Ranking lamp sufitowych Ideus do 250 zł – Nasze TOP10 z sufitowymi lampami Ideus do 250 zł!

Poszukujesz odpowiedniej lampy sufitowej do kuchni? Polecamy nasze zestawienia z sufitowymi lampami Ideus do 250 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – grudzień 2023).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach lamp sufitowych Ideus do 250 zł.


Najlepsze lampy sufitowe Ideus do 250 zł ★ Ranking TOP10 grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wisząca lampa sufitowa Ideus do 250 zł była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking z sufitowymi lampami Ideus do 250 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 # Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół, 04098

Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół, 04098 Najniższa Cena Online Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąJeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z linii TOTEM jest wykonany z funkcjonalnych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Wykwintny kolor biały lampy sprawi, że lampa sprawdzi się równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal i tworzywo dzięki czemu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii TOTEM na pewno się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi scalisz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, eksponując zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie rewelacyjnie demonstruje się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić je do rozmaitego typu pomieszczeń.produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet mieści instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

2 # Ideus Nowoczesny plafon 4164 led 24w 4200k do salonu czarny złoty (5901477341649)

Ideus Nowoczesny plafon 4164 led 24w 4200k do salonu czarny złoty (5901477341649) Najniższa Cena Online nowoczesny plafon 4164 Ideus LED 24W 4200K do salonu czarny złoty w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najlepszym wydaniu, co tworzy szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Librus jest stworzony z praktycznych i trwałych tworzyw, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Szykowne połączenie kolorów biały oraz czarny lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zastosowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji Librus z pewnością się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi zjednoczysz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie świetnie demonstruje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zjednoczyć je do przeróżnego typu pomieszczeń.artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet mieści instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

3 # Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty, 4167

Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty, 4167 Najniższa Cena Online Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najlepszym wydaniu, co tworzy szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Librus jest tworzony z funkcjonalnych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Szykowne połączenie kolorów biały i czarny lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii Librus niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki poręcznemu kształtowi złączysz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie rewelacyjnie ukazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można połączyć je do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.komplet mieści instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

4 # Ideus Łazienkowy plafon 4162 led 48w 4100k natynkowy ip44 brązowy (5901477341625)

Ideus Łazienkowy plafon 4162 led 48w 4100k natynkowy ip44 brązowy (5901477341625) Najniższa Cena Online Łazienkowy plafon 4162 Ideus LED 48W 4100K natynkowy IP44 brązowy w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o tradycyjnym i innowacyjnym klimacie.Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Mono jest wykonany z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Wysmakowane połączenie odcieni biały i brązowy lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa wbudowany moduł LED o barwie zimnej 4100K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Mono z pewnością się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi scalisz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko optymalnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, eksponując zarazem ich szczegóły i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie perfekcyjnie przedstawia się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można scalić je do zróżnicowanego typu pomieszczeń.produkt atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.komplet zawiera instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

6 # Nasufitowa lampa atut 4154 led 36w 4100k metalowa ip44 wenge marki Ideus

Nasufitowa lampa atut 4154 led 36w 4100k metalowa ip44 wenge marki Ideus Najniższa Cena Online Nasufitowa lampa Atut 4154 Ideus LED 36W 4100K metalowa IP44 wenge w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model ATUT jest stworzony z funkcjonalnych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Wytworny odcień drewniany lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki czemu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa zastosowany moduł LED o barwie zimnej 4100K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii ATUT niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki ergonomicznemu kształtowi dopasujesz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie wyśmienicie ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zbratać je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.zestaw posiada instrukcję obsługi, a także elementy konieczne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

8 # Ideus Sufitowa lampa minimalistyczna totem led 48w do pokoju biała

Ideus Sufitowa lampa minimalistyczna totem led 48w do pokoju biała Najniższa Cena Online Sufitowa lampa surowa Totem LED 48W do pokoju biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najkorzystniejszym wydaniu, co wytwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i nowoczesnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością energooszczędne źródło światła LED TOTEM jest wytworzony z użytecznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wysmakowany kolor biały lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji TOTEM niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi złączysz ją do obecnej lub dopiero wytwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie znakomicie pokazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet gromadzi instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

9 # Plafon biały iryna led c 24w 03845 marki Ideus

Plafon biały iryna led c 24w 03845 marki Ideus Najniższa Cena Online Jadalniana plafoniera IRYNA 03845 Ideus LED 24W IP44 4200K pilot regulacja biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o tradycyjnym i postępowym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Iryna jest stworzony z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wysmakowany odcień biały lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji Iryna niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki użytecznemu kształtowi zwiążesz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie świetnie przedstawia się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można dopasować je do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.zestaw mieści instrukcję obsługi oraz części potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent IDEUS 

10 # Plafon biały DROPS LED C 24W IDEUS 03865, kolor biały

Plafon biały DROPS LED C 24W IDEUS 03865, kolor biały Najniższa Cena Online Plafon kuchenny DROPS 03865 Ideus LED 24W 4200K IP44 pilot regulacja biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i postępowym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Drops jest wytwarzany z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wyszukany kolor biały lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to tworzywo i metal dzięki czemu będzie ona nietrudna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa wbudowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Drops bez wątpienia się w nich sprawdzi. Dzięki praktycznemu kształtowi zintegrujesz ją do obecnej albo dopiero wytwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie doskonale ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zbratać je do różnorodnego rodzaju pomieszczeń.artykuł dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet zawiera instrukcję obsługi, a także komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent IDEUS 

Podobne zestawienia z wiszącymi lampami sufitowymi:


Najtańsze lampy sufitowe Ideus do 250 zł ★ Ranking TOP10 grudzień 2023 ★

Poniżej prezentujemy, jaka wisząca lampa sufitowa Ideus do 250 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi sufitowymi lampami Ideus do 250 zł jest aktualny na grudzień 2023.

1 # Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół, 04098

Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół, 04098 Najniższa Cena Online Sufitowa lampa ledowa Totem 48W biała do kuchni nad stół w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąJeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z linii TOTEM jest wykonany z funkcjonalnych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Wykwintny kolor biały lampy sprawi, że lampa sprawdzi się równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal i tworzywo dzięki czemu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii TOTEM na pewno się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi scalisz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, eksponując zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie rewelacyjnie demonstruje się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić je do rozmaitego typu pomieszczeń.produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet mieści instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

2 # Ideus Nowoczesny plafon 4164 led 24w 4200k do salonu czarny złoty (5901477341649)

Ideus Nowoczesny plafon 4164 led 24w 4200k do salonu czarny złoty (5901477341649) Najniższa Cena Online nowoczesny plafon 4164 Ideus LED 24W 4200K do salonu czarny złoty w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najlepszym wydaniu, co tworzy szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Librus jest stworzony z praktycznych i trwałych tworzyw, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Szykowne połączenie kolorów biały oraz czarny lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zastosowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji Librus z pewnością się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi zjednoczysz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie świetnie demonstruje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zjednoczyć je do przeróżnego typu pomieszczeń.artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet mieści instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

3 # Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty, 4167

Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty, 4167 Najniższa Cena Online Ledowy plafon do sypialni 4167 Ideus 24W 4200K czarny złoty w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najlepszym wydaniu, co tworzy szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Librus jest tworzony z funkcjonalnych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Szykowne połączenie kolorów biały i czarny lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii Librus niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki poręcznemu kształtowi złączysz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie rewelacyjnie ukazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można połączyć je do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.komplet mieści instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

4 # Ideus Łazienkowy plafon 4162 led 48w 4100k natynkowy ip44 brązowy (5901477341625)

Ideus Łazienkowy plafon 4162 led 48w 4100k natynkowy ip44 brązowy (5901477341625) Najniższa Cena Online Łazienkowy plafon 4162 Ideus LED 48W 4100K natynkowy IP44 brązowy w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o tradycyjnym i innowacyjnym klimacie.Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Mono jest wykonany z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Wysmakowane połączenie odcieni biały i brązowy lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa wbudowany moduł LED o barwie zimnej 4100K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Mono z pewnością się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi scalisz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko optymalnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, eksponując zarazem ich szczegóły i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie perfekcyjnie przedstawia się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można scalić je do zróżnicowanego typu pomieszczeń.produkt atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.komplet zawiera instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

6 # Nasufitowa lampa atut 4154 led 36w 4100k metalowa ip44 wenge marki Ideus

Nasufitowa lampa atut 4154 led 36w 4100k metalowa ip44 wenge marki Ideus Najniższa Cena Online Nasufitowa lampa Atut 4154 Ideus LED 36W 4100K metalowa IP44 wenge w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model ATUT jest stworzony z funkcjonalnych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Wytworny odcień drewniany lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki czemu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa zastosowany moduł LED o barwie zimnej 4100K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii ATUT niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki ergonomicznemu kształtowi dopasujesz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko adekwatnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie wyśmienicie ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zbratać je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.zestaw posiada instrukcję obsługi, a także elementy konieczne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

8 # Ideus Sufitowa lampa minimalistyczna totem led 48w do pokoju biała

Ideus Sufitowa lampa minimalistyczna totem led 48w do pokoju biała Najniższa Cena Online Sufitowa lampa surowa Totem LED 48W do pokoju biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najkorzystniejszym wydaniu, co wytwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i nowoczesnym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością energooszczędne źródło światła LED TOTEM jest wytworzony z użytecznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wysmakowany kolor biały lampy sprawi, że lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji TOTEM niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi złączysz ją do obecnej lub dopiero wytwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie znakomicie pokazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zespolić je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet gromadzi instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent Ideus 

9 # Plafon biały iryna led c 24w 03845 marki Ideus

Plafon biały iryna led c 24w 03845 marki Ideus Najniższa Cena Online Jadalniana plafoniera IRYNA 03845 Ideus LED 24W IP44 4200K pilot regulacja biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najkorzystniejszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o tradycyjnym i postępowym klimacie.Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Iryna jest stworzony z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wysmakowany odcień biały lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal, a także tworzywo dzięki temu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z kolekcji Iryna niewątpliwie się w nich sprawdzi. Dzięki użytecznemu kształtowi zwiążesz ją do obecnej lub dopiero tworzącej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie świetnie przedstawia się pojedynczo i w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można dopasować je do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.zestaw mieści instrukcję obsługi oraz części potrzebne do złożenia sprzętu.
 • Producent IDEUS 

10 # Plafon biały DROPS LED C 24W IDEUS 03865, kolor biały

Plafon biały DROPS LED C 24W IDEUS 03865, kolor biały Najniższa Cena Online Plafon kuchenny DROPS 03865 Ideus LED 24W 4200K IP44 pilot regulacja biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i postępowym klimacie.Lampa znamionuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.Model Drops jest wytwarzany z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wyszukany kolor biały lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to tworzywo i metal dzięki czemu będzie ona nietrudna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa wbudowany moduł LED o barwie zimnej 4200K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Drops bez wątpienia się w nich sprawdzi. Dzięki praktycznemu kształtowi zintegrujesz ją do obecnej albo dopiero wytwarzającej się aranżacji pokoju. Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oświetlenie doskonale ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zbratać je do różnorodnego rodzaju pomieszczeń.artykuł dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.pakiet zawiera instrukcję obsługi, a także komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.
 • Producent IDEUS 

Podobne zestawienia z wiszącymi lampami sufitowymi:


Podsumowanie, czyli jaka wisząca lampa sufitowa Ideus do 250 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – grudzień 2023.


Najchętniej wybierane lampy sufitowe Ideus do 250 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze lampy sufitowe Ideus do 250 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z wiszącymi lampami sufitowymi:


Polecane lampy sufitowe wiszące do 250 zł ★ Zestawienie grudzień 2023 ★

Nadal bez lampy sufitowej? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych wiszących lamp sufitowych do 250 zł.


Krótkie FAQ o lampach sufitowych Ideus do 250 zł

#1 Gdzie szukać opinii o lampach sufitowych Ideus do 250 zł?

Zawarte w rankingach informacje z sufitowymi lampami Ideus do 250 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka wisząca lampa sufitowa Ideus do 250 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych lampach sufitowych Ideus do 250 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie lampy sufitowe Ideus do 250 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z sufitowymi lampami Ideus do 250 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach lamp sufitowych Ideus do 250 zł to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *