Ranking krajalnic gastronomicznych do 300 zł – Nasze TOP10 z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł!

Poszukujesz odpowiedniej krajalnicy do chleba, warzyw czy też wędlin? Polecamy nasze zestawienia z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – lipiec 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach krajalnic gastronomicznych do 300 zł.


Najlepsze krajalnice gastronomiczne do 300 zł ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka krajalnica gastronomiczna do 300 zł była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł jest aktualny na lipiec 2024.

1 # Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem - kod Product ID

Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem - kod Product ID Najniższa Cena Online Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem, Obróbka mechaniczna warzyw wymaga czasu i energii – w restauracjach, barach, lokalach fast food czy stołówkach potrzebna jest szatkownica. Hendi przygotowało sprawne urządzenie, które powoduje, iż poszatkowanie główek kapusty czy pokrojenie kilkuset warzyw nie zajmuje dużo czasu. Będzie {pomocn|przydatn)a tam, gdzie przygotowuje się duże ilości frytek, sałatek czy warzyw na bulion. Profesjonalna szatkownica Hendi przyspieszy proces obróbki, a także zapewni komfort pracy i przyniesie oszczędności. Krojenie produktów szatkownicą Hendi jest bezpieczniejsze i higieniczne. Szatkownica umożliwia obróbkę warzyw na wiele sposobów. Szatkownica Hendi ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem, Szatkownica ręczna do warzyw – typ V z podwójnym ostrzem. Doskonale sprawdza się w gastronomii oraz w domowych warunkach. Cechy produktu: Wykonana ze stali nierdzewnej i czarnego tworzywa ABS, Główne ostrze tnące w kształcie litery V, drugie karbowane, Łatwa regulacja grubości krojenia obu ostrzy, Składana podpórka z antypoślizgowymi nóżkami, Dwa dodatkowe ostrza do krojenia w słupki julienne i frytki: 6 i 9 mm, Pojemnik do bezpiecznego przechowywania ostrzy, Element dociskowy z polipropylenu z metalowymi bolcami do mocowania warzyw, --//--, Charakterystyka, Kolor, Czarny, Srebro, Materiały, Materiał, Stal nierdzewna, Sposób użycia, Można myć w zmywarkach, tak, Wymiary, Długość (mm), 530, Szerokość (mm), 165, Wysokość (mm), 203
  • Producent Hendi 

Podobne zestawienia z krajalnicami domowymi i gastronomicznymi:


Najtańsze krajalnice gastronomiczne do 300 zł ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka krajalnica gastronomiczna do 300 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł w niskiej cenie jest aktualny na lipiec 2024.

4 # Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem - kod Product ID

Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem - kod Product ID Najniższa Cena Online Hendi Szatkownica ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem, Obróbka mechaniczna warzyw wymaga czasu i energii – w restauracjach, barach, lokalach fast food czy stołówkach niezbędna jest szatkownica. Hendi przygotowało wydajne urządzenie, które powoduje, że poszatkowanie główek kapusty czy pokrojenie kilkuset warzyw nie zajmuje dużo czasu. Będzie {pomocn|przydatn)a tam, gdzie przygotowuje się duże ilości frytek, sałatek czy warzyw na bulion. Profesjonalna szatkownica Hendi przyspieszy proces obróbki, a także zapewni komfort pracy i przyniesie oszczędności. Krojenie produktów szatkownicą Hendi jest bezpieczniejsze i higieniczne. Szatkownica umożliwia obróbkę warzyw na wiele sposobów. Szatkownica Hendi ręczna do warzyw z podwójnym ostrzem, Szatkownica ręczna do warzyw – typ V z podwójnym ostrzem. Doskonale sprawdza się w gastronomii oraz w domowych warunkach. Cechy produktu: Wykonana ze stali nierdzewnej i czarnego tworzywa ABS, Główne ostrze tnące w kształcie litery V, drugie karbowane, Łatwa regulacja grubości krojenia obu ostrzy, Składana podpórka z antypoślizgowymi nóżkami, Dwa dodatkowe ostrza do krojenia w słupki julienne i frytki: 6 i 9 mm, Pojemnik do bezpiecznego przechowywania ostrzy, Element dociskowy z polipropylenu z metalowymi bolcami do mocowania warzyw, --//--, Charakterystyka, Kolor, Czarny, Srebro, Materiały, Materiał, Stal nierdzewna, Sposób użycia, Można myć w zmywarkach, tak, Wymiary, Długość (mm), 530, Szerokość (mm), 165, Wysokość (mm), 203
  • Producent Hendi 

Podobne zestawienia z krajalnicami domowymi i gastronomicznymi:


Podsumowanie, czyli jaka krajalnica gastronomiczna do 300 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – lipiec 2024.


Najchętniej wybierane krajalnice gastronomiczne do 300 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze krajalnice gastronomiczne do 300 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z krajalnicami domowymi i gastronomicznymi:


Najlepsze krajalnice gastronomiczne ★ Ranking lipiec 2024 ★

Nadal bez krajalnicy? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych profesjonalnych krajalnic z zastosowaniem w gastronomii.


Krótkie FAQ o krajalnicach gastronomicznych do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o krajalnicach gastronomicznych do 300 zł?

Zawarte w rankingach informacje z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka krajalnica gastronomiczna do 300 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych krajalnicach gastronomicznych do 300 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie krajalnice gastronomiczne do 300 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z gastronomicznymi krajalnicami do 300 zł zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach krajalnic gastronomicznych do 300 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *