywę i kosz, ze stali szlachetnej. Materiał ten cechuje się opornością na korozję i mechaniczne uszkodzenia. Praktyczna myjka ultradźwiękowa przyda się w wielu branżach, np. optycznej, medycznej, antykwarycznej itp. Model PROCLEAN 10.0M ECO to sprzęt energooszczędny, a także produktywny. Wysoka jakość wykonania, którą gwarantuje Ulsonix, wpływa na długą żywotność wanienki do czyszczenia ultradźwiękami. Użytek profesjonalny: narzędzia medyczne i dentystyczne, akcesoria do tatuażu, sprzęt laboratoryjny, przyrządy optyczne oraz zegarmistrzowskie, artykuły antykwaryczne, elektronika itp. Dla domu: biżuteria: obrączki, kamienie szlachetne, kolczyki, naszyjniki, pierścienie, bransoletki i diamenty. Okulary i zegarki: wodoodporne zegarki, okulary, okulary przeciwsłoneczne, obiektywy optyczne. Przybory: nasadki golarek, nożyce, protezy, grzebienie, szczotki. Artykuły metalowe: monety, odznaki, medale, części mechanizmów, części elektroniczne. Zastawa: widelce, noże, łyżki, srebrne naczynia itp.
 • Producent ulsonix 

6 # Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5s

Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5s Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa umożliwia efektywne usunięcie zabrudzeń z rozmaitego rodzaju narzędzi i podzespołów (bez skonsoliduje elektrycznych). Zjawisko kawitacji pozwala pozbyć się nawet najtrudniejszych śladów smarów czy olejów. Urządzenie rewelacyjnie sprawdza się zatem w profesjonalnym wykorzystania; przemyśle motoryzacyjnym do czyszczenia tłoków, zaworów, głowic cylindrów, bloków silnika i tym podobnych części. W modelu Proclean 4.5S nie należy myć składników aluminiowych. Maksymalną sprawność oczyszczania gwarantuje dodatkowa funkcja odgazowywania (Degas). Włączenie jej na krótką chwilę pozwala pochłonąć rozpuszczone w wodzie pęcherzyki gazu. Dzięki czemu ultradźwiękowe oczyszczanie może osiągać najkorzystniejszą wydajność. Dwa generatory ultradźwiękowe mają łączną moc 120 W i częstotliwość 40 kHz. Grzałka 100 W zezwala na osiągnięcie temperatury do 80°C. Praktyczność myjki zapewniają jej objętość 4,5 l, a także wygodny panel sterowniczy z ekranem LED. Urządzenie wyekwipowane jest w dodatkową funkcję timer w zakresie do 99 minut (maksymalna praca jednego cyklu wynosi godzinę). Praktyczna budowa z wytrzymałej stali nierdzewnej daje pewność długiej żywotności oraz zezwala na luźne umieszczenie jej choćby w niewielkiej przestrzeni roboczej. Dwa uchwyty ułatwiają przenoszenie. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganie się, a także zarysowanie powierzchni, na której stoi myjka. Z kolei szczelna pokrywa umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz urządzenia i broni je przed brudem i wpływem warunków zewnętrznych. Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix to najlepszy sposób na bezpieczne (bezdotykowe) i dokładne usunięcie wszystkich niełatwych skażeń z narzędzi i podzespołów używanych w motoryzacji.
 • Producent ulsonix 

7 # ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 30 litrów - 600 W PROCLEAN 30.0MS

ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 30 litrów - 600 W PROCLEAN 30.0MS Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa niemieckiej producenta Ulsonix wynajdzie zastosowanie w warsztatach, w których zachodzi potrzeba mistrzowskiego wyczyszczenia części silnika. Korzystając z urządzenia, zajmiesz się czystością tłoków, głowic, zaworów oraz innych części niezawierających zwiąże elektrycznych. Wykorzystując zjawisko kawitacji, model PROCLEAN 30.0MS wydajnie odtłuszcza, a także likwiduje zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Wysoka wydajność urządzenia jest zasługą mocy ultradźwięków wynoszącej 600 W i częstotliwości 40 kHz. w dodatku grzałka 500 W podgrzewa płyn przemywający do maksymalnej temperatury 80°C. Gwarantuje to dużą precyzję, a także idealne wyniki czyszczenia. Duży 30-litrowy zbiornik pomieści niemało rzeczy. Nietrudna obsługa sprowadza się do ustawienia czasu działania (od 0 do 60 minut) i temperatury czyszczenia (maks. 80°C) przy pomocy pokręteł. Funkcjonalny design modelu PROCLEAN 30.0MS pozwoli umieścić go choćby na znikomych powierzchniach roboczych. Sprzęty są bezpieczne dzięki bezdotykowej metodzie mycia (za wyjątkiem aluminium). Imponująca odporność urządzenia od Ulsonix osiągnięta została dzięki wykonaniu jego oraz głównych elementów – zbiornika, kosza i pokrywy – z solidnej stali nierdzewnej. Gumowe nóżki, w jakie zaopatrzona została myjka, zapobiegają jej ślizganiu się i redukują wibracje, broniąc powierzchnię przed zarysowaniem. wygodny zawór spustowy sprawia, że opróżnianie zbiornika jest niezwykle proste, zaś wygodne uchwyty upraszczają podnoszenie i transport. Myjka ultradźwiękowa niemieckiej producenta Ulsonix znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba starannego oczyszczenia części silnika. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością oraz efektywną i ekonomiczną pracą. Dzięki temu model PROCLEAN 30.0MS poradzi sobie z każdym zabrudzeniem w profesjonalnym korzystania.
 • Producent ulsonix 

8 # myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 2 x 60 w proclean 3.2ms marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 2 x 60 w proclean 3.2ms marki Ulsonix Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa marki Ulsonix likwiduje nawet silne zabrudzenia, dzięki wykorzystaniu zjawiska kawitacji. Ta metoda wydajne czyszczenie praktycznie każdego przedmiotu zanurzonego w myjce (wyjątkiem są części wyprodukowane z aluminium). Model PROCLEAN 3.2MS umożliwia bezpieczne i staranne oczyszczanie narzędzi i podzespołów w przemyśle motoryzacyjnym i wszystkich części niezawierających elektroniki. Efektywne czyszczenie przy pomocy fal dźwiękowych jest realne dzięki zaimplementowaniu generatorów o łącznej mocy 120 W i częstotliwości 40 kHz. Takie właściwości nadzwyczajną jakość oczyszczania zabrudzonej powierzchni nawet w trudnodostępnych miejscach. Zastosowany grzejny 100 W pozwala osiągnąć temperaturę do 80°C, a urządzenie ma objętość 3,2 l. Bezpieczeństwo i higiena są charakterystycznymi cechami wanienki ultradźwiękowej. Sprzęt marki Ulsonix działa bezdotykowo, więc nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału (wyjątkiem jest aluminium) oraz jest przyjazny dla środowiska, bo ogranicza ilość użytkowanych chemikaliów. Metoda kawitacyjna wydajnie odtłuszcza i eliminuje zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego, osady białkowe oraz inne niepodatne zabrudzenia. Jeżeli użyjesz specjalnych środków czyszczących, topousuwasz jeszcze rdzę i intensywne plamy. Prosta obsługa wynika z użycia komfortowych pokręteł, za pomocą których ustawisz timer oraz temperaturę. Specjalne kontrolki LED wskazują poziom ciepła i ultradźwięków. Wygodna pokrywa pomaga utrzymać stosowną temperaturę i broni przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń z powietrza. Aby model PROCLEAN 3.2MS wyczyścił wybrany element, wystarczy nalać do niego wody i dodać kilka kropel mydła. Możesz wykorzystać dowolnego płynnego środka czyszczącego, który nie jest na bazie kwasu. Potężny i estetyczny design to zasługa zastosowania wytrzymałej stali nierdzewnej, z której wytwarzano obudowę, zbiornik i kosz. Myjka ultradźwiękowa ma włącznik/wyłącznik z tyłu urządzenia, gumowe nogi, które utrzymują ją w jednym miejscu i nie rysują powierzchni i dwa uchwyty usprawniające przenoszenie.
 • Producent ulsonix 

9 # myjka ultradźwiękowa - 6,5 litra - 180 w proclean 6.5ms marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 6,5 litra - 180 w proclean 6.5ms marki Ulsonix Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa niemieckiej producenta Ulsonix znajdzie wykorzystanie w warsztatach, w których zachodzi potrzeba profesjonalnego wyczyszczenia składników silnika. Korzystając z urządzenia, zajmiesz się czystością tłoków, głowic, zaworów, a także innych części niezawierających zbrata elektrycznych. Wykorzystując zjawisko kawitacji, model PROCLEAN 6.5MS efektywnie odtłuszcza, a także likwiduje zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Wysoka wydajność urządzenia jest zasługą mocy ultradźwięków wynoszącej 180 W, a także częstotliwości 40 kHz. dodatkowo grzałka ultradźwiękowa 300 W podgrzewa płyn myjący do maksymalnej temperatury 80°C. Zagwarantuje to dużą precyzję i wspaniałe wyniki czyszczenia. Obfity 6,5-litrowy zbiornik pomieści sporo rzeczy. Łatwa obsługa sprowadza się do ustawienia czasu działania (od 0 do 60 minut), a także temperatury czyszczenia (maks. 80°C) przy pomocy pokręteł. Ergonomiczny design modelu PROCLEAN 6.5MS pozwoli umieścić go choćby na śladowych powierzchniach roboczych. Sprzęty są bezpieczne dzięki bezdotykowej metodzie mycia (za wyjątkiem aluminium). Imponująca solidność urządzenia od Ulsonix osiągnięta została dzięki wykonaniu jego , a także głównych elementów – zbiornika, kosza i pokrywy – z solidnej stali rdzoodpornej. Gumowe nóżki, w jakie wyekwipowana została myjka, uniemożliwiają jej ślizganiu się i redukują wibracje, broniąc powierzchnię przed zarysowaniem. Wygodny zawór spustowy powoduje, iż opróżnianie zbiornika jest niezwykle proste, zaś wygodne uchwyty upraszczają podnoszenie i transport. Myjka ultradźwiękowa niemieckiej firmy Ulsonix znajduje wykorzystanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba precyzyjnego oczyszczenia komponentów silnika. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością, a także skuteczną i ekonomiczną pracą. dzięki czemu model PROCLEAN 6.5MS poradzi sobie z każdym zabrudzeniem w fachowym korzystania.
 • Producent ulsonix 

10 # myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w - basic eco proclean 2.0m eco marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w - basic eco proclean 2.0m eco marki Ulsonix Najniższa Cena Online Oferowana myjka ultradźwiękowa należy do asortymentu niemieckiej producenta Ulsonix. Sprzęt odnajdzie użycie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność precyzyjnego czyszczenia znikomych albo delikatnych części. Model PROCLEAN 2.0M ECO jest przydatny dla wielu branż, a wysoka jakość wykonania powoduje, iż posłuży długie lata. Skuteczne czyszczenie falami dźwiękowymi to szybka metoda usuwania zabrudzeń z najróżniejszych przedmiotów, np. okularów, biżuterii, monet, starych medali, części broni lub elektronicznych. Mogą one być zanurzone w zwykłej wodzie lub w wodzie zawierającej dodatek specjalnego płynu usprawniającego cykl. Kawitacja akustyczna sprawia odrywanie zabrudzeń od powierzchni i zapobiega ich ponownemu przywieraniu. Ekonomiczny model PROCLEAN 2.0M ECO należy do produktów Ulsonix z edycji Basic Eco. Wanienki ultradźwiękowe z tej grupy zostały zaprojektowane do komercyjnego wykorzystania (też przemysłowego). Pobierają stosunkowo niewiele energii, odznaczając się przy tym wysoką produktywnością i trwałością. Wszystkie ich elementy konstrukcyjne wytwarzano z myślą o intensywnej eksploatacji. Poręczna budowa wpływa na wygodę używania. Uchwyty usprawniają przenoszenie, a gumowe nóżki zwiększają stabilność, np. na śliskiej powierzchni (uniemożliwiają także jej porysowaniu i tłumią wibracje). Wanienkę zrobiono, podobnie jak szczelną pokrywę i kosz, ze stali szlachetnej. Materiał ten cechuje się wytrzymałością na korozję i mechaniczne uszkodzenia. Oczyszczająca moc ultradźwięków wynosi 60 W. Formuje ją przetwornik. Częstotliwość 40 kHz zagwarantuje wspaniały efekt, a równomierne rozprowadzanie wibracji w środku komory daje gwarancję wydajności. Precyzja działania uwidacznia się zwłaszcza w przypadku przedmiotów o misternych zdobieniach, np. kosztowności z ornamentami. Postępowa technologia uwidacznia się w cyfrowym sterowaniu (mikrochipy, czujniki) oraz wielu funkcjonalnych funkcjach. Wysoka powtarzalność i prędkość przesyłania danych z intuicyjnego panelu sterowniczego sprawiają, iż obsługa staje się szczególnie prosta. Timer pomaga ustawić precyzyjny czas pracy urządzenia w zakresie 0-60 min (krańcowa wartość jest najskuteczniejsza). Oczyszczacz ultradźwiękowy może działać również w trybie ciągłym, co sprawdza się w sytuacji konieczności usunięcia uporczywych zabrudzeń. funkcjonalna myjka ultradźwiękowa przyda się w wielu branżach, np. Optycznej, medycznej, antykwarycznej itp. Model PROCLEAN 2.0M ECO to sprzęt energooszczędny i efektywny. Wysoka jakość wykonania, którą zapewnia Ulsonix, wpływa na długą żywotność wanienki do czyszczenia ultradźwiękami. Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix zalecana jest do czyszczenia: Użytek profesjonalny: narzędzia medyczne i dentystyczne, akcesoria do tatuażu, sprzęt laboratoryjny, przyrządy optyczne oraz zegarmistrzowskie, artykuły antykwaryczne, elektronika itp.Dla domu: biżuteria: obrączki, kamienie szlachetne, kolczyki, naszyjniki, pierścienie, bransoletki i diamenty. Okulary i zegarki: wodoodporne zegarki, okulary, okulary przeciwsłoneczne, obiektywy optyczne. Przybory: nasadki golarek, nożyce, protezy, grzebienie, szczotki. Artykuły metalowe: monety, odznaki, medale, części mechanizmów, komponenty elektroniczne. Zastawa: widelce, noże, łyżki, srebrne naczynia itp.
 • Producent ulsonix 

Podobne zestawienia z myjkami ultradźwiękowymi:


Najtańsze myjki ultradźwiękowe Ulsonix ★ Ranking TOP10 kwiecień 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka myjka ultradźwiękowa Ulsonix jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix jest aktualny na kwiecień 2024.

1 # myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 w - basic proclean 0.7 wh marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 w - basic proclean 0.7 wh marki Ulsonix Najniższa Cena Online firma Ulsonix przedstawia artykuł do skutecznego usuwania choćby niełatwych zabrudzeń. Myjka ultradźwiękowa poradzi sobie równocześnie w domowej, jak i zawodowej eksploatacji. Model Proclean 0.7 WH o obszerności 0,7 l nadaje się do mycia m.in. sprzętu optycznego, akcesoriów higienicznych, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Czyszczenie ultradźwiękowe to cykl wykorzystujący ultradźwięki do usuwania zabrudzeń. Może się odbywać w samej wodzie lub w wodzie z dodatkiem specjalnego płynu wzmacniającego efekt czyszczenia. Urządzenie Ulsonix tworzy kontrolowaną kawitację akustyczną. Dzięki zjawisku cząsteczki brudu są odrywane od powierzchni. Zastosowany przetwornik (generator ultradźwięków) o całkowitej mocy 60 W i częstotliwości ultradźwiękowej 40 kHz gwarantuje najwyższą jakość czyszczenia. Ultradźwięki są równomiernie rozłożone. Wysoka precyzja działania modelu Proclean 0.7 WH powoduje, że zda on egzamin w myciu delikatnych przedmiotów z trudno dostępnymi elementami. Funkcja timer może zostać ustawiona w zakresie od 0 do 60 minut. Górną granicę czasu poleca się do solidnie zabrudzonych rzeczy albo dużej ich liczby. Oprócz tej opcji myjka ultradźwiękowa dysponuje trybem pracy ciągłej także odpowiednim w sytuacji uporczywego brudu na wielu przedmiotach. Stal nierdzewna to mocny materiał, z którego wytwarzano zbiornik, kosz i pokrywę. Ostatni z wymienionych komponentów cechuje się praktycznym kształtem. Został dostosowany tak, aby zapobiec rozlewaniu się wody. Ma wygodny uchwyt. Przeciwpoślizgowe nóżki redukują wibracje i nie rysują powierzchni. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niepokaźnej wadze model Proclean 0.7 WH spełni oczekiwania w warsztatach, a także wielu innych miejscach, gdzie wymagane jest wstępne czyszczenie różnych akcesoriów. fachowy użytek obejmuje m.in. Gabinety lekarskie i dentystyczne, salony tatuażu, laboratoria naukowe, zakłady złotnicze, optyczne, zegarmistrzowskie, a także zajmujące się renowacją antyków. Urządzenie Ulsonix pasuje do mycia elementów metalowych, części mechanicznych, elektronicznych elementów itd. Domowy użytek to czyszczenie biżuterii (kamieni szlachetnych, np. Brylantów, kolczyków, naszyjników i bransolet), wodoodpornych zegarków i sprzętu optycznego (okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek), podręcznych artykułów (protez, grzebieni, głowic golarek elektrycznych, ostrzy do maszynek), różnorodnych artykułów metalowych (starych monet, odznak, zaworów, dysz), sztućców (widelców, noży, łyżek i innego tego rodzaju metalicznego wyposażenia). Myjka ultradźwiękowa producenta Ulsonix łączy wydajność i ergonomię. Wydajny model Proclean 0.7 WH o objętości 0,7 l jest produktem, który sprawdzi się w warsztatach, gabinetach lekarskich i gospodarstwach domowych. Już dziś zamów oczyszczacz w oficjalnym salonie producenta!
 • Producent ulsonix 

2 # myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w - basic eco proclean 2.0m eco marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w - basic eco proclean 2.0m eco marki Ulsonix Najniższa Cena Online Oferowana myjka ultradźwiękowa należy do asortymentu niemieckiej producenta Ulsonix. Sprzęt wynajdzie użycie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność starannego czyszczenia małych lub delikatnych części. Model PROCLEAN 2.0M ECO jest przydatny dla wielu branż, a wysoka jakość wykonania sprawia, iż posłuży długie lata. Efektywne czyszczenie falami dźwiękowymi to szybka metoda usuwania zabrudzeń z zróżnicowanych przedmiotów, np. okularów, biżuterii, monet, starych medali, części broni albo elektronicznych. Mogą one być zanurzone w zwykłej wodzie lub w wodzie zawierającej dodatek specjalnego płynu upraszczającego cykl. Kawitacja akustyczna powoduje odrywanie zabrudzeń od powierzchni i uniemożliwia ich ponownemu przywieraniu. Ekonomiczny model PROCLEAN 2.0M ECO należy do produktów Ulsonix z edycji Basic Eco. Wanienki ultradźwiękowe z tej grupy zostały zaprojektowane do komercyjnego stosowania (też przemysłowego). Pobierają stosunkowo niewiele energii, odznaczając się przy tym wysoką sprawnością i trwałością. Wszystkie ich części konstrukcyjne wyprodukowano z myślą o intensywnej eksploatacji. Poręczna konstrukcja wpływa na wygodę używania. Uchwyty ułatwiają przenoszenie, a gumowe nóżki zwiększają stabilność, np. na śliskiej powierzchni (zapobiegają także jej porysowaniu i tłumią wibracje). Wanienkę zrobiono, podobnie jak szczelną pokrywę i kosz, ze stali szlachetnej. Materiał ten znamionuje się niepodatnością na korozję i mechaniczne uszkodzenia. Oczyszczająca moc ultradźwięków wynosi 60 W. Kreuje ją przetwornik. Częstotliwość 40 kHz zagwarantuje genialny efekt, a równomierne rozprowadzanie wibracji wewnątrz komory daje gwarancję wydajności. Precyzja działania uwidacznia się zwłaszcza w przypadku przedmiotów o misternych zdobieniach, np. kosztowności z ornamentami. Nowoczesna technika uwidacznia się w cyfrowym sterowaniu (mikrochipy, czujniki) oraz wielu użytecznych funkcjach. Wysoka powtarzalność i prędkość przesyłania danych z intuicyjnego panelu sterowniczego sprawiają, że obsługa staje się nad wyraz prosta. Timer pomaga ustawić precyzyjny czas pracy urządzenia w zakresie 0-60 min (krańcowa wartość jest najskuteczniejsza). Oczyszczacz ultradźwiękowy może działać jeszcze w trybie ciągłym, co sprawdza się w sytuacji konieczności usunięcia uporczywych zabrudzeń. ergonomiczna myjka ultradźwiękowa przyda się w wielu branżach, np. Optycznej, medycznej, antykwarycznej itp. Model PROCLEAN 2.0M ECO to sprzęt energooszczędny, a także efektywny. Wysoka jakość wykonania, którą zagwarantuje Ulsonix, wpływa na długą żywotność wanienki do czyszczenia ultradźwiękami. Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix zalecana jest do czyszczenia: Użytek profesjonalny: narzędzia medyczne i dentystyczne, akcesoria do tatuażu, sprzęt laboratoryjny, przyrządy optyczne, a także zegarmistrzowskie, artykuły antykwaryczne, elektronika itp.Dla domu: biżuteria: obrączki, kamienie szlachetne, kolczyki, naszyjniki, pierścienie, bransoletki i diamenty. Okulary i zegarki: wodoodporne zegarki, okulary, okulary przeciwsłoneczne, obiektywy optyczne. Przybory: nasadki golarek, nożyce, protezy, grzebienie, szczotki. Artykuły metalowe: monety, odznaki, medale, części mechanizmów, elementy elektroniczne. Zastawa: widelce, noże, łyżki, srebrne naczynia itp.
 • Producent ulsonix 

4 # Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w proclean 2.0m

Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 60 w proclean 2.0m Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowanależy do asortymentu niemieckiej marki Ulsonix. Sprzęt odszuka zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność starannego czyszczenia małych albo delikatnych komponentów, np. okularów, biżuterii, monet, starych medali czy szczoteczek do zębów. Model Proclean 2.0M jest przydatny w wielu branżach, a wysoka jakość wykonania powoduje, iż posłuży długie lata. Sprawne czyszczenie ultradźwiękami to szybka metoda usuwania zabrudzeń z różnorodnych przedmiotów. sprawność zapewniają generatory o łącznej mocy 60 W wytwarzające fale o częstotliwości 40 kHz. Na dodatek, w celu zwiększenia wydajności urządzenia, zaopatrzono je w 60-watową grzałkę zapewniającą wysoką temperaturę czyściwa. Regulacja parametrów w modelu Proclean 2.0M odbywa się przy pomocy intuicyjnego panelu z pokrętłami. Timer pomaga ustawić skrupulatny czas pracy urządzenia w zakresie 0-60 min. Wartość grzania określisz maksymalnie na poziomie 80°C. Kontrolę nad funkcjonowaniem artykułu pozwalają na diod. Użyteczna kompozycja wpływa na wygodne i wieloletnie stosowanie. Wykorzystanie stali rdzoodpornej do stworzenia pokrywy, kosza i 2-litrowego pojemnika wpływa na długą żywotność sprzętu. załączona do zestawu pokrywka broni zawartość wanienki przed skażeniami z zewnątrz. O stabilność całości dbają gumowe nóżki. Chcesz starannie i bezpiecznie usunąć zabrudzenia z biżuterii, sprzętu optycznego, monet i śladowych akcesoriów? Zamów myjkę ultradźwiękową Ulsonix Proclean 2.0M! Ten wysokiej jakości artykuł ułatwi zarówno działalność zawodową, jak i hobbystyczną.
 • Producent ulsonix 

5 # ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 W - 4 x LED PROCLEAN 0.7

ulsonix Myjka ultradźwiękowa - 0,7 litra - 60 W - 4 x LED PROCLEAN 0.7 Najniższa Cena Online Wszechstronna myjka ultradźwiękowa PROCLEAN 0.7 za sprawą kawitacji pozwoli starannie oczyścić minimalne przedmioty z zabrudzeń trudnych do usunięcia tradycyjnymi metodami. Produkt Ulsonix stanie na wysokości zadania równocześnie w użytku domowym, np. do biżuterii, okularów, starych monet, odznaczeń, grzebieni, maszynek do golenia czy sztućców, jak i w fachowych klinikach dentystycznych, salonach tatuażu, laboratoriach, a także warsztatach. Skuteczną pracę zapewnia generator ultradźwiękowy o mocy 60 W. generuje on fale o częstotliwości 50 kHz. Ponadto na skuteczność mycia wpływa 60-watowy grzejny gwarantujący temperaturę do 80°C. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że myjka ultrasoniczna jest wyjątkowo wytrzymała, wytrzymała na korozję i nieskomplikowana w czyszczeniu. Materiał wykorzystano do stworzenia obudowy, kosza, pokrywy, a także zbiornika o objętości 0,7 l. Urządzenie nie tylko znamionuje się solidnością, ale i stabilnością. Dbają o to gumowe nóżki uniemożliwiające ślizganiu się sprzętu podczas pracy. Łatwa obsługa modelu PROCLEAN 0.7 wynika z wykorzystania instynktownego panelu sterowania wyekwipowanego w przyciski i 4 czytelne ekrany LED. Dzięki nim ustawisz temperaturę i czas pracy w zakresie od 0 do 60 min. Funkcja Memory Quick umożliwia przerwanie mycia, w celu skontrolowania postępów, a następnie ponowne uruchomienie procesu. Szukasz skutecznego sposobu na oczyszczenie narzędzi, biżuterii czy sztućców? Wybierz myjkę ultradźwiękową niemieckiej firmy Ulsonix, która, dzięki falom dźwiękowym o szerokiej częstotliwości, pozbywa się zabrudzeń nawet z najmniejszych zakamarków. skuteczność modelu PROCLEAN 0.7 już dziś!
 • Producent ulsonix 

6 # myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 2 x 60 w proclean 3.2ms marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 2 x 60 w proclean 3.2ms marki Ulsonix Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa marki Ulsonix likwiduje nawet silne zabrudzenia, dzięki wykorzystaniu zjawiska kawitacji. Ta metoda skuteczne czyszczenie praktycznie każdego przedmiotu zanurzonego w myjce (wyjątkiem są części tworzone z aluminium). Model PROCLEAN 3.2MS zezwala na bezpieczne i skrupulatne oczyszczanie narzędzi i podzespołów w przemyśle motoryzacyjnym i wszystkich części niezawierających elektroniki. Produktywne czyszczenie przy pomocy fal dźwiękowych jest osiągalne dzięki zastosowaniu generatorów o łącznej mocy 120 W i częstotliwości 40 kHz. Takie parametry genialną jakość oczyszczania zabrudzonej powierzchni nawet w trudnodostępnych miejscach. Zaimplementowany cieplny 100 W pozwala osiągnąć temperaturę do 80°C, a urządzenie ma pojemność 3,2 l. Bezpieczeństwo i higiena są standardowymi cechami wanienki ultradźwiękowej. Sprzęt marki Ulsonix działa bezdotykowo, więc nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału (wyjątkiem jest aluminium) oraz jest przyjazny dla środowiska, bo ogranicza ilość stosowanych chemikaliów. Metoda kawitacyjna wydajnie odtłuszcza i usuwa zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego, osady białkowe, a także inne niepodatne zabrudzenia. Jeżeli użyjesz specjalnych środków czyszczących, tozlikwidujesz również rdzę, a także intensywne plamy. Prosta obsługa wynika z zastosowania wygodnych pokręteł, za pomocą których ustawisz timer oraz temperaturę. Specjalne kontrolki LED wskazują poziom ciepła i ultradźwięków. Wygodna pokrywa pomaga utrzymać adekwatną temperaturę i broni przed dostaniem się do środka skażeń z powietrza. Aby model PROCLEAN 3.2MS wyczyścił wybrany element, wystarczy nalać do niego wody i dodać kilka kropel mydła. Możesz wykorzystać dowolnego płynnego środka czyszczącego, który nie jest na bazie kwasu. Solidny i estetyczny design to zasługa użycia wytrzymałej stali rdzoodpornej, z której wytworzono obudowę, zbiornik oraz kosz. Myjka ultradźwiękowa ma włącznik/wyłącznik z tyłu urządzenia, gumowe nogi, które utrzymują ją w jednym miejscu i nie rysują powierzchni, a także dwa uchwyty ułatwiające przenoszenie.
 • Producent ulsonix 

7 # myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 80 w - degass - sweep proclean 2.0ds marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 2 litry - 80 w - degass - sweep proclean 2.0ds marki Ulsonix Najniższa Cena Online dokładnie czyszcząca myjka ultradźwiękowa PROCLEAN 2.0DS jest w stanie zlikwidować zabrudzenia nawet z najmniejszych zakamarków. Dlatego urządzenie marki Ulsonix znakomicie stanie na wysokości zadania w myciu biżuterii, okularów, szczoteczek do zębów czy grzebieni. O wydajności towaru powinni przekonać się równocześnie jubilerzy, jak i dentyści oraz fryzjerzy. Dużą efektywność pracy zapewniają generatory ultradźwiękowe o łącznej mocy 80 W. Odpowiadają one za wytworzenie fal o częstotliwości 37 kHz. w dodatku wanienkę wyposażono w 60-watowy cieplny gwarantujący temperaturę maksymalnie do 80°C. Dzięki temu czyszczenie jest staranne i przebiega bezproblemowo. O sprawność mycia przedmiotów dbają funkcje degas i sweep. Pierwsza polega na zmniejszeniu ilości rozpuszczonych w wodzie gazów, które pochłaniają energię powstałą w trakcie cyklu oczyszczania (kawitacji). Druga wpływa na równomierne rozłożenie częstotliwości w czyściwie. Za sprawą tych rozwiązań sprzęt skrupulatnie pozbywa się wszystkich skażeń. Przystępna obsługa myjki ultradźwiękowej to zasługa intuicyjnego panelu sterowania umieszczonego na froncie artykułu. Z pomocą wygodnych pokręteł ustawisz temperaturę, a także czas pracy. Stal nierdzewna, z której wyprodukowano obudowę, kosz i zbiornik o pojemności 2 l, charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, co pozwoli na korzystanie ze sprzętu przez długie lata. Urządzenie ma gumowe nóżki uniemożliwiające ślizganiu się wanienki oraz broniące powierzchnię roboczą przed zarysowaniem. Szukasz skutecznej, a zarazem prostej w obsłudze myjki ultradźwiękowej? W takim razie wybierz artykuł niemieckiej producenta Ulsonix. Z jego pomocą pozbędziesz się zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc rozmaitych obiektów. Przekonaj się o sprawności modelu PROCLEAN 2.0DS i złóż zamówienie już dziś. Materiały poglądowe: Jak działa czyszczenie przy pomocy ultradźwięków?
 • Producent ulsonix 

8 # Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5s

Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5s Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa umożliwia efektywne usunięcie zabrudzeń z różnego rodzaju narzędzi i podzespołów (bez zjednoczy elektrycznych). Zjawisko kawitacji pozwala pozbyć się nawet najtrudniejszych śladów smarów czy olejów. Urządzenie genialnie sprawdza się zatem w profesjonalnym użytkowania; przemyśle motoryzacyjnym do czyszczenia tłoków, zaworów, głowic cylindrów, bloków silnika i tym podobnych części. W modelu Proclean 4.5S nie należy myć części aluminiowych. Maksymalną produktywność oczyszczania gwarantuje dodatkowa funkcja odgazowywania (Degas). Włączenie jej na krótką chwilę pozwala pochłonąć rozpuszczone w wodzie pęcherzyki gazu. Dzięki czemu ultradźwiękowe oczyszczanie może osiągać najkorzystniejszą produktywność. Dwa generatory ultradźwiękowe mają łączną moc 120 W i częstotliwość 40 kHz. Grzałka 100 W pozwala na osiągnięcie temperatury do 80°C. Ergonomiczność myjki zapewniają jej pojemność 4,5 l, a także komfortowy panel sterowniczy z ekranem LED. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową funkcję timer w zakresie do 99 minut (maksymalna praca jednego procesu wynosi godzinę). Praktyczna kompozycja z wytrzymałej stali rdzoodpornej daje pewność długiej żywotności i zezwala na luźne umieszczenie jej nawet w śladowej przestrzeni roboczej. Dwa uchwyty ułatwiają przenoszenie. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganie się oraz zarysowanie powierzchni, na której stoi myjka. Z kolei szczelna pokrywa zezwala na utrzymanie trafnej temperatury we wnętrzu urządzenia oraz broni je przed brudem i wpływem warunków zewnętrznych. Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix to najlepszy sposób na bezpieczne (bezdotykowe) i skrupulatne usunięcie wszystkich nieprzystępnych skażeń z narzędzi i podzespołów wykorzystywanych w motoryzacji.
 • Producent ulsonix 

9 # Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5ms

Ulsonix myjka ultradźwiękowa - 4,5 litra - 120 w proclean 4.5ms Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa niemieckiej marki Ulsonix wyszuka zastosowanie w warsztatach, w których zachodzi potrzeba fachowego wyczyszczenia elementów silnika. Korzystając z urządzenia, zajmiesz się czystością tłoków, głowic, zaworów oraz innych części niezawierających złączy elektrycznych. Wykorzystując zjawisko kawitacji, model PROCLEAN 4.5MS sprawnie odtłuszcza oraz likwiduje zabrudzenia z trudno przystępnych miejsc. Wysoka wydajność urządzenia jest zasługą mocy ultradźwięków wynoszącej 120 W i częstotliwości 40 kHz. w dodatku grzałka 100 W podgrzewa płyn przemywający do maksymalnej temperatury 80°C. Zagwarantuje to dużą precyzję, a także perfekcyjne wyniki czyszczenia. Znaczny 4,5-litrowy zbiornik pomieści dużo rzeczy. Prosta obsługa sprowadza się do ustawienia czasu działania (od 0 do 60 minut), a także temperatury czyszczenia (maks. 80°C) przy pomocy pokręteł. Ergonomiczny design modelu PROCLEAN 4.5MS pozwoli umieścić go choćby na niepokaźnych powierzchniach roboczych. Czyszczone sprzęty są bezpieczne dzięki bezdotykowej metodzie mycia (za wyjątkiem aluminium). Imponująca solidność urządzenia od Ulsonix osiągnięta została dzięki wykonaniu jego , a także głównych komponentów – zbiornika, kosza i pokrywy – z mocnej stali nierdzewnej. Gumowe nóżki, w jakie zaopatrzona została myjka, zapobiegają jej ślizganiu się i redukują wibracje, chroniąc powierzchnię przed zarysowaniem. wygodne uchwyty upraszczają podnoszenie i transport myjki. Myjka ultradźwiękowa niemieckiej marki Ulsonix znajduje użycie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba starannego oczyszczenia części silnika. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością, a także sprawną i ekonomiczną pracą. Dzięki czemu model PROCLEAN 4.5MS poradzi sobie z każdym zabrudzeniem w fachowym stosowania.
 • Producent ulsonix 

10 # myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 120 w - degas proclean 3.2s marki Ulsonix

myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 120 w - degas proclean 3.2s marki Ulsonix Najniższa Cena Online Myjka ultradźwiękowa niemieckiej marki Ulsonix wyszuka zastosowanie w warsztatach, w których zachodzi potrzeba fachowego wyczyszczenia składników silnika. Korzystając z urządzenia, zajmiesz się czystością tłoków, głowic, zaworów i innych części niezawierających zwiąże elektrycznych. Wykorzystując zjawisko kawitacji, model PROCLEAN 3.2S efektywnie odtłuszcza, a także usuwa zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Wysoka wydajność urządzenia jest zasługą mocy ultradźwięków wynoszącej 120 W i częstotliwości 40 kHz. w dodatku grzałka 100 W podgrzewa płyn myjący do maksymalnej temperatury 80°C. Zapewnia to precyzję i wyśmienite wyniki czyszczenia. Pokaźny 3,2-litrowy zbiornik pomieści niemało rzeczy. Funkcja odgazowania pozwoli na zmaksymalizowanie efektu pracy urządzenia. Łatwa obsługa sprowadza się do ustawienia czasu działania (od 0 do 99 minut) oraz temperatury czyszczenia (maks. 80°C). Regulacja parametrów odbywa się za pomocą przycisków i wyświetlacza LED. Ergonomiczny design modelu PROCLEAN 3.2S pozwoli umieścić go nawet na niepokaźnych powierzchniach roboczych. Czyszczone sprzęty są bezpieczne dzięki bezdotykowej metodzie czyszczenia (oprócz aluminium). Imponująca wytrzymałość urządzenia od Ulsonix osiągnięta została dzięki wykonaniu jego oraz głównych części – zbiornika, kosza i pokrywy – z konkretnej stali rdzoodpornej. Gumowe nóżki, w jakie zaopatrzona została myjka, uniemożliwiają jej ślizganiu się i redukują wibracje, chroniąc powierzchnię przed zarysowaniem. Komfortowe uchwyty upraszczają podnoszenie i transport myjki. Myjka ultradźwiękowa niemieckiej firmy Ulsonix znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokładnego oczyszczenia elementów silnika. Urządzenie znamionuje się wysoką jakością i produktywną i ekonomiczną pracą. Dzięki czemu model PROCLEAN 3.2S poradzi sobie z każdym zabrudzeniem w profesjonalnym wykorzystywania.
 • Producent ulsonix 

Podobne zestawienia z myjkami ultradźwiękowymi:


Podsumowanie, czyli jaka myjka ultradźwiękowa Ulsonix najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – kwiecień 2024.


Najchętniej wybierane myjki ultradźwiękowe Ulsonix ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze myjki ultradźwiękowe Ulsonix ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z myjkami ultradźwiękowymi:


Dobre myjki ultradźwiękowe ★ TOP6 kwiecień 2024 ★

Nadal bez myjek ultradźwiękowych? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking dobrych myjek ultradźwiękowych.


Krótkie FAQ o myjkach ultradźwiękowych Ulsonix

#1 Gdzie szukać opinii o myjkach ultradźwiękowych Ulsonix?

Zawarte w rankingach informacje z myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaka myjka ultradźwiękowa Ulsonix najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych myjkach ultradźwiękowych Ulsonix warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie myjki ultradźwiękowe Ulsonix są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z myjkami ultradźwiękowymi Ulsonix zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach myjek ultradźwiękowych Ulsonix to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *