Ranking gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Resto Quality – Nasze TOP10 z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality!

Poszukujesz odpowiedniego gastronomicznego ekspresu? Polecamy nasze zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – październik 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Resto Quality.


Najlepsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Resto Quality ★ Ranking TOP10 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Resto Quality był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality jest aktualny na październik 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezusterkowe i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku parametry technologiczne: wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion typowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze.zwiększoną moc zapewniający dużą sprawność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

2 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie oczekiwania dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. mają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezusterkowe i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i niezawodne ekspresy dedykowane do gastronomii, miedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zaimplementowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne lub manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, właściwości techniczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 3,5 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, ilość grup: 2, efektywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych dla każdej grupy, program automatycznego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, standardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni mistrzowski ekspres wyprodukowany w Hiszpanii, posiada miedziany bojler o obfitej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze, rozszerzoną moc gwarantujący dużą efektywność, ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
 • Producent Resto Quality 

3 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z znamionują się szykownym i solidnym designem, który bez dwóch zdań przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy, a także manometrem. Obudowa pozostała wytworzona kompletnie ze stali rdzoodpornej. Urządzenia posiadają miedziany bojler gwarantujący stabilną pracę urządzenia i taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa w całości stworzona ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepławbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWskuteczność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dostosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekcharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres stworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.stylowa , a także niebanalny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze.Kompaktowe wymiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

4 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to wydajne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są niezawodne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, gwarantuje stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuparametry techniczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni fachowy ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i bardzo prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

5 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i proste w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są niezawodne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:fachowe i bezawaryjne ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzaimplementowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkucechy technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lilość grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

6 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są niezawodne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, zapewnia zrównoważoną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: fachowe i niezawodne ekspresy dedykowane do gastronomii, miedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zastosowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne albo manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, cechy techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 2,78 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, liczba grup: 2, efektywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupy, program samoczynnego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, typowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni mistrzowski ekspres wyprodukowany w Hiszpanii, ma miedziany bojler o obfitej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest bezawaryjny i nad wyraz prosty w obsłudze, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
 • Producent Resto Quality 

7 # Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS

Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z cechują się stylowym i mocnym designem, który bez wątpienia przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy i manometrem. Pokrywa została wyprodukowana całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:pokrywa w całości wytwarzana ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła wbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 różnych dawek pojemnościowych automatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniazaimplementowany młynek Tranquilomożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 3,1 kWwydajność: 240 filiżanek espresso/hwymiary zewnętrzne: 460x590x530 mmobjętość bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (przystosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanektypowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.elegancka , a także atrakcyjny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezawaryjny i bardzo prosty w obsłudze.ma czytelny manometr usprawniający kontrolę procesu parzenia kawy. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.zastosowany młynek powoduje, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być dedykowana bardzo niewiele znacząca powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

8 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 2 kolbowy z wbudowanym młynkiem z2gr plus

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 2 kolbowy z wbudowanym młynkiem z2gr plus Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z cechują się stylowym i konkretnym designem, który bez dwóch zdań przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Obudowa została wytwarzana kompletnie ze stali rdzoodpornej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia oraz taką samą jakość parzonej kawy. Opis:przystępna wersja z wbudowanym młynkiem żarnowym i manometrempokrywa kompletnie wyprodukowana ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzaimplementowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupysamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze2 dysze do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciwbudowany młynek Tranquiloprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy technologiczne:liczba grup: 2zasilanie: 230Vmoc: 3,68 kWskuteczność: 480 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 680x590x530 mmobjętość bojlera: 11,5 lOpcje:wersja Take away (przystosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekcharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba2x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.gustowna oraz atrakcyjny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezusterkowy i wyjątkowo prosty w obsłudze.posiada czytelny manometr usprawniający kontrolę cyklu parzenia kawy. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.zastosowany młynek sprawia, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być przeznaczona wyjątkowo minimalna powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Resto Quality ★ Ranking TOP10 październik 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Resto Quality jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z bardzo tanimi ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality jest aktualny na październik 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezusterkowe i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku parametry technologiczne: wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion typowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze.zwiększoną moc zapewniający dużą sprawność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

2 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie oczekiwania dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. mają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z serii MRC są bezusterkowe i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i niezawodne ekspresy dedykowane do gastronomii, miedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zaimplementowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne lub manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, właściwości techniczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 3,5 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, ilość grup: 2, efektywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek objętościowych dla każdej grupy, program automatycznego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, standardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni mistrzowski ekspres wyprodukowany w Hiszpanii, posiada miedziany bojler o obfitej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze, rozszerzoną moc gwarantujący dużą efektywność, ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
 • Producent Resto Quality 

3 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z znamionują się szykownym i solidnym designem, który bez dwóch zdań przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy, a także manometrem. Obudowa pozostała wytworzona kompletnie ze stali rdzoodpornej. Urządzenia posiadają miedziany bojler gwarantujący stabilną pracę urządzenia i taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa w całości stworzona ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepławbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWskuteczność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (dostosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekcharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres stworzony w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.stylowa , a także niebanalny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezawaryjny i szczególnie prosty w obsłudze.Kompaktowe wymiary powodują, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

4 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to wydajne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są niezawodne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, gwarantuje stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuparametry techniczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni fachowy ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i bardzo prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

5 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i proste w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są niezawodne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zagwarantuje jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:fachowe i bezawaryjne ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzaimplementowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkucechy technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lilość grup: 2wydajność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o sporej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

6 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i łatwe w obsłudze. Posiadają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są niezawodne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany w środku, zapewnia zrównoważoną pracę urządzenia i jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: fachowe i niezawodne ekspresy dedykowane do gastronomii, miedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zastosowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne albo manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, cechy techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 2,78 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, liczba grup: 2, efektywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupy, program samoczynnego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, typowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni mistrzowski ekspres wyprodukowany w Hiszpanii, ma miedziany bojler o obfitej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest bezawaryjny i nad wyraz prosty w obsłudze, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
 • Producent Resto Quality 

7 # Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS

Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z wbudowanym młynkiem RESTO QUALITY Z1GR PLUS Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z cechują się stylowym i mocnym designem, który bez wątpienia przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy i manometrem. Pokrywa została wyprodukowana całkowicie ze stali nierdzewnej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:pokrywa w całości wytwarzana ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła wbudowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 różnych dawek pojemnościowych automatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniazaimplementowany młynek Tranquilomożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry techniczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 3,1 kWwydajność: 240 filiżanek espresso/hwymiary zewnętrzne: 460x590x530 mmobjętość bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (przystosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanektypowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres wykonany w Hiszpanii.posiada miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.elegancka , a także atrakcyjny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezawaryjny i bardzo prosty w obsłudze.ma czytelny manometr usprawniający kontrolę procesu parzenia kawy. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.zastosowany młynek powoduje, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być dedykowana bardzo niewiele znacząca powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

8 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 2 kolbowy z wbudowanym młynkiem z2gr plus

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 2 kolbowy z wbudowanym młynkiem z2gr plus Najniższa Cena Online bezawaryjne ekspresy do kawy z linii Z cechują się stylowym i konkretnym designem, który bez dwóch zdań przyciąga uwagę. Występują w wersjach z zastosowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Obudowa została wytwarzana kompletnie ze stali rdzoodpornej. Urządzenia mają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia oraz taką samą jakość parzonej kawy. Opis:przystępna wersja z wbudowanym młynkiem żarnowym i manometrempokrywa kompletnie wyprodukowana ze stali nierdzewnejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzaimplementowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek pojemnościowych dla każdej grupysamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze2 dysze do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w sytuacji braku wody w sieciwbudowany młynek Tranquiloprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncechy technologiczne:liczba grup: 2zasilanie: 230Vmoc: 3,68 kWskuteczność: 480 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 680x590x530 mmobjętość bojlera: 11,5 lOpcje:wersja Take away (przystosowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekcharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba2x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni profesjonalny ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.gustowna oraz atrakcyjny wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest bezusterkowy i wyjątkowo prosty w obsłudze.posiada czytelny manometr usprawniający kontrolę cyklu parzenia kawy. Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.zastosowany młynek sprawia, że na miejsce w którym przygotowywana jest kawa może być przeznaczona wyjątkowo minimalna powierzchnia. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
 • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Podsumowanie, czyli jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Resto Quality najlepszy?

Aktualizacja zestawienia – październik 2022.


Najchętniej wybierane ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Resto Quality ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Resto Quality ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Rekomendowane gastronomiczne ekspresy do kawy ciśnieniowe ★ Ranking październik 2022 ★

Nadal bez ekspresu gastronomicznego? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych ciśnieniowych ekspresów do kawy dla gastronomii.


Krótkie FAQ o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Resto Quality

#1 Gdzie szukać opinii o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Resto Quality?

Zawarte w rankingach informacje z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy Resto Quality najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy Resto Quality warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy Resto Quality są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii Resto Quality zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy Resto Quality to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.