Ranking desek do prasowania LeifHeit do 500 zł – Nasze TOP10 z deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł!

Poszukujesz odpowiedniej deski do prasowania do domu? Polecamy nasze zestawienia z deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł, które są aktualizowane na bieżąco (Ostatnia aktualizacja – lipiec 2024).

Zachęcamy również do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach desek do prasowania LeifHeit do 500 zł.


Najlepsze deski do prasowania LeifHeit do 500 zł ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka deska do prasowania LeifHeit do 500 zł była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking z deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł jest aktualny na lipiec 2024.

1 # Deska do prasowania LEIFHEIT 72563 AirBoard Premium M, 72563

Deska do prasowania LEIFHEIT 72563 AirBoard Premium M, 72563 Najniższa Cena Online Opis szczegółowy Deska do prasowania Air Board M Solid producenta Leifheit dzięki nad wyraz lekkim materiałom łatwo się składa i rozkłada, a zaimplementowana innowacyjna technika znacznie przyspiesza prasowanie. Blat tego modelu powstał z wyjątkowo lekkiego tworzywa nienaturalnego EPP, które nie odkształca się pod wpływem ciepła. Zrównoważoną konstrukcję uzupełnia s-aż z trwałych rurek o średnicy 35 mm. Całość waży zaledwie 4,4 kg, co umożliwia wygodne przenoszenie i wykorzystywanie deski. Szybsze i precyzyjniejsze prasowanie powoduje zaimplementowana w pokrowcu technika Thermo Reflect. Powoduje ona, iż para i ciepło z żelazka odbijają się od powierzchni blatu. Dzięki czemu ubrania są jednocześnie prasowane z dwóch stron, a ich dzianina o niemało bardziej gładka. Model Air Board M Solid znakomicie pasuje więc do żelazek parowych.Powierzchnia prasowania deski Air Board M Solid marki Leifheit ma rozmiary 120 x 38 cm. Zezwala na to komfortowe prasowanie każdego ubrania charakterystycznych rozmiarów. S-aż tego modelu dostosowywaną wysokość od 76 do 100 cm, dzięki temu można tak ustawić deskę, aby uniknąć bólu pleców nawet w trakcie dłuższego prasowania. Z Air Board M Solid zintegrowana jest podstawka do żelazka, a także uchwyt na kabel, który powoduje, iż ten nie przeszkadza w trakcie pracy. Wymiary złożonej deski Air Board M Solid to: 152 cm wys. X 49 cm szer. X 8 cm gł. Model został wykonany w Europie i obejmuje go 5-letnia gwarancja. parametry towaru Wysokość maksymalna: 100 cmilość opakowań pierwszego rzędu na palecie: 23 op. Zb. (DU)Wyposażenie: Pokrowiec, Antenka podtrzymująca przewód, Podstawka pod żelazkorozmiar opakowania (SxWxG): 40,5 x 152,2 x 8 cmilość opakowań konsumenckich: 1 szt.Waga brutto: 4,59 kgrozmiary blatu (DxS): 120 - 38 cmKod CN: 7323 99 00Waga jednostkowa brutto: 4,59 kgWysokość palety: 1,73 milość warstw na palecie: 1 warstw (powłoka)Dodatkowy opis produktu: - pokrowiec thermo reflect przyspieszający prasowanie - blat o wymiarach: 120 x 38 cm - bardzo lekka konstrukcja - zintegrowana podstawka pod żelazko oraz uchwyt na kabel - regulowana wysokość 76 – 100 cm - nie zalecana do stacji parowych - 5-letnia gwarancjaOkres gwarancji: 5 lat (rok)ilość opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 23 op. Zb. (DU)parametry towaru: dostosowywana wysokość
  • Producent LEIFHEIT 

Podobne zestawienia z deskami do prasowania:


Najtańsze deski do prasowania LeifHeit do 500 zł ★ Ranking TOP10 lipiec 2024 ★

Poniżej prezentujemy, jaka deska do prasowania LeifHeit do 500 zł jest aktualnie najtańsza. Przygotowany ranking z bardzo tanimi deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł, często oferowanymi w promocjach i wyprzedażach, jest aktualny na lipiec 2024.

1 # Deska do prasowania LEIFHEIT 72563 AirBoard Premium M, 72563

Deska do prasowania LEIFHEIT 72563 AirBoard Premium M, 72563 Najniższa Cena Online Opis szczegółowy Deska do prasowania Air Board M Solid firmy Leifheit dzięki szczególnie lekkim materiałom łatwo się składa i rozkłada, a zaimplementowana innowacyjna technika istotnie przyspiesza prasowanie. Blat tego modelu powstał z wyjątkowo lekkiego tworzywa sztucznego EPP, które nie odkształca się pod wpływem ciepła. Stabilną konstrukcję uzupełnia s-aż z trwałych rurek o średnicy 35 mm. Całość waży zaledwie 4,4 kg, co pozwala na wygodne przenoszenie i wykorzystywanie deski. Szybsze i precyzyjniejsze prasowanie powoduje zastosowana w pokrowcu technologia Thermo Reflect. Powoduje ona, że para i ciepło z żelazka odbijają się od powierzchni blatu. Dzięki czemu ubrania są jednocześnie prasowane z dwóch stron, a ich tkanina o niemało bardziej gładka. Model Air Board M Solid świetnie pasuje więc do żelazek parowych.Powierzchnia prasowania deski Air Board M Solid marki Leifheit ma wymiary 120 x 38 cm. Pozwala na to komfortowe prasowanie każdego ubrania standardowych rozmiarów. S-aż tego modelu dostosowywaną wysokość od 76 do 100 cm, dzięki temu można tak ustawić deskę, by uniknąć bólu pleców nawet podczas dłuższego prasowania. Z Air Board M Solid zintegrowana jest podstawka do żelazka oraz uchwyt na przewód, który sprawia, iż ten nie przeszkadza podczas pracy. Wymiary złożonej deski Air Board M Solid to: 152 cm wys. X 49 cm szer. X 8 cm gł. Model został wykonany w Europie i obejmuje go 5-letnia gwarancja. cechy produktu Wysokość maksymalna: 100 cmliczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 23 op. Zb. (DU)Wyposażenie: Pokrowiec, Antenka podtrzymująca kabel, Podstawka pod żelazkowymiar opakowania (SxWxG): 40,5 x 152,2 x 8 cmliczba opakowań konsumenckich: 1 szt.Waga brutto: 4,59 kgrozmiary blatu (DxS): 120 - 38 cmKod CN: 7323 99 00Waga jednostkowa brutto: 4,59 kgWysokość palety: 1,73 mliczba warstw na palecie: 1 warstw (warstwa)Dodatkowy opis towaru: - pokrowiec thermo reflect przyspieszający prasowanie - blat o wymiarach: 120 x 38 cm - bardzo lekka kompozycja - zintegrowana podstawka pod żelazko i uchwyt na kabel - regulowana wysokość 76 – 100 cm - nie zalecana do stacji parowych - 5-letnia gwarancjaOkres gwarancji: 5 lat (rok)liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 23 op. Zb. (DU)atrybuty towaru: regulowana wysokość
  • Producent LEIFHEIT 

Podobne zestawienia z deskami do prasowania:


Podsumowanie, czyli jaka deska do prasowania LeifHeit do 500 zł najlepsza?

Aktualizacja zestawienia – lipiec 2024.


Najchętniej wybierane deski do prasowania LeifHeit do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Najtańsze deski do prasowania LeifHeit do 500 zł ★ Nasze TOP3 ★


Podobne zestawienia z deskami do prasowania:


Najlepsze deski do prasowania do 500 zł ★ TOP6 lipiec 2024 ★

Nadal bez deski do prasowania? Powyższe zestawienia nie były satysfakcjonujące? Polecamy zatem poniższy ranking chętnie wybieranych desek do prasowania do 500 zł.


Krótkie FAQ o deskach do prasowania LeifHeit do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o deskach do prasowania LeifHeit do 500 zł?

Zawarte w rankingach informacje z deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł odświeżamy na bieżąco, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami userów.

#2 Jaka deska do prasowania LeifHeit do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych deskach do prasowania LeifHeit do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, opartymi na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie deski do prasowania LeifHeit do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z deskami do prasowania LeifHeit do 500 zł zostały opracowane w oparciu o dane, promocje i wyprzedaże ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach desek do prasowania LeifHeit do 500 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *