Ranking lampek nocnych Euluna do 500 zł – Nasze TOP10 z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł!

Szukasz odpowiedniej nocnej lampki? Polecamy nasze zestawienia z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – listopad 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach lampek nocnych Euluna do 500 zł.


Najlepsze lampki nocne Euluna do 500 zł ★ Ranking TOP10 listopad 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka lampka nocna Euluna do 500 zł była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł jest aktualny na listopad 2022.

1 # Lampka nocna z abażurem sierra mirror marki Lysne

Lampka nocna z abażurem sierra mirror marki Lysne Najniższa Cena Online Lampka nocna SIERRA MIRROR to bardzo zgrabny i estetyczny model oprawy oświetleniowej, który zyskał ostatnimi czasy dość sporą rzeszę sympatyków. Model ten nie tylko genialnie prezentować się będzie na szafce nocnej, gdyż jej niepowtarzalny design wpasuje się także w przestrzeń salonu, korytarza czy nawet kuchni. Abażur o średnicy 30 cm wyprodukowany z błyszczącej folii PVC w kolorze miedzi idealnie pokazuje się z czterema, czarnymi, metalowymi nóżkami. Po włączeniu lampy z wnętrza klosza dostrzegalny jest główny punkt światła w postaci żarówki, który nieśmiało przebija się poprzez powierzchnię osłony. Abażur rozbłyska przyjemnym światłem, co sprawia, że całe wnętrze skąpane jest w ciepłym i błogim blasku niczym niebo o zachodzie słońca. Lampka stołowa w stylu glamour SIERRA z linii MIRROR zaprojektowana przez polskiego producenta oświetlenia LYSNE.PL wyekwipowana jest we włącznik ręczny umiejscowiony na przewodzie zasilającym, który luźno opada z górnej części stelaża. Długość przewodu zasilającego wynosi 150 cm. Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED. Żarówka mocowana jest na oprawkę o obszernym gwincie E27. Wysokość lampy nocnej na stolik nocny to 50 cm, a jej szerokość wynosi 30 cm. Czworonożna lampa stołowa w stylu industrialnym jak każdy produkt przystępny w sklepie z progresywnym oświetleniem LYSNE.PL może poszczycić się etykietą „made in Poland", a także unijnym dokumentem zgodności CE wyrobów elektrycznych. progresywna lampa stołowa SIERRA sprawdzi się genialnie w duecie z oświetleniem z linii MIRROR – lampą wiszącą SINTRA, postępowym plafonem DUBAJ, lampą stojącą SEWILLA, a także lampą ścienną MODENA.
 • Producent LYSNE 

2 # Stylowa lampka nocna na stalowym stelażu - EX936-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Stylowa lampka nocna na stalowym stelażu - EX936-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wykwintnie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? przedstawiamy Ci rozwiązanie - zachwycająca lampka EX936-Soveta tworzona poprzez producenta Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to z reguły jest wykwintną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie również zadanie stoi przed elegancką lampką EX936-Soveta. Stworzona z miłości i pasji do ładna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wysmakowaną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami wytwarza ciepłą i przytulną aurę. rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, oszałamiając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Nieprzeciętny by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru znakomicie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. By sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

3 # Lumes Lampka nocna do sypialni na czarnym stelażu - ex933-soveta - 5 kolorów

Lumes Lampka nocna do sypialni na czarnym stelażu - ex933-soveta - 5 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wytwornie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden niezawodny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? pokazujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX933-Soveta wykonana przez firmę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, że spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to przeważnie jest gustowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX933-Soveta. Wytwarzana z miłości i pasji do błyskotliwa, zachwyca swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wytworną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami stwarza ciepłą i przytulną aurę. znakomicie spełni oczekiwania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Nadzwyczajnie odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Wspaniały by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru doskonale rozproszy światło, wytwarzając atmosferę relaksu i odprężenia. Żeby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

4 # Lumes Lampka nocna trójnóg na srebrnym stelażu - ex928-soveti - 18 kolorów

Lumes Lampka nocna trójnóg na srebrnym stelażu - ex928-soveti - 18 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, aby za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wytwornie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? przedstawiamy Ci rozwiązanie - oszałamiająca lampka EX928-Soveti wytworzona poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, pełną wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to typowo jest szykowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX928-Soveti. Wytwarzana z miłości i pasji do piękna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest szykowną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami buduje ciepłą i przytulną aurę. nadzwyczajnie sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Wspaniale odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Bardzo korzystnym pomysłem będzie umieszczenie jej w biurze albo gabinecie, gdzie wprowadzi błogą, domową atmosferę. Co więcej, bez obaw możesz zastosować ją w pokoju Twojego dziecka. Wieczorami i nocą delikatnie oświetli dany fragment przestrzeni, gwarantując Twojej latorośli spokojny i bezpieczny sen. Subtelne światło wyciągające się spod urodziwego abażura wprowadzi atmosferę relaksu i odprężenia. Klosz lampki dostępny jest w aż 18 pięknych wersjach kolorystycznych. Wybierz więc swój kolor i stwórz własną, unikatową lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

5 # Nowoczesna lampka nocna na białym stelażu - EX932-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Nowoczesna lampka nocna na białym stelażu - EX932-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, żeby za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wykwintnie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? ukazujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX932-Soveta wytworzona poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, pełną wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to z zasady jest wyszukaną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie też zadanie stoi przed elegancką lampką EX932-Soveta. Wytworzona z miłości i pasji do efektowna, oszałamia swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wykwintną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami buduje ciepłą i przytulną aurę. wspaniale sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, zniewalając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Idealny by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze albo odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru doskonale rozproszy światło, stwarzając atmosferę relaksu i odprężenia. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

6 # Designerska lampka nocna na złotym stelażu - EX937-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Designerska lampka nocna na złotym stelażu - EX937-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wyszukanie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezusterkowy sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? ukazujemy Ci rozwiązanie - zachwycająca lampka EX937-Soveta produkowana poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, że spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to głównie jest gustowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX937-Soveta. Stworzona z miłości i pasji do ładna, zachwyca swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest szykowną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami kreuje ciepłą i przytulną aurę. nieprzeciętnie sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Perfekcyjnie odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Świetny aby spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru świetnie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

7 # Lumes Skandynawska lampka nocna na srebrnym stelażu - ex934-soveta - 5 kolorów

Lumes Skandynawska lampka nocna na srebrnym stelażu - ex934-soveta - 5 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i gustownie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden niezawodny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? prezentujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX934-Soveta produkowana przez producenta Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to głównie jest wyszukaną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie również zadanie stoi przed elegancką lampką EX934-Soveta. Produkowana z miłości i pasji do ładna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wyszukaną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami formuje ciepłą i przytulną aurę. perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, zniewalając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Świetny aby spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru wyśmienicie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. Żeby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

8 # Czarna okrągła druciana lampa podłogowa - d034-lisen marki Lumes

Czarna okrągła druciana lampa podłogowa - d034-lisen marki Lumes Najniższa Cena Online Ciepłe światło powoduje, że wnętrze staje się przytulne - uspokaja, odpręża i wprowadza w pogodny nastrój. Zimne natomiast - sprzyja w koncentracji, pomaga w skupieniu i pobudza do działania. Pomyślałbyś,kolor może posiadać tak duże znaczenie? spore ma wygląd przestrzeni, która nas otacza - bo przecież każdy lubi spędzić czas w efektownym miejscu... A zatem połącz to w całość - wybierz odpowiednią dla siebie barwę światła, opraw ją w atrakcyjną ramę jaką jest czarna lampa podłogowa D034-Lisen i spraw, żeby urządzone przez Ciebie wnętrze genialnie dopasowało się do Twoich potrzeb zaskakując równocześnie niebanalnym designem! Oświetlenie jest nieodłącznym elementem każdej aranżacji. Wybierając je do swojego mieszkania z reguły zwracamy uwagę na jego praktyczną stronę - lecz czy to oznacza, że musimy rezygnować z innowacyjnego designu? Otóż nie. Kiedyś lampa kojarzyła się jedynie ze źródłem światła - dziś, jest to kwintesencja korzystnie urządzonego mieszkania. Spora gama przystępnych wzorów eksponujących się modernistyczną formą zezwala na dopieszczenie wnętrza w najmniejszym jego calu. Dowodem na to jest nowa lampa nocna producenta Lumes D034-Lisen - połączenie elegancji, użyteczności oraz modernistycznego szyku. wykonana pod okiem najlepszych specjalistów potężna oprawa, jest gwarantem wielu lat satysfakcji, a także bezpiecznego używania. specyficzny fason jaki reprezentuje ten świetny projekt bezproblemowo zespoi się do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym. Wykwintna kolorystyka lampki nadzwyczajnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, dzięki czemu masz pewność,doskonale wkomponuje się w Twoją aranżację. Jest to znakomita sugestia równocześnie do salonu jak i sypialni czy też biura. Umieszczając lampę D034-Lisen w swej aranżacji bez wątpienia wprowadzisz do niej świeży powiew nowoczesnej elegancji i sprawisz, iż otaczająca Cię przestrzeń zyska niesamowicie spektakularny charakter.
 • Producent Lumes 

9 # Lumes Czarna nowoczesna lampka nocna - d041-ardos

Lumes Czarna nowoczesna lampka nocna - d041-ardos Najniższa Cena Online Znasz powiedzenie "Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci kim jesteś"? Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasze mieszkanie mówi o nas samych niezwykle sporo. Jesteś estetą? uwielbiasz, gdy wnętrze dopieszczone jest detalami? Postaw na szykowne oświetlenie, które nada całej aranżacji niezwykłego szyku i okaże Twój charakter! Poznaj nową czarną lampkę nocną D041-Ardos marki Lumes i przekonaj się jak doskonale dopracowane może być Twoje wnętrze! wyszukane oświetlenie to rewelacyjny sposób na podkreślenie charakteru wnętrza. Staje się niczym prawidłowo przypasowana biżuteria wyciągająca z stylizacji prawdziwy potencjał. Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja, a nie chcesz stwarzać większych kosztów? Postaw na detal - nowoczesna lampka nocna spełni oczekiwania nieprzeciętnie! D041-Ardos to nowy projekt producenta Lumes stworzony dla osób gustujących w niesztampowych aranżacjach. podkreśla się on zarówno genialną prezencją jak i wyjątkową jakością. Stojąc w centralnym punkcie pomieszczenia spektakularnie oświetli całą przestrzeń, wprowadzając do niej unikatowy nastrój. Na pewno dopełni Twoje wnętrze zaskakując swoją aparycją zarówno porą wieczorną jak i za dnia. Jej specyficzny fason sprawia,bez problemu zespoi się do wnętrz urządzonych w stylu bezkompromisowym, progresywnym, a także industrialnym. Lampka D041-Ardos to nadzwyczajna propozycja zarówno do salonu jak i kuchni czy też jadalni! nieśmiertelna kolorystyka lampki świetnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, a starannie wyselekcjonowane materiały wykorzystane do jego produkcji powodują,niewątpliwie będziesz radować się jej świetnym widokiem przez długi czas! Kliknij tutaj i przejrzyj ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz sprawne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!
 • Producent Lumes 

10 # Biała nowoczesna lampka nocna - D041-Ardos, MONOLIT-LN1-WHITE-589/LN1

Biała nowoczesna lampka nocna - D041-Ardos, MONOLIT-LN1-WHITE-589/LN1 Najniższa Cena Online Znasz powiedzenie "Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci kim jesteś"? Choć nieraz nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasze mieszkanie mówi o nas samych wyjątkowo sporo. Jesteś estetą? uwielbiasz, gdy wnętrze dopieszczone jest detalami? Postaw na stylowe oświetlenie, które nada całej aranżacji niezwykłego szyku i okaże Twój charakter! Poznaj nową białą lampkę nocną D041-Ardos firmy Lumes i przekonaj się jak nieprzeciętnie dopracowane może być Twoje wnętrze! szykowne oświetlenie to doskonały sposób na podkreślenie charakteru wnętrza. Staje się niczym prawidłowo dobrana biżuteria wydobywająca z stylizacji prawdziwy potencjał. Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja, a nie chcesz generować obszerniejszych kosztów? Postaw na szczegół - progresywna lampka nocna sprawdzi się wspaniale! D041-Ardos to nowy projekt firmy Lumes wytwarzany dla osób gustujących w niesztampowych aranżacjach. podkreśla się on jednocześnie świetną prezencją jak i wyjątkową jakością. Stojąc w centralnym punkcie wnętrza spektakularnie oświetli całą przestrzeń, wprowadzając do niej wyjątkowy nastrój. Bez dwóch zdań dopełni Twoje wnętrze zaskakując swoją aparycją jednocześnie porą wieczorną jak i za dnia. Jej oryginalny styl sprawia,bezproblemowo złączy się do wnętrz urządzonych w stylu surowym, postępowym oraz industrialnym. Lampka D041-Ardos to wyśmienita sugestia jednocześnie do salonu jak i kuchni czy również jadalni! nieprzemijalna kolorystyka lampki idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, a precyzyjnie wyselekcjonowane materiały wykorzystane do jego produkcji powodują,bez wątpienia będziesz radować się jej rewelacyjnym widokiem poprzez długi czas! Kliknij tutaj i przejrzyj ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz sprawne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!
 • Producent Lumes 

Podobne zestawienia z nocnymi lampkami:


Najtańsze lampki nocne Euluna do 500 zł ★ Ranking TOP10 listopad 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaka lampka nocna Euluna do 500 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł (bardzo tanie propozycje) jest aktualny na listopad 2022.

1 # Lampka nocna z abażurem sierra mirror marki Lysne

Lampka nocna z abażurem sierra mirror marki Lysne Najniższa Cena Online Lampka nocna SIERRA MIRROR to bardzo zgrabny i estetyczny model oprawy oświetleniowej, który zyskał ostatnimi czasy dość sporą rzeszę sympatyków. Model ten nie tylko genialnie prezentować się będzie na szafce nocnej, gdyż jej niepowtarzalny design wpasuje się także w przestrzeń salonu, korytarza czy nawet kuchni. Abażur o średnicy 30 cm wyprodukowany z błyszczącej folii PVC w kolorze miedzi idealnie pokazuje się z czterema, czarnymi, metalowymi nóżkami. Po włączeniu lampy z wnętrza klosza dostrzegalny jest główny punkt światła w postaci żarówki, który nieśmiało przebija się poprzez powierzchnię osłony. Abażur rozbłyska przyjemnym światłem, co sprawia, że całe wnętrze skąpane jest w ciepłym i błogim blasku niczym niebo o zachodzie słońca. Lampka stołowa w stylu glamour SIERRA z linii MIRROR zaprojektowana przez polskiego producenta oświetlenia LYSNE.PL wyekwipowana jest we włącznik ręczny umiejscowiony na przewodzie zasilającym, który luźno opada z górnej części stelaża. Długość przewodu zasilającego wynosi 150 cm. Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED. Żarówka mocowana jest na oprawkę o obszernym gwincie E27. Wysokość lampy nocnej na stolik nocny to 50 cm, a jej szerokość wynosi 30 cm. Czworonożna lampa stołowa w stylu industrialnym jak każdy produkt przystępny w sklepie z progresywnym oświetleniem LYSNE.PL może poszczycić się etykietą „made in Poland", a także unijnym dokumentem zgodności CE wyrobów elektrycznych. progresywna lampa stołowa SIERRA sprawdzi się genialnie w duecie z oświetleniem z linii MIRROR – lampą wiszącą SINTRA, postępowym plafonem DUBAJ, lampą stojącą SEWILLA, a także lampą ścienną MODENA.
 • Producent LYSNE 

2 # Stylowa lampka nocna na stalowym stelażu - EX936-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Stylowa lampka nocna na stalowym stelażu - EX936-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wykwintnie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? przedstawiamy Ci rozwiązanie - zachwycająca lampka EX936-Soveta tworzona poprzez producenta Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to z reguły jest wykwintną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie również zadanie stoi przed elegancką lampką EX936-Soveta. Stworzona z miłości i pasji do ładna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wysmakowaną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami wytwarza ciepłą i przytulną aurę. rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, oszałamiając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Nieprzeciętny by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru znakomicie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. By sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

3 # Lumes Lampka nocna do sypialni na czarnym stelażu - ex933-soveta - 5 kolorów

Lumes Lampka nocna do sypialni na czarnym stelażu - ex933-soveta - 5 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wytwornie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden niezawodny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? pokazujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX933-Soveta wykonana przez firmę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, że spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to przeważnie jest gustowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX933-Soveta. Wytwarzana z miłości i pasji do błyskotliwa, zachwyca swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wytworną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami stwarza ciepłą i przytulną aurę. znakomicie spełni oczekiwania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Nadzwyczajnie odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Wspaniały by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru doskonale rozproszy światło, wytwarzając atmosferę relaksu i odprężenia. Żeby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

4 # Lumes Lampka nocna trójnóg na srebrnym stelażu - ex928-soveti - 18 kolorów

Lumes Lampka nocna trójnóg na srebrnym stelażu - ex928-soveti - 18 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, aby za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wytwornie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? przedstawiamy Ci rozwiązanie - oszałamiająca lampka EX928-Soveti wytworzona poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, pełną wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to typowo jest szykowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX928-Soveti. Wytwarzana z miłości i pasji do piękna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest szykowną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami buduje ciepłą i przytulną aurę. nadzwyczajnie sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Wspaniale odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Bardzo korzystnym pomysłem będzie umieszczenie jej w biurze albo gabinecie, gdzie wprowadzi błogą, domową atmosferę. Co więcej, bez obaw możesz zastosować ją w pokoju Twojego dziecka. Wieczorami i nocą delikatnie oświetli dany fragment przestrzeni, gwarantując Twojej latorośli spokojny i bezpieczny sen. Subtelne światło wyciągające się spod urodziwego abażura wprowadzi atmosferę relaksu i odprężenia. Klosz lampki dostępny jest w aż 18 pięknych wersjach kolorystycznych. Wybierz więc swój kolor i stwórz własną, unikatową lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

5 # Nowoczesna lampka nocna na białym stelażu - EX932-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Nowoczesna lampka nocna na białym stelażu - EX932-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, żeby za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wykwintnie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezawaryjny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? ukazujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX932-Soveta wytworzona poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, pełną wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to z zasady jest wyszukaną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie też zadanie stoi przed elegancką lampką EX932-Soveta. Wytworzona z miłości i pasji do efektowna, oszałamia swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wykwintną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami buduje ciepłą i przytulną aurę. wspaniale sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, zniewalając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Idealny by spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze albo odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru doskonale rozproszy światło, stwarzając atmosferę relaksu i odprężenia. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

6 # Designerska lampka nocna na złotym stelażu - EX937-Soveta - 5 kolorów, 16510/47

Designerska lampka nocna na złotym stelażu - EX937-Soveta - 5 kolorów, 16510/47 Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i wyszukanie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden bezusterkowy sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? ukazujemy Ci rozwiązanie - zachwycająca lampka EX937-Soveta produkowana poprzez markę Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, że spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to głównie jest gustowną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie także zadanie stoi przed elegancką lampką EX937-Soveta. Stworzona z miłości i pasji do ładna, zachwyca swym szlachetnym designem. W ciągu dnia jest szykowną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami kreuje ciepłą i przytulną aurę. nieprzeciętnie sprawdzi się w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Perfekcyjnie odegra rolę lampki nocnej, olśniewając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Świetny aby spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru świetnie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

7 # Lumes Skandynawska lampka nocna na srebrnym stelażu - ex934-soveta - 5 kolorów

Lumes Skandynawska lampka nocna na srebrnym stelażu - ex934-soveta - 5 kolorów Najniższa Cena Online Jak sprawić, by za dnia Twoje wnętrze prezentowało się elegancko, stylowo i gustownie, nocą zaś przytulnie i klimatycznie? Jest jeden niezawodny sposób, który zaczaruje Twój świat zmieniając go w krainę nowych doznań... Chcesz go poznać? prezentujemy Ci rozwiązanie - olśniewająca lampka EX934-Soveta produkowana przez producenta Lumes! Choć Twoje wnętrze i jego aranżacja jest kompletna, nigdy nie zabraknie w niej miejsca na klimatyczną, całkowitą wdzięku lampkę. Pomimo, iż spełnia swoją podstawową funkcję oświetleniową, to głównie jest wyszukaną dekoracją zdobiącą przestrzeń wokół siebie. Takie również zadanie stoi przed elegancką lampką EX934-Soveta. Produkowana z miłości i pasji do ładna, olśniewa swoim szlachetnym designem. W ciągu dnia jest wyszukaną ozdobą nadającą Twojemu wnętrzu charakteru, wieczorami formuje ciepłą i przytulną aurę. perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w salonie i pokoju dziennym stojąc na komodzie, szafce czy stoliku. Rewelacyjnie odegra rolę lampki nocnej, zniewalając Cię swoją ujmującą aparycją. Sypialnia stanie się oazą spokoju, w której zapanuje przytulny, ciepły klimat. Świetny aby spędzić czas z ukochaną osobą, oddać się lekturze lub odpocząć po całym dniu. Złote wnętrze abażuru wyśmienicie rozproszy światło, tworząc atmosferę relaksu i odprężenia. Żeby sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych, abyś sam mógł wybrać swoją ulubioną! Usiądź więc wygodnie i skomponuj swoją lampkę! Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.
 • Producent Lumes 

8 # Czarna okrągła druciana lampa podłogowa - d034-lisen marki Lumes

Czarna okrągła druciana lampa podłogowa - d034-lisen marki Lumes Najniższa Cena Online Ciepłe światło powoduje, że wnętrze staje się przytulne - uspokaja, odpręża i wprowadza w pogodny nastrój. Zimne natomiast - sprzyja w koncentracji, pomaga w skupieniu i pobudza do działania. Pomyślałbyś,kolor może posiadać tak duże znaczenie? spore ma wygląd przestrzeni, która nas otacza - bo przecież każdy lubi spędzić czas w efektownym miejscu... A zatem połącz to w całość - wybierz odpowiednią dla siebie barwę światła, opraw ją w atrakcyjną ramę jaką jest czarna lampa podłogowa D034-Lisen i spraw, żeby urządzone przez Ciebie wnętrze genialnie dopasowało się do Twoich potrzeb zaskakując równocześnie niebanalnym designem! Oświetlenie jest nieodłącznym elementem każdej aranżacji. Wybierając je do swojego mieszkania z reguły zwracamy uwagę na jego praktyczną stronę - lecz czy to oznacza, że musimy rezygnować z innowacyjnego designu? Otóż nie. Kiedyś lampa kojarzyła się jedynie ze źródłem światła - dziś, jest to kwintesencja korzystnie urządzonego mieszkania. Spora gama przystępnych wzorów eksponujących się modernistyczną formą zezwala na dopieszczenie wnętrza w najmniejszym jego calu. Dowodem na to jest nowa lampa nocna producenta Lumes D034-Lisen - połączenie elegancji, użyteczności oraz modernistycznego szyku. wykonana pod okiem najlepszych specjalistów potężna oprawa, jest gwarantem wielu lat satysfakcji, a także bezpiecznego używania. specyficzny fason jaki reprezentuje ten świetny projekt bezproblemowo zespoi się do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym. Wykwintna kolorystyka lampki nadzwyczajnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, dzięki czemu masz pewność,doskonale wkomponuje się w Twoją aranżację. Jest to znakomita sugestia równocześnie do salonu jak i sypialni czy też biura. Umieszczając lampę D034-Lisen w swej aranżacji bez wątpienia wprowadzisz do niej świeży powiew nowoczesnej elegancji i sprawisz, iż otaczająca Cię przestrzeń zyska niesamowicie spektakularny charakter.
 • Producent Lumes 

9 # Lumes Czarna nowoczesna lampka nocna - d041-ardos

Lumes Czarna nowoczesna lampka nocna - d041-ardos Najniższa Cena Online Znasz powiedzenie "Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci kim jesteś"? Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasze mieszkanie mówi o nas samych niezwykle sporo. Jesteś estetą? uwielbiasz, gdy wnętrze dopieszczone jest detalami? Postaw na szykowne oświetlenie, które nada całej aranżacji niezwykłego szyku i okaże Twój charakter! Poznaj nową czarną lampkę nocną D041-Ardos marki Lumes i przekonaj się jak doskonale dopracowane może być Twoje wnętrze! wyszukane oświetlenie to rewelacyjny sposób na podkreślenie charakteru wnętrza. Staje się niczym prawidłowo przypasowana biżuteria wyciągająca z stylizacji prawdziwy potencjał. Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja, a nie chcesz stwarzać większych kosztów? Postaw na detal - nowoczesna lampka nocna spełni oczekiwania nieprzeciętnie! D041-Ardos to nowy projekt producenta Lumes stworzony dla osób gustujących w niesztampowych aranżacjach. podkreśla się on zarówno genialną prezencją jak i wyjątkową jakością. Stojąc w centralnym punkcie pomieszczenia spektakularnie oświetli całą przestrzeń, wprowadzając do niej unikatowy nastrój. Na pewno dopełni Twoje wnętrze zaskakując swoją aparycją zarówno porą wieczorną jak i za dnia. Jej specyficzny fason sprawia,bez problemu zespoi się do wnętrz urządzonych w stylu bezkompromisowym, progresywnym, a także industrialnym. Lampka D041-Ardos to nadzwyczajna propozycja zarówno do salonu jak i kuchni czy też jadalni! nieśmiertelna kolorystyka lampki świetnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, a starannie wyselekcjonowane materiały wykorzystane do jego produkcji powodują,niewątpliwie będziesz radować się jej świetnym widokiem przez długi czas! Kliknij tutaj i przejrzyj ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz sprawne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!
 • Producent Lumes 

10 # Biała nowoczesna lampka nocna - D041-Ardos, MONOLIT-LN1-WHITE-589/LN1

Biała nowoczesna lampka nocna - D041-Ardos, MONOLIT-LN1-WHITE-589/LN1 Najniższa Cena Online Znasz powiedzenie "Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci kim jesteś"? Choć nieraz nie zdajemy sobie z tego sprawy, nasze mieszkanie mówi o nas samych wyjątkowo sporo. Jesteś estetą? uwielbiasz, gdy wnętrze dopieszczone jest detalami? Postaw na stylowe oświetlenie, które nada całej aranżacji niezwykłego szyku i okaże Twój charakter! Poznaj nową białą lampkę nocną D041-Ardos firmy Lumes i przekonaj się jak nieprzeciętnie dopracowane może być Twoje wnętrze! szykowne oświetlenie to doskonały sposób na podkreślenie charakteru wnętrza. Staje się niczym prawidłowo dobrana biżuteria wydobywająca z stylizacji prawdziwy potencjał. Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja, a nie chcesz generować obszerniejszych kosztów? Postaw na szczegół - progresywna lampka nocna sprawdzi się wspaniale! D041-Ardos to nowy projekt firmy Lumes wytwarzany dla osób gustujących w niesztampowych aranżacjach. podkreśla się on jednocześnie świetną prezencją jak i wyjątkową jakością. Stojąc w centralnym punkcie wnętrza spektakularnie oświetli całą przestrzeń, wprowadzając do niej wyjątkowy nastrój. Bez dwóch zdań dopełni Twoje wnętrze zaskakując swoją aparycją jednocześnie porą wieczorną jak i za dnia. Jej oryginalny styl sprawia,bezproblemowo złączy się do wnętrz urządzonych w stylu surowym, postępowym oraz industrialnym. Lampka D041-Ardos to wyśmienita sugestia jednocześnie do salonu jak i kuchni czy również jadalni! nieprzemijalna kolorystyka lampki idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy wnętrzarskie, a precyzyjnie wyselekcjonowane materiały wykorzystane do jego produkcji powodują,bez wątpienia będziesz radować się jej rewelacyjnym widokiem poprzez długi czas! Kliknij tutaj i przejrzyj ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz sprawne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!
 • Producent Lumes 

Podobne zestawienia z nocnymi lampkami:


Podsumowanie, czyli jaka lampka nocna Euluna do 500 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – listopad 2022.


Najchętniej wybierane lampki nocne Euluna do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze lampki nocne Euluna do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z nocnymi lampkami:


Dobre lampki nocne do 500 zł ★ Zestawienie listopad 2022 ★

Nadal bez lampki nocnej? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych nocnych lampek w cenie do 500 zł.


Krótkie FAQ o nocnych lampkach Euluna do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o nocnych lampkach Euluna do 500 zł?

Zawarte w rankingach informacje z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaka lampka nocna Euluna do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych nocnych lampkach Euluna do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie lampki nocne Euluna do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z lampkami nocnymi Euluna do 500 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach lampek nocnych Euluna do 500 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *