Ranking gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy – Nasze TOP10 z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii!

Poszukujesz odpowiedniego gastronomicznego ekspresu? Polecamy nasze zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – wrzesień 2022).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy.


Najlepsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy ★ Ranking TOP10 wrzesień 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii jest aktualny na wrzesień 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. Mają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z serii MRC są niezawodne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zapewnia stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku parametry technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion standardowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni profesjonalny ekspres wytwarzany w Hiszpanii.posiada miedziany bojler o obszernej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze.rozszerzoną moc zapewniający dużą efektywność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą szybkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

4 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. mają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są bezusterkowe i solidne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, gwarantuje zrównoważoną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:fachowe i bezusterkowe ekspresy asygnowane do gastronomii, miedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zastosowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne albo manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, właściwości technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 3,5 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, liczba grup: 2, produktywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 najróżniejszych dawek pojemnościowych dla każdej grupy, program samoczynnego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, standardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni fachowy ekspres wytworzony w Hiszpanii, ma miedziany bojler o sporej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze, zwiększoną moc gwarantujący dużą produktywność, ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
  • Producent Resto Quality 

5 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online bezusterkowe ekspresy do kawy z linii Z cechują się wysmakowanym i solidnym designem, który na pewno przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Obudowa pozostała wykonana w pełni ze stali rdzoodpornej. Urządzenia posiadają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa w pełni stworzona ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepłazaimplementowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry technologiczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWsprawność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (przypasowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekstandardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni fachowy ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.gustowna , a także ciekawy wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze.Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

6 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i nietrudne w obsłudze. Posiadają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są bezawaryjne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany we wnętrzu, zapewnia stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i niezawodne ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2skuteczność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 najróżniejszych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o szerokiej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

10 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to efektywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie oczekiwania dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. Posiadają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, że ekspresy z kolekcji MRC są bezawaryjne i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany we wnętrzu, zapewnia jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i bezawaryjne ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuparametry technologiczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni fachowy ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezawaryjny i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy ★ Ranking TOP10 wrzesień 2022 ★

Poniżej prezentujemy, jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z bardzo tanimi ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii jest aktualny na wrzesień 2022.

1 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa | mrc2gr tall cup Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to skuteczne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymagania dla korzystnego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. Mają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z serii MRC są niezawodne i mocne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, zapewnia stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są trafne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte i inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i bezusterkowe ekspresy dedykowane do gastronomiimiedziany bojler, a także rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku parametry technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 3,5 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/h Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem: możliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion standardowe wyposażenie: 1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?: Jest to w pełni profesjonalny ekspres wytwarzany w Hiszpanii.posiada miedziany bojler o obszernej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze.rozszerzoną moc zapewniający dużą efektywność.Ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą szybkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

4 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy | wysoka grupa Ekspresy z linii MRC to sprawne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie wymogi dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. mają wszystkie potrzebne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technikach. Oznacza to, że ekspresy z linii MRC są bezusterkowe i solidne. Miedziany bojler, zamontowany wewnątrz, gwarantuje zrównoważoną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:fachowe i bezusterkowe ekspresy asygnowane do gastronomii, miedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wody, bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, zastosowana pompa wolumetryczna, wstępne zaparzanie pre-infusion, elektroniczne albo manualne sterowanie, samoczynne napuszczanie wody, sygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze, 1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku, właściwości technologiczne:rozmiary zewnętrzne: 660x540x480 mm, moc: 3,5 kW, zasilanie: 230V, bojler: 11,5 l, liczba grup: 2, produktywność: 480 filiżanek espresso/h, Funkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 najróżniejszych dawek pojemnościowych dla każdej grupy, program samoczynnego czyszczenia, możliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusion, standardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba, 1x podwójna kolba, 1x wąż zasilający, 1x wąż odpływowy, 1x membrana czyszcząca, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:jest to w pełni fachowy ekspres wytworzony w Hiszpanii, ma miedziany bojler o sporej objętości z wymiennikiem ciepła na każdą grupę, jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze, zwiększoną moc gwarantujący dużą produktywność, ma specjalnie zaprojektowaną wyższą grupę umożliwiającą prędkie przygotowanie kaw na wynos. 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski
  • Producent Resto Quality 

5 # Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini

Resto quality Ekspres ciśnieniowy do kawy 1 kolbowy z1gr mini Najniższa Cena Online bezusterkowe ekspresy do kawy z linii Z cechują się wysmakowanym i solidnym designem, który na pewno przyciąga uwagę. Występują w wersjach z wbudowanym młynkiem do kawy oraz manometrem. Obudowa pozostała wykonana w pełni ze stali rdzoodpornej. Urządzenia posiadają miedziany bojler zapewniający zrównoważoną pracę urządzenia, a także taką samą jakość parzonej kawy. Opis:obudowa w pełni stworzona ze stali rdzoodpornejmiedziany bojler oraz rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepłazaimplementowana pompa wolumetrycznaelektroniczne sterowaniemożliwość zaprogramowania 4 przeróżnych dawek pojemnościowych samoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątku zabezpieczenie wyłączające grzałki bojlera w przypadku braku wody w sieciprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusionparametry technologiczne:ilość grup: 1zasilanie: 230Vmoc: 2,8 kWsprawność: 240 filiżanek espresso/hrozmiary zewnętrzne: 460x590x530 mmpojemność bojlera: 6 lOpcje:wersja Take away (przypasowana do wysokich szklanek/kubków)elektryczny podgrzewacz filiżanekstandardowe wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Z?:Jest to w pełni fachowy ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.gustowna , a także ciekawy wygląd, który przyciąga spojrzenia.Jest niezawodny i niezwykle prosty w obsłudze.Kompaktowe rozmiary sprawiają, iż zmieści się w większości lokali i nie zabierze cennego miejsca na barze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

6 # Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox

Resto quality Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr inox Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to produktywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie kryteria dla dobrego espresso. Urządzenia są proste i nietrudne w obsłudze. Posiadają wszystkie konieczne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, iż ekspresy z kolekcji MRC są bezawaryjne i potężne. Miedziany bojler, zamontowany we wnętrzu, zapewnia stabilną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są adekwatne dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis: mistrzowskie i niezawodne ekspresy asygnowane do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęwbudowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne albo manualne sterowaniesamoczynne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuwłaściwości techniczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2skuteczność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 najróżniejszych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram samoczynnego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni mistrzowski ekspres tworzony w Hiszpanii.ma miedziany bojler o szerokiej obszerności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezusterkowy i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

10 # Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality

Ekspres do kawy | ciśnieniowy 2 kolbowy mrc2gr marki Resto quality Najniższa Cena Online Ekspresy z linii MRC to efektywne ekspresy do kawy, które spełniają wszystkie oczekiwania dla prawidłowego espresso. Urządzenia są proste i przystępne w obsłudze. Posiadają wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje, oparte na sprawdzonych technologiach. Oznacza to, że ekspresy z kolekcji MRC są bezawaryjne i konkretne. Miedziany bojler, zamontowany we wnętrzu, zapewnia jednostajną pracę urządzenia, a także jakość parzonej kawy na tym samym poziomie. Urządzenia są odpowiednie dla mniejszych kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są espresso, cappuccino, caffe latte oraz inne napoje na bazie espresso. Opis:profesjonalne i bezawaryjne ekspresy przeznaczone do gastronomiimiedziany bojler i rurki systemu prowadzenia wodybojler z wymiennikiem ciepła na każdą grupęzastosowana pompa wolumetrycznawstępne zaparzanie pre-infusionelektroniczne lub manualne sterowanieautomatyczne napuszczanie wodysygnał alarmujący o niskim poziomie wody w bojlerze1 dysza do pary, 1 dysza do wrzątkuparametry technologiczne:wymiary zewnętrzne: 660x540x480 mmmoc: 2,78 kWzasilanie: 230Vbojler: 11,5 lliczba grup: 2sprawność: 480 filiżanek espresso/hFunkcje modelu z elektronicznym sterowaniem:możliwość zaprogramowania 4 różnorodnych dawek objętościowych dla każdej grupyprogram automatycznego czyszczeniamożliwość ustawienia wstępnego zaparzania pre-infusioncharakterystyczne wyposażenie:1x pojedyncza kolba1x podwójna kolba1x wąż zasilający 1x wąż odpływowy1x membrana czyszcząca Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii MRC?:Jest to w pełni fachowy ekspres wykonany w Hiszpanii.ma miedziany bojler o znacznej pojemności z wymiennikiem ciepła na każdą grupę.Jest bezawaryjny i nad wyraz prosty w obsłudze.12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski.
  • Producent RESTO QUALITY 

Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Podsumowanie, czyli jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy najlepszy?

Aktualizacja zestawienia – wrzesień 2022.


Najchętniej wybierane ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z ekspresami gastronomicznymi:


Polecane gastronomiczne ekspresy do kawy ★ TOP6 wrzesień 2022 ★

Nadal bez ekspresu gastronomicznego? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking rekomendowanych ekspresów do kawy dla gastronomii.


Krótkie FAQ o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy

#1 Gdzie szukać opinii o gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy?

Zawarte w rankingach informacje z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami użytkowników.

#2 Jaki ciśnieniowy ekspres gastronomiczny do kawy najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gastronomicznych ekspresach ciśnieniowych do kawy warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ciśnieniowe ekspresy gastronomiczne do kawy są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ciśnieniowymi ekspresami do kawy dla gastronomii zostały opracowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach gastronomicznych ekspresów ciśnieniowych do kawy to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.